Arama sonuçları: *

1. T

Dead İsland Tr Yaması Virüslü Mü

Ben bir virüs göremedim Virustotal sonucunda herhangi bir virüs olduğunu düşünmüyorum ama yine de sizde bakarsanız sevinirim. https://www.virustotal.com/gui/file/9e1e2cb04bd6ab51895b4f034e5fade1b2aad8ac5c140d35a6cf50992bc85efd
  2. T

Alacağım USB Win 11'E Uygun Olcak Mı ?

Öncelikle merhaba. Yıllar önce aldığım 16 GB'lik Hi Level USB'im eski pc'imde çalışırken (külüstür), yeni pc'imde çalışmıyor USB algılanamıyor hatası alıyor. Bende yeni bir USB almak istiyorum 64 GB'lik önerebileceğiniz USB'ler varsa ya da nelere dikkat etmem gerekiyor biliyorsanız...
  3. T

Bioshock Serisi Almalıyım

Zamanında Epic Games'de almıştım, şimdi Steam Dolar'a geçmeden son kez bu seri 20 TL gibi bir fiyattan satılıyor. Epic'de olmasına rağmen Steam'den almalı mıyım ?
  4. T

Bana 300 TL civarında Kablsouz Bluetooth'lu Kulakılk Lazım

Başlıkta belli zaten konu dışarıda, okulda rahat 5-6 saat gidebilen varsa ANC özelliği olan bir kulaklık arıyorum kullandığınız ve ya bildiğiniz varsa önerilerinizi bekliyorum.
  5. T

10.000TL'ye kadar (MAX 10.000) Telefon Arıyoruz

xiaomi poco x4'e bakabilirsin indirmde bulursan ya da bazı telefoncularda var, yurt dışından gelen telefonu 3310 olarak gösterebiliyorlar onlar 6000 TL'ye bile bulabilirsin
  6. T

Dün Girdiğim AC UNİTY Bu Gün Açılmıyor

Vallaha anlamadım dün sorun yoktu TR yama kuruluyken, bu gün DLC için de TR yama kurayım dedim (yedeklerini aldım) ondan beri açılmıyor. Sildim yükledim, U connect'den girmeyi denedim olmuyor.
  7. T

SSD'im Tam Hıza Yakın Bile Çalışmıyor

Reis ama bazı kopyalamalar da 300mb nin üstünü görmüyor ve ortalama 10mb/sn de çalışıyor 1690393594 Kanka olup olmadığını nereden anlayabilirim peki bir fikrin var mı ?
  8. T

Çözüldü✓ 10.000 TL 2. EL SİSTEM ALIYORUM

O fiyata 2060'lı sistem dizersin monitörden biraz kısabilirsin
  9. T

DRAM tam olarak ne kanka baktım kadarıyla ram diyor ama ramler full performans 3600 mhz çalışıyor
  10. T

Ryzen 5 5600X kankam ama istersen tek tek sormak yerine komple sistem atayım?
  11. T

Kankam anakartım : ASUS Prime B550M-K 4600MHz(OC) DDR4
  12. T

1690371241 direkt SSD'yide giriyorum daha fazla bilginiz olsun diye MLD 1TB M300 NVMe Okuma 3300MB-Yazma 3100MB M.2 SSD (MLD22M300P13-1000) 1690371260 Yok kendi içinde
  13. T

3000mb okuma 3100mb yazma hızı olan SSD'im Bazı Kopyalama İşlemlerinde 10mb'ye Kadar Düşüyor ?
  14. T

2K Monitor Mü HD Monnitor Mü ?

Teşekkürler buna bakacam 1688950409 Yamamdır göz gezdirecem teşekürler
  15. T

İnternetten Uğraşabileceğim Bir Hobi, Bir İş Nasıl Bulabilirim ?

Evet olabiliri. Aslında biraz İtalyanca'm vardı ama saldım İngilzce'mi biraz daha geliştirebilirim teşekkürler 1688427112 Biraz Da Vinci Resolve öğreniyordum ama şu an kullanmak için çok bahane bulamadığım için hafif ara vermiştim ama galiba geri döncem. Proglamlama dilinin ne olduğunu...
  16. T

İnternetten Uğraşabileceğim Bir Hobi, Bir İş Nasıl Bulabilirim ?

Abiler, ablalar, arkadaşlar merhaba. Hatırı sayılır güçte bir bilgisayarım var bunu sadece video izleyerek ya da oyun oynayarak değerlendirmek istemiyorum. Hazır yaz da gelmişken bana önerebileceğiniz bir topluluk, bir uygulama , iş ve ya aktivite önerirseniz sevinirim
  17. T

God Of War 2018 Epic Games'Den Alınır Mı ?

Ben de öyle düşünüyorum ama daha önce Batman Teltale Series adldım maalesef elimde patladı. 1686256688 Anladım teşekkür ederim beni aydınlattığınız için Cyberpunk'ta da resmi yama vardı onu da kuşkuyla aldım ama yine de emin olmak istedim.
  18. T

God Of War 2018 Epic Games'Den Alınır Mı ?

Merhaba, malum zamlardan sonra Epic Games insana daha cazip gelmeye başladı. Ben de kuponlar sayesin de GOW 2018 Heavy Rain ve Beyond Two Souls'u sadece Gow parasına alma imkanına sahibim. Ama bazen Steam tarafı daha ağır basıyor TR yamalar vs. o yüzden kararsızım Gow 2018 de Steam için TR...
  19. T

2K Monitor Mü HD Monnitor Mü ?

Merhaba sevgili arkadaşlar. Günümüz ekonomisinde Güçlü-orta arası bir sisteme sahibim ve monitörüm çok eski. Ekran kartım Asus Tuf Gaming 3060 Tİ bazı forumlarda 2k akıcı (60+) çalışır diyenler oluyor. Bazı forumlar da is 1080p için bir kart diyor ne yapsam kararsızım. 2K Monitor alsam bazı...
Top Bottom