Arama sonuçları: *

1. O

DA imzalı sistem ne zaman çıkacak

4060lı sistem çıkartalı 1 ay olmadı ama belki amd ekran kartlı bir sistem çıkartabilir.
  2. O

Steam ve ya epic gamesa giremiyorum

wifi adaptörüm takılı ancak aynı sorunu veriyor. Telden interneti açıp deniyeceğim.
  3. O

Bluetooth alici onerisi f710 için ?

hocam ben teknosadan almıştım 310tl TP-LİNK UB500 gayet iyi ve güzel link bıraktım istersen bakarsın. TP-Link UB500
  4. O

Steam ve ya epic gamesa giremiyorum

Hocamlar selam ben steam kurmaya çalışıyorum ancak he seferinde eke bıraktığım gibi yazıyor. Ethernet kablosu olmadan bu sorunu çözemez miyim? Konu hakkında bilgisi olan biri yazabilir mi?
  5. O

Yurtdışı iphone 14 almak mantıklı mı?

mantıklı hocam en kötü alır 1,5katına satar iphone 12 türkiye kayıtlı cihaz alırsın ben öyle yaptım halen arkadaş çevremde yurt dışından istiyen olduğunda bu şekilde tavsiye ediyorum.
  6. O

B sınıfı direksiyon sınav ücreti

Tarayıcıya ehliyet harçları yazarsan zaten karşına çıkar yeni yürürlük, direksiyon sınav harcı yazılı sınav harcı vb.
  7. O

B sınıfı direksiyon sınav ücreti

290 tl direksiyon sınav harcı benimdekursum bu ay başı benden 350 istedihani 60 tl işlemücreti bir şey olmazda 210 tl fazla almışlar bu bence fazla 1696933095 evet yenidüzenleme ile 400 tl olmuş sınav harcı yani normal istemişler
  8. O

Zaman kalmadığında aldığım sistemi kullanamıyorum DA-G7

ama söylediğiniz fiyata ben satamam ki, eklentiler yaptım bluettoth adaptör ve wifi adaptörü aldım cihaza çünü anakart bu özellikleri desteklemiyor... 1696850217 asgari ücretin altında kazanıyorum şu an, ancak bunu ben kabul ettim sağlık sorunlarım nedeni ile şu an çalıştığım yer beni sadece...
  9. O

Aslında ileride fiyatların da artması durumunu göz önünde bulunduruyorum bu yüzden erken alma düşüncem var. Bilmiyorum ama aldığım sistemi elimden çıkarmam gerek bunu anladım, canımı sıkıyor eve her gidip gördüğümde bir şey yapmamak.
  10. O

Teşekkür ederim. Yanıma bir çalışan alınacağını zannetmiyorum, patronum Ocak ayında Almanya'ya yerleşiyor ve caffeyi de satacakmış. Ben de Ocak ayın ameliyat olmak için iş yerimden ayrılacağım. Geri döneceğimi düşünmüyorum caffeye o yüzden hızlı bir çözüm bulmak benim için daha sağlıklı olacak...
  11. O

PlayStation caffede çalışıyorum ve tek çalışanım. Sabah 10 da caffeyi kendim açıyorum gece 12 ve 2 gibi tekrar ben kapatıyorum. hesaba katmamıştım böyle zora kalacağımı ve çok moralim bozuldu. Aldığım gün aşırı mutluydum ve arkadaşımın eski monitörünü idareten almıştım ondan.
  12. O

Öncelikle herkese selam arkadaşlar bu benim ilk konu açışım ve mesajım, ne yapacağımı bilmediğimden sizlerin fikrini almak istedim. Ben Abdullah abinin çıkarmış olduğu MSI RTX4060 ekran kartlı sistemi çok büyük heyecan ile satın aldım, mağazanın açılış saatinden 2 saat önce gitmiştim almak...
Top Bottom