Neler Yeni

Zaman kalmadığında aldığım sistemi kullanamıyorum DA-G7

omerhannc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Oğuz Han
Öncelikle herkese selam arkadaşlar bu benim ilk konu açışım ve mesajım, ne yapacağımı bilmediğimden sizlerin fikrini almak istedim.

Ben Abdullah abinin çıkarmış olduğu MSI RTX4060 ekran kartlı sistemi çok büyük heyecan ile satın aldım, mağazanın açılış saatinden 2 saat önce gitmiştim almak için. (ilk masaüstü bilgisayarım) Hesaba katmadığım tek şey ben haftanın 6 günü (çarşamba izin) 14 saat çalışıyorum gün içinde ve yorgunluktan cihaza halen dokunamadım kutusunda duruyor, Oyun oynamayı çok fazla istememe rağmen zamanım kalmadığından bilgisayarımı kullanamıyorum ve uzun bir süre böyle devam edecek gibi... Sizce bilgisayarı ne yapmam lazım? Laptop almak istiyorum en azından iş yerimde kaldığım sürede yanımda taşıyıp zaman ayırarak oyun oynama imkanım olabilir. Satarsam ne hangi laptopu önerirsiniz ve nerede satmayalım?

Mert

80+ Silver
Haftada 84 saat çalıştığın bir yerde oyun oynayacak vaktin olacağını sanmıyorum. Ne işi bu?

omerhannc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Oğuz Han
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PlayStation caffede çalışıyorum ve tek çalışanım. Sabah 10 da caffeyi kendim açıyorum gece 12 ve 2 gibi tekrar ben kapatıyorum. hesaba katmamıştım böyle zora kalacağımı ve çok moralim bozuldu. Aldığım gün aşırı mutluydum ve arkadaşımın eski monitörünü idareten almıştım ondan.

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
EFEKAN SARIKAYA
allah kolaylık versin kankacım. aynı şekilde çalışırken gelenler sürekli bir şey ister ve sürekli oyunun başından kalkman gerekir daha bir ton şey. ama senin yanına 2. bir personel alınırsa neden olmasın

omerhannc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Oğuz Han
Teşekkür ederim. Yanıma bir çalışan alınacağını zannetmiyorum, patronum Ocak ayında Almanya'ya yerleşiyor ve caffeyi de satacakmış. Ben de Ocak ayın ameliyat olmak için iş yerimden ayrılacağım. Geri döneceğimi düşünmüyorum caffeye o yüzden hızlı bir çözüm bulmak benim için daha sağlıklı olacak gibi...

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Öncelikle herkese selam arkadaşlar bu benim ilk konu açışım ve mesajım, ne yapacağımı bilmediğimden sizlerin fikrini almak istedim.

Ben Abdullah abinin çıkarmış olduğu MSI RTX4060 ekran kartlı sistemi çok büyük heyecan ile satın aldım, mağazanın açılış saatinden 2 saat önce gitmiştim almak için. (ilk masaüstü bilgisayarım) Hesaba katmadığım tek şey ben haftanın 6 günü (çarşamba izin) 14 saat çalışıyorum gün içinde ve yorgunluktan cihaza halen dokunamadım kutusunda duruyor, Oyun oynamayı çok fazla istememe rağmen zamanım kalmadığından bilgisayarımı kullanamıyorum ve uzun bir süre böyle devam edecek gibi... Sizce bilgisayarı ne yapmam lazım? Laptop almak istiyorum en azından iş yerimde kaldığım sürede yanımda taşıyıp zaman ayırarak oyun oynama imkanım olabilir. Satarsam ne hangi laptopu önerirsiniz ve nerede satmayalım?
Hocam dm üzerinden mesaj attım rica etsem bakarmısınız

omerhannc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Oğuz Han
Dönüş yaptım.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,823
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Playstation kafede oyun oynayamazsın o kafayla laptop alacaksan hiç alma derim.

omerhannc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Oğuz Han
Playstation kafede oyun oynayamazsın o kafayla laptop alacaksan hiç alma derim.
Aslında ileride fiyatların da artması durumunu göz önünde bulunduruyorum bu yüzden erken alma düşüncem var. Bilmiyorum ama aldığım sistemi elimden çıkarmam gerek bunu anladım, canımı sıkıyor eve her gidip gördüğümde bir şey yapmamak.

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Aslında ileride fiyatların da artması durumunu göz önünde bulunduruyorum bu yüzden erken alma düşüncem var. Bilmiyorum ama aldığım sistemi elimden çıkarmam gerek bunu anladım, canımı sıkıyor eve her gidip gördüğümde bir şey yapmamak.
Hala satın alabilirim :/

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,343
İsim
Selim
Umarım asgarî ücret almıyorsunuzdur. Öyle bir durum varsa şikayet edelim 👍 Emeğinin hakkını alın. Allah kolaylık versin kardeşim.

omerhannc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Oğuz Han
Hala satın alabilirim :/
ama söylediğiniz fiyata ben satamam ki, eklentiler yaptım bluettoth adaptör ve wifi adaptörü aldım cihaza çünü anakart bu özellikleri desteklemiyor...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım asgarî ücret almıyorsunuzdur. Öyle bir durum varsa şikayet edelim 👍 Emeğinin hakkını alın. Allah kolaylık versin kardeşim.
asgari ücretin altında kazanıyorum şu an, ancak bunu ben kabul ettim sağlık sorunlarım nedeni ile şu an çalıştığım yer beni sadece mental olarak yoruyor, efor sarf edemem, ayakta uzun süre kalamam (garsonluk vb. işler için) ama desteğin ve güzel düşüncen için teşekkür ederim.

Top Bottom