Arama sonuçları: *

1. mert güven

İki Monitor arasında kaldım Dell vs Asus

bence asus daha iyidir
  2. mert güven

3 Laptoptan hangisi bütçe 19k

dostum söle bise var lenovo 165hz öbürleri 144hz casperınkı aralarındaki en iyi işlemci sahip ama 3050 yani ti degil öbürleri 3050 ti lenovonunda islemci en kötüsü ve ssd az monster 3050 ti 3 arasından en iyi 2. islemci 144hz yani senin bir yerden vazgeçmen gerekiyor :D
  3. mert güven

1000 tl m2 ssd önerir misiniz güzel bir şey en az 480 gb

brnim attıgımı al en azından kafan rahat olur
  4. mert güven

1000 tl m2 ssd önerir misiniz güzel bir şey en az 480 gb

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-western-digital-480-gb-green-sn350-wds480g2g0c-m-2-pci-express-3-0-fiyati,1367364196.html
  5. mert güven

Ets 2 Mod yüklenmiyor

Modları içeriye attınmı
  6. mert güven

Msi clutch dm 07 alınır mı

Dedigim gibi ben gayet memnunum 3 yıldır saglam isterseniz degerlendirin ele iyi oturuyor
  7. mert güven

Msi clutch dm 07 alınır mı

Kulanmadım alınabilir gibi duruyor ben 3 yıldır şu mouse kullanıyorum evet a101 malı ama kaliteli büyük mouse seviyorsa isterse baksın Not:ALdıgımda 10 tl di.
  8. mert güven

💞 emojisi ne anlama geliyor?

en iyisi sor hepimiz öğrenelim :D
  9. mert güven

nası ya
  10. mert güven

Sallıyorum kalp kalbe karşı olurmu acaba
  11. mert güven

Itopya Alpha Plus Sistemi

bana soruck olursan belki youtuber sistemlerini bekleyebilirsin ama eger bunu alıcaksan 700 tll daha verirsin kafan rahat olur
  12. mert güven

yani dostum bir sure idare eder dediler ama ben en kısa surede degistiricem degistirene kadar az kullanabilirim kullanırsamda akım korumalı prizle kullanıcam sonra degiscem 1669225659 tek tek 11k ya denk geldi aman aman lık bir indirim yok ama butcemız bu kadar oldugu ıcın tercih ettim
  13. mert güven

hocam bu sistemi aldım daha kullanmak nasip olmadı psuyu degiscem 1669224883 stok olmadıgına bakma kendi bayilerinde olabilliyor
  14. mert güven

Asus VG258QR 24.5" 0.5ms

165hz 1 ms lere göre pahalı ama dersen 600 700 daha pahalı olsun gayet iş görür monitör
  15. mert güven

Sürat kargo beni oyalıyor mu ?

çok net bir şey demeyim ama müsteri temsilcisini ara gene oyalarlarsa başvurabilirsin mahkemeye ama bence biraz daha zaman geçmesi lazım çok bir bilgim yok genede sadece önfikir
  16. mert güven

Çözüldü✓ Rx 6400 almayı düşünüyorum 300W (FSP300-50HMN) Yetermi?

internetde hepsi yazar yeterse ucu ucuna yeter belkişde yetmez bi araştırmanı öneririm ana kartının modelinide ögren
  17. mert güven

700 tl daha ekstra masraf çıkarır sana bu kasa eğer paran varsa yeni psu al yoksa şimdilik akım korumalı prizle biraz kullanırsan bence biraz idare eder ama kesin bi garanti vermim teknoloji şans işi yanabilirde sistem bence hemen degis psuyu
  18. mert güven

valla hocam bende 1660s sistemi almıştım power supply kötü dediler ben bi an önce degiscem bence sende degis
  19. mert güven

Çözüldü✓ 11000 TL'YE BU SİSTEM Alınır mı??

arttırabilirsen suan indirimde msı kasa bunu tavsiye ederim
  20. mert güven

Çözüldü✓ Rtx 3060ti sistemim nasıl olmuş bakar mısınız

hocam benim bu fiyatları anlamama ömrüm görmeme ise gözlerim el vermez kaçın sakın almayın
Top Bottom