Neler Yeni

Itopya Alpha Plus Sistemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
mert guuven
valla hocam bende 1660s sistemi almıştım power supply kötü dediler ben bi an önce degiscem bence sende degis

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
mert guuven
700 tl daha ekstra masraf çıkarır sana bu kasa eğer paran varsa yeni psu al yoksa şimdilik akım korumalı prizle biraz kullanırsan bence biraz idare eder ama kesin bi garanti vermim teknoloji şans işi yanabilirde sistem bence hemen degis psuyu

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Ahmet Şeker
çok sakat hocam hele elektrik kesilen bir yerdeyseniz direkt yeni psu alın elektrik kesilmiyorsa bir süre psu alana kadar idare eder

Onurology

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Onur Topcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk sistem alacaksan itopyada 6700 xt sistem var 16k onu almanı tavsiye ederim eğer bütcen varsa
Hocam cok oyun oynayan birisi degilim. Giris sistem bile isimi gorur. Biraz guncel olsun istiyorum sadece. Dolayisiyla butceyi arttirmak istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla hocam bende 1660s sistemi almıştım power supply kötü dediler ben bi an önce degiscem bence sende degis
Hocam 1660s demisken, bir de boyle bir sistem var. Kullanan biri olarak boyle bir sey onerir misiniz peki? https://www.itopya.com/system-1660-...super-ventus-xs-6gb16gb-ddr4500gb-nvme_h19785

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
mert guuven
Hocam cok oyun oynayan birisi degilim. Giris sistem bile isimi gorur. Biraz guncel olsun istiyorum sadece. Dolayisiyla butceyi arttirmak istemiyorum

Hocam 1660s demisken, bir de boyle bir sistem var. Kullanan biri olarak boyle bir sey onerir misiniz peki? https://www.itopya.com/system-1660-...super-ventus-xs-6gb16gb-ddr4500gb-nvme_h19785
hocam bu sistemi aldım daha kullanmak nasip olmadı psuyu degiscem

stok olmadıgına bakma kendi bayilerinde olabilliyor

Son düzenleme:

Onurology

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Onur Topcu
hocam

hocam bu sistemi aldım daha kullanmak nasip olmadı psuyu degiscem

stok olmadıgına bakma kendi bayilerinde olabilliyor
Gün içinde ara ara açılıyor stok takip ediyorum. Bunun psu'su bir tık daha iyi gibi. 80+ sertifikasi falan mevcut

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
mert guuven
yani dostum bir sure idare eder dediler ama ben en kısa surede degistiricem degistirene kadar az kullanabilirim kullanırsamda akım korumalı prizle kullanıcam sonra degiscem

tek tek 11k ya denk geldi aman aman lık bir indirim yok ama butcemız bu kadar oldugu ıcın tercih ettim

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Kardeşim sonradan pişman olmaktansa başta düzgün bi psu almak daha iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
mert guuven
bana soruck olursan belki youtuber sistemlerini bekleyebilirsin ama eger bunu alıcaksan 700 tll daha verirsin kafan rahat olur

Top Bottom