Arama sonuçları: *

• Users: yigit_0
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. yigit_0

.

.........k
  2. yigit_0

baggy,kargo pantalon önerisi

bildiğiniz güzel bir site yada pantalon varmı yada önerebileceğiniz çok pahalı olmasın max 600tl verebilirim
  3. yigit_0

Hangi parfümü almalıyım?

iyi akşamlar herkese. ben daha öncedende parfüm önerisi hakkında konu açmıştım 3 tane parfüm arasında kaldım şuanda hangisni almalıyım sizce? Versace Eros Blue chanel Armani stronger with you ins kalıcılığı çok önemli bide etrafımdaki insanlar kokuyu alsın istiyorum. (Param var arkadaşlar bi...
  4. yigit_0

Erkek 2kya kadar parfüm önerisi

17 yaşındayım okulda dışarda sıkacağım kalıcılığı iyi olan parfüm önerisi olan varmı bütçem max 2k versace eros baktım ama orjinal olduğundan emin değilim çok, öneri bekliyorum
  5. yigit_0

pre workout önerisi lazım,,

ilk defa pre workout kullancam 3 4 aydır spora gidiyorum. okul çıkışı gittiğim için yorgun olduğum günler oluyor o günler almayı planlıyorum 600tl max bütçem var https://grizzone.com.tr/grizzone-preforce-pre-workout?aroma=buzlu-limonata...
  6. yigit_0

Beni seven kızı reddettim.

İyi günler forum, 3 gun önce instadan kız yazdi bana okulda karşı sınıftan iste ben senden hoşlanıyorum ilişki düşünürmusun diye ben düşünmüyorum yazdim kız yinede israr etti istersen arkadaş olalim ilerisini zaman gösterir falan diye,bende tamam dedim iste bu kızla 2 3 günde baya konuştuk...
  7. yigit_0

bu sweatshirt e 650tl fazla mı ?

https://www.themetsco.com/ürün-sayfası/vagabond-infinite-oversize-hoodie sweat bu başka versiyonlarıda var ama bu hoşuma gitti param var alınır mı sizce
  8. yigit_0

Açık lise hakkında....

Herkese günaydın arkadaşlar şuan 11.sınıf öğrenciyim 2.dönem açığa geçme gibi bir fikrim var hem daha verimli olur hem daha fazla zaman kalır diye düşünüyorum. babam 2 yıl önce vefat etti, +depremzedeyim muğlaya yeni taşındık bunu açık liseye geçmek için izin olarak göstersem kabul ederler mi...
  9. yigit_0

N11 İNDİRİM KODU VARMI?

hergün oluyor diye biliyorum ben 100tl ye 40tl diye bugünde varmı acaba?
  10. yigit_0

2 bisiklet Kilidi arasında kaldım

2 gün önce bisiklet aldım ve bisiklet için kilit lazım bu 2 kilit arasında kaldım başka önerileriniz varrsada beklerim. 1 .ci https://www.trendyol.com/rectus/bisiklet-kilit-12-150-spiral-dolamali-yuksek-guvenlik-siyah-p-193781637?boutiqueId=61&merchantId=115243 2. ci...
  11. yigit_0

bisikleti nasıl güvenli bir şekilde teslim alabilirim?

şimdi olay şöyle ben dolaptan bisiklet buldum sahibiylede tanıştık konuştuk samimi iyi bir adama benziyor bugün satın alım yaptım bisikleti,bisikleti kargolarken,yıkarken hepsinin fotoğrafını atıyor videosunu vb, ama bisiklet 333 desi çıktığı için kargo şirketleri kabul etmemiş. bizde şimdi...
  12. yigit_0

Hergün tavuk yemenin zararı olur mu

Arkadaşlar iyi akşamlar ben direk konuya gireyim.ben yaklaşık 3 aydır vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorum 16 yaşındayım.günlük protein ihtiyacmi karşılayabilmem için ise neredeyse hergün tavuk yiyorum bunun bana zararı olur mu tavugun yanında kalbi yormamasi için falan yaninda ne...
  13. yigit_0

Max 6500tl bisiklet onerisi

Okula ,spora gitmek icin kullanacagim dag bisikleti olursa daha iyi olur yollar bozuk biraz burda. Butce max 6500tl
  14. yigit_0

kasamı satayım mı?..

kasamı dün 8500tl ye ilana koymuştum baya teklif geldi.en yüksek teklif 7800 geldi sizce satayım mı biraz bekleyim mi? kasa şu şekilde: i3 10100f rtx 2060 super msi 8gb 3200mhz ram 1tb harddisk 240gb sata ssd h510m v3 anakart hiper rainbow kasa + 500w psu
  15. yigit_0

bilgisayarım ne kadar eder?

hayırlı bayramlar öncelikle herkese pc nin özellikleri şu şskilde Hiper Harmony 500wat kasa+psu i3 10100f H510m anakart 8gb 3200mhz ram 1tb harddisk+ 240gb ssd Rtx 2060 super msi 1687972181 up
  16. yigit_0

bilgisayarım ne kadar eder?

arkadaşlar merhaba hayırlı bayramlar öncelikle kardeşimin kullanmadı bir masaüstü pc si var bu ne kadar eder?(kullanmama sebebi monitör kırık) Hiper Harmony kasa + 500wat psu H510m anakart i3 10100f 8gb ram 3200mhz 1tb hardisk 240gb ssd Msi rtx 2060 super ne kadar eder tahminen ?
  17. yigit_0

max 9k tablet önerisi

kendime tablet alacağım xioami pad 5 düşünüyorum nasıl sizce daha iyisi varmıdır bu bütçede önerilerinizi bekliyorum.
  18. yigit_0

max 2000tl ayakkabı önerisi

yazın giyebileceğim bir ayakkabı arıyorum dış görünüş önemli nike düşünüyorum varsa öneriniz link atarmısınız bütçe (2000tl)
  19. yigit_0

oyun için olan ssd ne kadar boş yer kalmalı?

şuan pc de kullanmış olduğum m2 ssd var bunda 90gb gibi bir alan boş ama yetmediği için bitane 500gb sata ssd söyledim bu söylediğim ssdyede ağır oyunlar yüklicem bu sata ssd ne kadar boş yer kalmalı hepsini doldursam bişey olur mu?
  20. yigit_0

480gb lık ssd önerisi

şuan kullandığım pcde m2 ssd bulunuyor 500gb ama tabii ki yetmiyor bitane 480gb ssd almayı düşünüyorum ilk başta hdd düşünüyordum fakat çok yavaş diye sata ssd almaya karar verdim çok pahalı olmayan ve kaliteli bir sata ssd önerir misiniz? bütçe 600
Top Bottom