Neler Yeni

Hergün tavuk yemenin zararı olur mu

yigit_0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
musa akın
Arkadaşlar iyi akşamlar ben direk konuya gireyim.ben yaklaşık 3 aydır vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorum 16 yaşındayım.günlük protein ihtiyacmi karşılayabilmem için ise neredeyse hergün tavuk yiyorum bunun bana zararı olur mu tavugun yanında kalbi yormamasi için falan yaninda ne tuketebilirim bilgisi olan biri varsa yardım ederse sevinirim.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Taze düzgün yapılmış bir tavuğun bir zararı olmaz, sebze tüketmeyi unutma sadece.

Arkadaşlar iyi akşamlar ben direk konuya gireyim.ben yaklaşık 3 aydır vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorum 16 yaşındayım.günlük protein ihtiyacmi karşılayabilmem için ise neredeyse hergün tavuk yiyorum bunun bana zararı olur mu tavugun yanında kalbi yormamasi için falan yaninda ne tuketebilirim bilgisi olan biri varsa yardım ederse sevinirim.
hayır ama sadece tavuk olmaz
protein için bakliyat ve yumurta peynir süt tüketebilirsin

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Taze düzgün yapılmış bir tavuğun bir zararı olmaz, sebze tüketmeyi unutma sadece.
Hocam yıllardır doğru düzgün sebze-mevye tüketmiyorum fakat sağlığım yerinde, sebebi nedir sizce

baykemal

80+ Bronze
Bu kadar tavuğu nerden buluyorsunuz? Aylık kaç para gidiyor? Ben haftada-2 haftada bir kere yiyebiliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yağız
bir şey olacağını sanmam gerekeni aşmadığın sürece ama bir yandan sebze ve programun varsa onlardaki şeyleri aksatma

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

yigit_0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
musa akın
Bu kadar tavuğu nerden buluyorsunuz? Aylık kaç para gidiyor? Ben haftada-2 haftada bir kere yiyebiliyorum.
Günlük 100tl alıyorum hepside yemeğe gidiyor haftada 1 kez et geri kalanlar çoğunlukla tavuk oluyor

Top Bottom