• M
      Monrch, PC Teknik Sorunlar kategorisinde Oyunlarda akıcılık problemi başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar https://imgur.com/a/Z2h6dnF burada ki video da göründüğü gibi %99 fps kısmı düştüğünde anlık akıcılık bozulup düzeliyor. Days gone, eafc 24 gibi...
    • M
      Monrch, CS 2 Screen Tearing Yaşanması başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Bu arada video daki kadar kötü değil fakat hissediliyor
    • M
      Monrch, PC Teknik Sorunlar kategorisinde CS 2 Screen Tearing Yaşanması başlıklı bir konu açtı.
      arkadaşlar cs2 de buna benzer bir sorun yaşıyorum bunun sebebi ne olabilir?
    • M
      Monrch, Oyunlarda fps düşüşü başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      usta denerim de problemin bununla ne alakası olabilir ki (sanki bir şey değişmedi gibi)
    • M
      165 de kullanıyorum, bu %99 fps değeri birden düşünce galiba o akıcılık gidiyor.
    • M
      Hocam https://imgur.com/a/Z2h6dnF şu video sorunumu anlatacaktır (görüntü kalitesi düşmüş mb fazlaydı.)
    • M
      gta 5'in oyun motoru sıkıntılı 180 fpslere geldiğinde çok fena fps drop giriyor birde sanki gta 5 fps azaldı gibi geldi bana.
    • M
      Hocam illaki düşer ona bir şey dediğim yok fakat vsync kapatıp da denedim yine o akıcılık sanki bozuluyor bu bozulma mesela days gone motor sürerken oluyor...
    • M
      Valla hocam sistemim bu oyunlar için gayet yeterli olduğunu düşünüyorum 3080 ti evga 3ftw ultra MSI MPG B650 Carbon 7800x3d Kingston 1TB Fury Renegade...
    • M
      7800x3d den bahsediyoruz hocam.
    • M
      Hocam hangi sistemle mümkün acaba?
    • M
      Bundan daha iyi sisteme ihtiyacın var derken :D vsync ayarı kapalı olsa da öyle açık olması daha iyi. 1712265509 Bende ki kasma değil hocam lag gibi bir...
    • M
      Isıyla alakalı bir problem yok cpb açıkken kısacası yüksek(diğer insanların söylemine göre normal) ısıdayken de aynı mevzu vardı, kapattıktan sonra ısılar...
    • M
      Evet 1712264952 Fps sabitliyorum ben bu tarz oyunlarda örnek vermek gerekirse 160fps alıyorsam 155'e 157'e düştüğünde bir laglanma hissiyatı veriyor ayrıca...
    • M
      Monrch, PC Teknik Sorunlar kategorisinde Oyunlarda fps düşüşü başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar days gone, nfs unbound ve ea fc 24 de 2-6 fps şeklinde bir düşüş olup tekrar yükseliyor haliyle lag hissiyatı veriyor özellikle ea fc de bunun...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,691
Üyeler
140,682
Son üye