Arama sonuçları: *

1. M

Yardım GTA 5 1080p de bu görüntü kalitesi normal mi?

Arkadaşlar resimdeki gibi bir görüntü kalitesi var ve bu görüntü kalitesi 1080P'ye göre normal mi? Ekstra olarak tüm ayarlar Full ve Ultra da.
  2. M

Stuttering sorunu sebebi nedir ?

Hocam ne yaptınız çözebildiniz mi
  3. M

Oyunlarda akıcılık problemi

Arkadaşlar https://imgur.com/a/Z2h6dnF burada ki video da göründüğü gibi %99 fps kısmı düştüğünde anlık akıcılık bozulup düzeliyor. Days gone, eafc 24 gibi bazı oyunlarda oluyor bu nba2k21 gibi bazı oyunlarda da olmuyor. Bunun sebebi nedir, nasıl çözülür?
  4. M

CS 2 Screen Tearing Yaşanması

Bu arada video daki kadar kötü değil fakat hissediliyor
  5. M

CS 2 Screen Tearing Yaşanması

arkadaşlar cs2 de buna benzer bir sorun yaşıyorum bunun sebebi ne olabilir?
  6. M

Oyunlarda fps düşüşü

usta denerim de problemin bununla ne alakası olabilir ki (sanki bir şey değişmedi gibi)
  7. M

Oyunlarda fps düşüşü

165 de kullanıyorum, bu %99 fps değeri birden düşünce galiba o akıcılık gidiyor.
  8. M

Oyunlarda fps düşüşü

Hocam https://imgur.com/a/Z2h6dnF şu video sorunumu anlatacaktır (görüntü kalitesi düşmüş mb fazlaydı.)
  9. M

Oyunlarda fps düşüşü

gta 5'in oyun motoru sıkıntılı 180 fpslere geldiğinde çok fena fps drop giriyor birde sanki gta 5 fps azaldı gibi geldi bana.
  10. M

Oyunlarda fps düşüşü

Hocam illaki düşer ona bir şey dediğim yok fakat vsync kapatıp da denedim yine o akıcılık sanki bozuluyor bu bozulma mesela days gone motor sürerken oluyor ea fc de arada bir çok da değil birde bu muhabbet her oyunda olmuyor tabi. Ekstra olarak karakterle koşarken etraf bulanıklaşıyor sabit...
  11. M

Oyunlarda fps düşüşü

Valla hocam sistemim bu oyunlar için gayet yeterli olduğunu düşünüyorum 3080 ti evga 3ftw ultra MSI MPG B650 Carbon 7800x3d Kingston 1TB Fury Renegade SFYRS/1000G NVMe M.2 Okuma Hızı 7300MB / Yazma Hızı 6000MB SSD G.Skill Trident Z5 Neo RGB 32 GB (2x16) 6000 MHz CL32
  12. M

Oyunlarda fps düşüşü

7800x3d den bahsediyoruz hocam.
  13. M

Oyunlarda fps düşüşü

Hocam hangi sistemle mümkün acaba?
  14. M

Oyunlarda fps düşüşü

Bundan daha iyi sisteme ihtiyacın var derken :D vsync ayarı kapalı olsa da öyle açık olması daha iyi. 1712265509 Bende ki kasma değil hocam lag gibi bir şey ama öyle fazla değil.
  15. M

Oyunlarda fps düşüşü

Isıyla alakalı bir problem yok cpb açıkken kısacası yüksek(diğer insanların söylemine göre normal) ısıdayken de aynı mevzu vardı, kapattıktan sonra ısılar 15 derece düştü hala var. Ramler de de problem yok.
  16. M

Oyunlarda fps düşüşü

Evet 1712264952 Fps sabitliyorum ben bu tarz oyunlarda örnek vermek gerekirse 160fps alıyorsam 155'e 157'e düştüğünde bir laglanma hissiyatı veriyor ayrıca days gone içinde motor sürerken böyle birde kamplara girerken bir fps düşüşü oluyor sonra düzeliyor
  17. M

Oyunlarda fps düşüşü

Arkadaşlar days gone, nfs unbound ve ea fc 24 de 2-6 fps şeklinde bir düşüş olup tekrar yükseliyor haliyle lag hissiyatı veriyor özellikle ea fc de bunun sebebi nedir oyunların optimizasyonu mu sıkıntılı bende mi bir şey var? Ekstra olarak bu oyunları 1080p de oynuyorum örnek video ...
  18. M

7800x3D sıcaklık yüksek değil mi?

Çok ısınmayan bir işlemci diyenler hangi kafada gayet ısınıyor
  19. M

Yardım 7800x3D için Core Performance Boost açılmalı mı?

Herhalde bu ayarın tersini yapacağız adam aktif ediyor çünkü :D 1712185090
Top Bottom