Arama sonuçları: *

1. shinygue

ekran kartının görüntü vermemesi 🤔

secure boot kapatinca duzeldi 😭 masraftan kurtardınız beni... teşekkür ederim hepinize
  2. shinygue

evet takmistim 1685704063 yok o kadar da değil ya 😬 tavsiye ettiğinizi deniyim eve gidince 1685704091 hatırlamıyorum eve gidince kontrol edicem
  3. shinygue

anlamadım tam olarak çip mi arızalı?
  4. shinygue

merhabalar, çalışan bir ekran kartını sistemime taktığımda ekran gelmiyor... sistemi apu kullanıyorum, sistem özellikleri bunlar: gigabyte b450m h amd ryzen 5 5600g 8x2 asus tuf gaming ram 500w cooler master psu sistemi güçlendirmek için rtx 3060 takmayı düşünüyorum fakat pcyi denemek için...
  5. shinygue

pcyi nasıl bozabilirim

ya amacım yeni pc aldırmak değil 😔 sadece bozulması gerekiyor
  6. shinygue

pcyi nasıl bozabilirim

yok parçaları yerinde durması lazım
  7. shinygue

pcyi nasıl bozabilirim

pcye sıvı dökmeden nasıl bozabilirim yansın kullanılamasın neden yaptığımı boş verin oyle gerekiyor bazı sebeplerden (pc iyi bir pc değil) lütfen yardımcı olun 1673795338 işlemcinin termalini silip pcyi zorlayacak bir şeyler açsam yakabilir miyim o şekilde
  8. shinygue

bu sistemde uyumsuzluk olur mu yardim eder misiniz

yardim eder misiniz bunları aldım uyumda bi sorun cıkartmaz değil mi apu kullanıcam da 🙏 amd ryzen 5600g wd blue 1tb hdd Gigabyte B450M-H AMD B450 2933MHz DDR4 Soket AM4 mATX Anakart team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 2x8 (16) gb hi level 120 gb ssd. ayrica en dusuk kac volt power...
  9. shinygue

AMD Ryzen 5 5600G'nin yanına alınabilecek ekran kartları neler?

çok pahalı 3080 ya 😔 bana ucuz kart lazım maksat güçlendirsin
  10. shinygue

yani herhangi bir ekran kartı takabiliyoruz öyle mi? 1669628397 sistemi güçlendirmek için düşündüm de
  11. shinygue

5600g'nin yanına gtx 1050ti falan takılabilir mi
Top Bottom