Arama sonuçları: *

• Users: NaoP
  • Order by date
  1. N

Asus Rog Strix G16 Rtx 4070 Hakkında Sorusu olan varsa cevaplayabilirim

Hocam baya bir geç yazıyorum bende bu bilgisayarı almayı düşünüyorum da. Elinizdeki bilgisayarı nereden aldınız yardımcı olabilirseniz sevinirim. Coil whine ve ekrandan ışık sızması sorunuyla karsilasanlar olmuş beni baya bir ürküttü böyle sorunlar.
  2. N

Yardım Asus Rog Strix G16 Yardım Lütfen

Hocam aldığınız yeri paylaşmanız mümkün mü forumlarsa coil whine sorunu ve ekran ışık sızması yazdiklarini gördüm. Açıkçası beni biraz ürküttü.
  3. N

Öneri 50k-60k arası laptop önerileri

Bende öyle düşünüyordum. Forumda birkaç tane daha alan arkadaş olmuş sanırım onlara da mesaj attım ona göre karar vereceğim. Okuduğum inceleme https://forum.donanimarsivi.com/konu/asus-rog-g16-inceleme.764163/ 1693035042 Hocam şimdi fark ettim attığınız modelde ekran kartı 115W imiş. Buradaki...
  4. N

1aya yakindır Asus marka olan laptopu düşünüyordum. Forumda bir arkadaşın incelemesini gördüm. Ekran kalitesinin kötü olduğundan bahsetmisti. Vergi muafiyeti gelirse sizin attığınız Omen 17 Nin ddr5 32gb ramlisini almak kafama biraz daha yattı. Hem qhd hem 17 ekran. Biraz daha araştırayım başka...
  5. N

Hocam 70k ya çıkabileceğimi sanmiyorum. Vergi muafiyeti gelirse belki olabilir
  6. N

Bu bilgisayar nasıl sizce? 1x16gb ram bulunuyor ddr5 daha sonradan ekstra 16gb ram takabilirim diye düşünüyorum. https://www.gamersarena.com.tr/asus-rog-strix-g16-g614ji-n3188-intel-i7-13650hx-16gb-ddr5-1tb-pcie-ssd8gb-rtx4070-16-wuxga165hz-pmu1433 1692898684 Sizin attığınız sitede ddr4 ram...
  7. N

Bilgisayar mühendisliği ögrencisiyim. Hem oyun oynayabileceğim hem de şarjı uzun giden bir laptop arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Uzundan kastım 4-5 saat yeterli.
  8. N

İnceleme ASUS ROG G16 İNCELEME

Hocam bende bu cihazı almayı düşünüyorum. Beni 6sene civarı rahat götürmesini istiyorum. Daha sonradan karşılaştığınız bir sorun oldu mu?
  9. N

Asus Rog strix g15 vs Lenovo legion 5

Dediğim gibi Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim bu yüzden yazılım geliştirme uygulamaları kullanacağım ama aynı zamanda bilgisayar oyunları da oynamayı düşünüyorum
  10. N

3 Rog strix laptop arasındaki fark nedir

Az önce Asus Servisini aradım 08505222787 HF265 HF266 HF267 nin dış parçaları dahil her şeyinin aynı olduğunu söylediler. (Ekran kartının kaç watt olduğunu da sorayım dedi cihaz altında yazan seri numarasına ihtiyacımız var dedi. Neden böyle bir şey dedi anlamadım :) ) Biraz geç geri dönüş oldu...
  11. N

Yardım 500GB/1TB Samsung Sata SSD vs 1TB Kingston M2 SSD

Hocam bu konularda fazla bilgim olduğu söylenemez ama şöyle bir incelediğimde fiyat skalası aynı gibi. Kingston un veri aktarım hızı daha iyi ama bilgisayarınızda m2ssd desteği var mı? Bildiğim kadarıyla ssd lerde sata ve M2 slot girişi farklı oluyor
  12. N

Acer işlemci konusunda daha iyi gibi duruyor bencede ama monitör gecikmesi 25ms miş o biraz kararsız bırakıyor açıkçası :) Asusta 3ms
  13. N

Legion un yorumlarını okuduğumda soğutma konusunda sıkıntı yaşayanlar olduğunu gördüm fanları çok ses yapıyormuş sanirim 1670317532 Elinizdeki üründe kaç usb girişi var acaba 300hz modeli mi mevcut?
  14. N

Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim laptop alacağım bu ikisi arasında kaldım yardımcı olabilirseniz sevinirim.( Başka öneriniz varsa alabilirim :))...
  15. N

30.000 TL'ye laptop önerisi.

Bende bu fiyat bandında laptop araştırıyorum. Kendi baktıklarınızı paylaşabilir misiniz?
Top Bottom