Neler Yeni

Asus Rog strix g15 vs Lenovo legion 5

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Yakup Bolat
Ekran kartlarının watt değerlerini öğrenmek lazım 130-140w 3060 en iyisi
İşlemci konusunda da bence Intel daha önde bana kalırsa i7-12700h işlemcili laptoplara bakın derim.
Örneğin
https://ty.gl/gxsyujelex urunun altında sepette %5 indirim kodu var sepette 27800 e geliyor 140w 3060 var cihazda soğutması da güzel ayrıca i7-12700h
Attığınız cihazlarda güzel aslında ama ekran kartı watt değerleri hakkında bir bilgim yok
Legion güzel cihaz aslında ama 11.nesil olduğu için 12.nesil Acer bence daha mantıklı

Şuan bu yorumu asus rog strix g15 3050ti ile yazıyorum. kasa kalitesi mükemmel sadece fazla parmak izi bırakıyor. Lenovo legionu incelemedim ama asus dah iyi duruyor gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan bu yorumu asus rog strix g15 3050ti ile yazıyorum. kasa kalitesi mükemmel sadece fazla parmak izi bırakıyor. Lenovo legionu incelemedim ama asus dah iyi duruyor gibi
bu arada 512 gb ssd gerçekten çok yetersiz yükseltilmesi lazım sonradan. alalı 4-5 gün oldu yarısı doldu bile

NaoP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci konusunda da bence Intel daha önde bana kalırsa i7-12700h işlemcili laptoplara bakın derim.
Örneğin
https://ty.gl/gxsyujelex urunun altında sepette %5 indirim kodu var sepette 27800 e geliyor 140w 3060 var cihazda soğutması da güzel ayrıca i7-12700h
Attığınız cihazlarda güzel aslında ama ekran kartı watt değerleri hakkında bir bilgim yok
Legion güzel cihaz aslında ama 11.nesil olduğu için 12.nesil Acer bence daha mantıklı
Legion un yorumlarını okuduğumda soğutma konusunda sıkıntı yaşayanlar olduğunu gördüm fanları çok ses yapıyormuş sanirim

bu arada 512 gb ssd gerçekten çok yetersiz yükseltilmesi lazım sonradan. alalı 4-5 gün oldu yarısı doldu bile
Elinizdeki üründe kaç usb girişi var acaba 300hz modeli mi mevcut?

NaoP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Örneğin
Acer işlemci konusunda daha iyi gibi duruyor bencede ama monitör gecikmesi 25ms miş o biraz kararsız bırakıyor açıkçası :)
Asusta 3ms

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Rogu tavsiye ederim

• Beğen
Reaksiyonlar: NaoP
Legion un yorumlarını okuduğumda soğutma konusunda sıkıntı yaşayanlar olduğunu gördüm fanları çok ses yapıyormuş sanirim

Elinizdeki üründe kaç usb girişi var acaba 300hz modeli mi mevcut?
hocam elimdeki 144hz olanı g513ie blgisayarı bosta normal sosyal medya gezinmelerinde 34-40 derece arası gördüm. 3 tane kalın olan usb girişi var 1 adet type c var hdmi var ethernet zaten var. sizin alacağınız modelde daha fazla giris olabilir. bu arada lenovo 17inc asus 15.6 inc alırken kendınıze uygun ekran tercih edin. 15.6 tam bana göre ne kücük ne buyuk. bu arads asus oyun oynamadıgınızda asırı sessiz bilgisayar. oyun oynarken turbo modu açıyor ucak kalkısı gibi sesi var ama kulaklık takılırsa bu sesten etkilenilmez

• Beğen
Reaksiyonlar: NaoP
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Yakup Bolat
Acer işlemci konusunda daha iyi gibi duruyor bencede ama monitör gecikmesi 25ms miş o biraz kararsız bırakıyor açıkçası :)
Asusta 3ms
Öncelikle sizin için ne önemli bunu bilmemiz gerekiyor sizin için ekran gecikmesi daha önemliyse onu tercih edin derim fakat bana kalırsa yapicaginiz işe göre tercih etmeniz daha mantıklı ryzen işlemci i7-12700h in yanından bile geçemez işlemci gücü ekran kartı watti bu tarz şeyler sizin için önemsizse ona göre tercih yapmalisiniz siz hangi işlerde ne için kullanmak istiyodunuz

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Yakup Bolat
Yazılım programlama bu tarz işler için kullanmak istiyorsanız AMD işlemciler biraz daha fazla ısınıyor ayrıca abim yazılımcı ondan biliyorum AMD için tüm programlar destek vermeyebiliyor o yüzden yazılım vs işlerinde kullanicaksan senin yerinde olsam intel tercih ederim

NaoP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer
Öncelikle sizin için ne önemli bunu bilmemiz gerekiyor sizin için ekran gecikmesi daha önemliyse onu tercih edin derim fakat bana kalırsa yapicaginiz işe göre tercih etmeniz daha mantıklı ryzen işlemci i7-12700h in yanından bile geçemez işlemci gücü ekran kartı watti bu tarz şeyler sizin için önemsizse ona göre tercih yapmalisiniz siz hangi işlerde ne için kullanmak istiyodunuz
Dediğim gibi Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim bu yüzden yazılım geliştirme uygulamaları kullanacağım ama aynı zamanda bilgisayar oyunları da oynamayı düşünüyorum

Top Bottom