Arama sonuçları: *

1. M

EA hesabıma giremiyorum

Merhaba, şuan bende aynı sorunla karşılaştım çözümüne ulaştınızmı acaba?
  2. M

PC Wi-Fi'ya bağlıyken Microsoft, Steam, Armoury Crate vb uygulamalar çalışmıyor

Arkadaşlar merhaba ne olduğunu ben de anlamadım Wi-Fi'deyken Microsoft'tan uygulamalar yüklemiyor. OneDrive açmıyor açıyorsa çok yavaş oluyor Steam güncelleştirmiyor Armoury Crate güncellemiyor uygulama yüklediğimde kurmak için açtığımda açılması geç sürüyor 2 kere format attım olmadı yeni...
  3. M

Kasanın önünde type c girişi var anakarta takamıyorum

Merhaba arkadaşlar COOLER MASTER HAF500 kasanın önünde TYPE-C girişi bulunmakta ancak ASUS B550 PLUS WİFİ anakartında TYPE-E girişi yok internetten araştırdım ve böyle bir ürün buldum bu ürünü anakarta takarsam TYPE-E girişi olacak anakartta bu sayede kasadaki TYPE-C girişini kullanabileceğim...
  4. M

Çözüldü✓ Asus b550m-k anakarta sıvı soğutma nasıl takılır

anakartın heryerini aradım ancak öyle bir pin göremedim eğer biliyorsan fotoğraf olarak atabilirmisin veya tarif etsen yeterli olur
  5. M

Çözüldü✓ Asus b550m-k anakarta sıvı soğutma nasıl takılır

Sorunu başlıkta belirttim daha önce yine bu soru sorulmuş ancak net bir cevap yok anladığım kadarıyla sıvı soğutmanın fan pinini cpu fana takacağım peki ya pompayı nereye takacağım eğer bilen varsa detaylı anlatabilirmi rica etsem
Top Bottom