Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus b550m-k anakarta sıvı soğutma nasıl takılır

Müşîr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdurrahman Kuli
Sorunu başlıkta belirttim daha önce yine bu soru sorulmuş ancak net bir cevap yok anladığım kadarıyla sıvı soğutmanın fan pinini cpu fana takacağım peki ya pompayı nereye takacağım eğer bilen varsa detaylı anlatabilirmi rica etsem

r4NG3r

80+ Silver
Sorunu başlıkta belirttim daha önce yine bu soru sorulmuş ancak net bir cevap yok anladığım kadarıyla sıvı soğutmanın fan pinini cpu fana takacağım peki ya pompayı nereye takacağım eğer bilen varsa detaylı anlatabilirmi rica etsem
aio pump tarzı bir giriş olur oraya takacaksın

Müşîr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdurrahman Kuli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aio pump tarzı bir giriş olur oraya takacaksın
anakartın heryerini aradım ancak öyle bir pin göremedim eğer biliyorsan fotoğraf olarak atabilirmisin veya tarif etsen yeterli olur

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Berk
anakartın heryerini aradım ancak öyle bir pin göremedim eğer biliyorsan fotoğraf olarak atabilirmisin veya tarif etsen yeterli olur
Psudan gelen molex çevirici uçlar var 3 pinli, pompayı onlara takıcaksın
Soğutucunun kitapcıgıma bak kaç v ile calısıyor ya 6 ya 12 dir. Kırmızı/siyah kablonun pini yanlıs hatırlamıyorsam 12v veriyor sarı/siyah olan 6v

Müşîr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdurrahman Kuli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Psudan gelen molex çevirici uçlar var 3 pinli, pompayı onlara takıcaksın
Soğutucunun kitapcıgıma bak kaç v ile calısıyor ya 6 ya 12 dir. Kırmızı/siyah kablonun pini yanlıs hatırlamıyorsam 12v veriyor sarı/siyah olan 6v
teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,429
Üyeler
157,953
Son üye
n0th1ng244
Top Bottom