Arama sonuçları: *

• Users: RuthlV5
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. RuthlV5

Kamerası üst düzey olan telefon önerisi

bütçem sınırsız bütçe sorunum yok ama hem donanım hemde kamerada üst düzey bir telefon arıyorum yurtdışı olmaması lazım önerilerinizi bekliyorum
  2. RuthlV5

Bu kulaklık alınır mı??

Uzun zamandır monitör kulaklık almayı planlıyordum sarı sitede bir tane buldum ancak satıcı ucuz bir fiyattan sattığı için şüphelendim normalde 700tl yurtdışı fiyatı olan kulaklıkları sıfır olarak 360tl ye satıyor orijinal olduğunu belirtmiş ancak kdx markasını hiç kullanmadığım için...
  3. RuthlV5

Yardım Monitörümü kaç TL ye satmalıyım

Monitörümü neredeyse 1 senedir kullanıyorum ancak kasayı 2-3 ay önce sattığım için elimde kaldı 3 aydır bekliyor artık tozlandı bende satma kararı aldım ama 2.el monitör piyasası hakkında hiçbir bilgim yok piyasayı bilenler yardımcı olabilirse sevinirim. Monitör:Exper-S5L_GVHS2 60HZ 21.5 INC IPS...
  4. RuthlV5

Airpods pro kulaklığımın şarjı cok hızlı bitiyor normalmi?

Şuan bende airpods pro 2.nesil var ve bu aralar şarjının hızlı bittiğini farkettim 3 saat dayanıyor veya dayanmıyor şarj aleti biraz dandirik sadece onun dışında bir sorun yok kulaklıkta 2 yıl oldu alalı kullananlar bilgilendirebilirse sevinirim
  5. RuthlV5

Laptop soğutucu önerisi

Laptop için soğutucu arıyorum bütçe 1000-1500 arası önerilerinizi bekliyorum
  6. RuthlV5

Bu kulaklık alınır mı?

https://www.trendyol.com/mf-product/kulak-ustu-siyah-kablosuz-bluetooth-anc-kulaklik-0476-p-39204421?boutiqueId=61&merchantId=137389&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.96.7 İdarelik olarak...
  7. RuthlV5

Xigmatek vd964 battle-axe ekran kartı fanı 1660s tek fanlı modele olurmu?

Merhabalar xigmatek vd964 battle-axe ekran kartı fanını almak istiyorum ancak ekran kartıma olurmu pek emin değilim biraz araştırdım ancak Bi sonuca varamadım kartım 1660s tek fanı modeli kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim
  8. RuthlV5

Ekran kartım Oyunlarda aşırı ısınıyor

Öncelikle Merhaba,Ekran kartım GTX 1660Süper kartım boşta iken 50 derece oyunlarda ise çok daha fazla bugün mafia oyununda ölçtüm ve 91 dereceyi gördü kart tek fanlı model ama genede bu kadar ısınmasından tedirgin oldum ama kasamda fan yok belki bundan dolayı ısınıyor olabileceğini düşünüyorum...
  9. RuthlV5

Ekran kartı sürücüsünü güncellerken hata alıyorum

Nvidia kartım olan 1660s yeni gelen sürücü güncellemesini kurarken hata alıyorum nedeni nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim
  10. RuthlV5

WHATGEEK sitesinde vergi varmı?

Merhabalar başlıktada belirttiğim üzere whatgeek sitesi üzerinden bir oyuncu klavyesi almak istiyorum alacağım klavye 21 dolar ve çinden gelecek acaba bu ürün gümrüğe takılırımı veya vergi ödermiyim alacağım klavye modeli AK680 alan kişiler yardımcı olabilirse sevinirim
  11. RuthlV5

Bu ram almaya değer mi?

https://www.teknosa.com/hikvision-u10-midnight-hked4081caa2f0zb2-8-gb-1x8-gb-ddr4-3200-mhz-cl16-gaming-ram-p-784951626 bu ram almaya değermi oyun için kullanacağım teknosadan aldığımı sorgulamayın 200tl indirimim var ondan dolayı görüşlerinizi bekliyorum
  12. RuthlV5

Amazon prime 6 aylık prime kodu fazla olan varmı?

Merhabalar amazon prime ın samsung telefon kullanıcılarına özel verdiği 6 aylık bedava prime üyelik kodu fazla olan varmı ben baktığımda kodlar bitmişti elinde fazla olan vs varsa verebilirse minnettar kalırım
  13. RuthlV5

Amazon prime 6 aylık bedava premium kodu fazla olan?

amazon un samsung telefon kullananlara özel verdiği 6 aylık ücretsiz premium kodu nu fazla alan varsa verebilirmi dizi ve oyun için gerçekten lazım netflix ve oyunlar için para harcamak istiyorum elinde fazla olan verebilirse minnettar kalırım 1700849833 son cümleyi yanlış yazmışım para...
  14. RuthlV5

Tyt matematiğe hangi kaynaktan başlanmalı?

Merhabalar şuan 11.sınıf öğrencisiyim ve Tyt fen ve matematiğe başladım ama hangi kaynaktan başlayacağımı bilmiyorum şuan tyt matematiğe aşırı hakim değilim genelde denemelerde 10-15 net arasındayım kaynak olarak kullanmam gereken kitaplar nelerdir 345 düşünüyorum sizin önerileriniz nelerdir...
  15. RuthlV5

YKS ye nasıl çalışmalıyım

Merhabalar 11.sınıfa yeni geçecek olan bir öğrenciyim ve YKS Sınavına hazırlanacağım ancak ne 9.sınıf ta nede 10.sınıfta tyt için birşeyler yaptım burda AYT-TYT Dengesini nasıl kurmalıyım gündelik olarak nasıl çalışmalıyım iyi bir derece yapmak hayalimdi bunu gerçekleştirmek için tavsiyelerinize...
  16. RuthlV5

2023'de Xbox one x alınır mı?

Merhabalar 2.el xbox one x almak istiyorum ancak 2023 de güncel oyunları oynatır mı yada bir sorunlar karşılaşırmıyım onu bilmiyorum one s de alabilir bütcem 2 konsol a da yetiyor ama series s alma imkanım yok sizde hangisi alınmalı one x mi yoksa one s mi yada hiç alınmazmı yorumlarınızı...
  17. RuthlV5

3k bandında 2.el 144hz monitör önerisi

Merhabalar 3k bütcem var 2.el olacak şekilde 144Hz tazeleme hızına sahip fps oyunları için en iyi performansı verecek bi monitör arıyorum panel olarak fps oyunlarında performansı en iyi olanı önerebilirseniz sevinirim.
  18. RuthlV5

0 yada 2.el kulaklık önerisi

Merhabalar 500TL bütcem mevcut 2.el yada 0 gaming kulaklık arıyorum mic kalitesi nin fiyatına değer olacak bir kulaklık arıyorum önerilerinizi bekliyorum
  19. RuthlV5

Rust Ses gelmeme sorunu

Merhabalar 5 gün önce rust oyununu indirime girdiği için satın aldım ancak oyuna girdiğimde ne lobi müziğini nede oyun içi ses alabildim hiçbirşekilde ses alamıyorum kulaklığım problemsiz hatta 3 kere kulaklık değiştirdim ancak sorunun kulaklılardan geldiğini zannetmiyorum çözümünü bilen...
  20. RuthlV5

Windows 11 e geçilmeli mi?

şuan win10 kullanıyorum win11 geçmelimiyim sıkıntıları varmı?
Top Bottom