Neler Yeni

2023'de Xbox one x alınır mı?

RuthlV5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mert Kirazlı
Merhabalar 2.el xbox one x almak istiyorum ancak 2023 de güncel oyunları oynatır mı yada bir sorunlar karşılaşırmıyım onu bilmiyorum one s de alabilir bütcem 2 konsol a da yetiyor ama series s alma imkanım yok sizde hangisi alınmalı one x mi yoksa one s mi yada hiç alınmazmı yorumlarınızı bekliyorum.

Faoflame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Ahmet
Merhabalar 2.el xbox one x almak istiyorum ancak 2023 de güncel oyunları oynatır mı yada bir sorunlar karşılaşırmıyım onu bilmiyorum one s de alabilir bütcem 2 konsol a da yetiyor ama series s alma imkanım yok sizde hangisi alınmalı one x mi yoksa one s mi yada hiç alınmazmı yorumlarınızı bekliyorum.
O paraya series s yok mu 2.elde?

RuthlV5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mert Kirazlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O paraya series s yok mu 2.elde?
Temiz olarak bulamadim 6k civarında bulunabiliyor ama o kadar bütçeye sahip değilim biraz daha biriktirip alabilirim ama şuanlık sadece bahsettiğim 2 konsola bütcem yetiyor eğer 2023 de bunlara değmezse mecbur series s e biriktiricem

Faoflame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Ahmet
Temiz olarak bulamadim 6k civarında bulunabiliyor ama o kadar bütçeye sahip değilim biraz daha biriktirip alabilirim ama şuanlık sadece bahsettiğim 2 konsola bütcem yetiyor eğer 2023 de bunlara değmezse mecbur series s e biriktiricem
Kral eski nesil konsol almanı önermem. Series s en azından belli başlı oyunlardı yeni nesil oynatabiliyor. Ayrıca 120fps alma imkanınız da var. Biraz daha biriktirmeye bak bence.

RuthlV5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mert Kirazlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral eski nesil konsol almanı önermem. Series s en azından belli başlı oyunlardı yeni nesil oynatabiliyor. Ayrıca 120fps alma imkanınız da var. Biraz daha biriktirmeye bak bence.
Tamamdır series s e biriktiricem sağolasin tsk

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
670
İsim
Mehmet
Biraz eski oyunlar için alınabilir onun dışında yeni nesilleri oynatmaz

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
_berdan_
series s almalısın minimum
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanına bide 1080p 144/165 hz monitör

RuthlV5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mert Kirazlı
series s almalısın minimum
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanına bide 1080p 144/165 hz monitör
144hz monitöre sahibim o sıkıntı değil ama şuanlık series s e bütcem malesef ki yetmiyor sanırım biriktirip series s e yöneleceğim

RuthlV5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mert Kirazlı
PS 4 al hocam özel oyunlarını falanda oynarsın
Ps4 de alabilirim ama oyunları gerçekten bu devirde bana pahalı geliyor xbox da game pass olduğu için ve güzel oyunlar olduğu için tercih ediyorum zaten 5k ya ps4 satan bulunuyor ama oyun yanında verilmiyor ne yapsam bilmiyorum

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
_berdan_
Ps4 de alabilirim ama oyunları gerçekten bu devirde bana pahalı geliyor xbox da game pass olduğu için ve güzel oyunlar olduğu için tercih ediyorum zaten 5k ya ps4 satan bulunuyor ama oyun yanında verilmiyor ne yapsam bilmiyorum
xbox daha güncel yoksa ps daha iyi ps5 alın derim butce cıkarsa ilerde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,148
Üyeler
140,779
Son üye
betrayalll
Top Bottom