Arama sonuçları: *

1. R

Oculus Quest 2 veya Quest 3 beklenip alınır mı?

Uzun bir süredir kullanmak istediğim bir teknoloji sizce Oculus Quest 2 veya Meta Quest 3 alınır mı ? Alınırsa hangisi alınmalı Quest 2 yi alırsam ikinci el temiz alabilirim belki aksesuarlarla kullanılmış parçaları değiştiririm falan 7k-8k ya maal oluyor bana sanırım ama quest 3 499 dolardan...
  2. R

Harmony OS 3.1 XCloud destekler mi?

Huawei matepad 11 (2023) Harmony OS 3.1 XCloud destekler mi? Bilenler yardımcı olursa sevinirim ( Harmony OS 3.1 olmasa bile Harmony OS bilgilerinizi veya deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz bu bilgiye gerçekten ihtiyaç var ona göre yakınım tablet seçimi yapacakta.
  3. R

Glorius Model O Wireless Vs Asus Rog Gladius Model III Wireless

Valorant ve yeni gelecek olan cs 2 ve genel kullanım açısından hangi tercih daha iyi olur bana genel manada asus daha iyi gibi geldi switchler vs değiştirilebiliyor kolayca sanırım bilgili olanlar yardımcı olursa sevinirim asus un şarjı vs. de ama daha çok gidiyor sanırım kutu içeriği vs de dolu...
  4. R

Razer Viper 8Khz mi Asus Rog Gladius III Wireless mi

Açıkçası belli bir seviyeden sonra hissedilmeyecekse aradaki fark wireless olanı hep tercih ederim bütçeme de uyuyor alabilirim sensörleri biraz daha kötüymüş sanırım ama hissedemeyeceğim işime pek yaramayacak bir sorunsa dert etmem kutu içeriği olarak falanda viper 8khz den daha iyi gibi bütçem...
  5. R

Mouse + Mouse pad önerisi 1500 TL max bütçe

Mouse + Mouse pad önerisi 1500 TL max bütçeyle mouse almak istiyorum pek aşmazsa sevinirim uzun süreli kullanım ve fps oyunları için istiyorum laptopta kullanacağım oynadığım oyun genellikle valorant oluyor wireless önceliğim ama çok iyi kablolu mouselere de açığım paranın alabileceği en iyi...
  6. R

8k Bütçeyle monitör dahil 2. el sistem toplama önerisi

En iyi performansı verebilecek 144 hz monitöre sahip valorant oyununda yüksek fps değerleri verebilecek diğer oyunlarda da güzel fps verirse iyi olur fiyatının verebileceği kadar ortalama bir öneri yapabilir misiniz rica etsem yardımcı olursanız çok sevinirim (Bu fiyat bandına alabileceğim en...
  7. R

Razer BlackShark V2 USB VS HyperX Cloud II

Bu gün veya yarın kesin alıyorum arkadaşlar Mikrofonu iyi olmalı. Başına bir şey gelince teknik servis süründürmemeli. Dip sesten kurtulmanın yolları olmalı. Ses seviyesi yüksek ve doygun olmalı. Rahat olmalı , Oyunlarda iyi performans vermeli. Müzik manasında da genel olarak rakibinden iyi...
  8. R

Maksimum bütçe = 1500+ TL kulaklık önerisi lazım

Bütçeyi arttırdım tekrardan karşınızdayım arkadaşlar :') Ses kartım: High Definition (HD) Audio, realtek® ALC3306 codec. Bilgisayarım: Lenovo Legion 5 Pro 16ach6h RTX 3070 Max-P 32 GB RAM Ryzen 7 Bilgisayarımın desteklediği 1500 TL'ye alabileceğim oyunlarda çok iyi ses kasabileceğim...
  9. R

Cooler Master MH630 VS BlackShark V2X

Arkadaşlar günlerdir araştırma yapıyorum çoğu soruma hemen yardımcı oldular teşekkür ediyorum herkese. Ses kartım iyiymiş yani ses kartına gerek yok. Bu ikisi arasında kaldım bilen birisi yardımcı olursa sevinirim bütçe önemli değilse hangisi daha iyi olur arkadaşlarımla konuşacağım mikrofonu...
  10. R

Ses kartım Razer BlackShark V2X'i besleyebilir mi??

Merhaba arkadaşlar Ana kartımın içerisindeki ses kartı yazmış olduğum kulaklığı sorunsuzca besleyebilir mi konu hakkındaki bilgili kişiler yardımcı olabilir mi acaba aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum da Laptop modelim bu : (Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim) Lenovo...
  11. R

Steel Series Arctis 3 2019 Edition mu yoksa Razer BlackShark V2X mi?

Ses kartı olaylarından haberdar olan arkadaşlar ilgilenirse sevinirim ona göre almak istiyorum sorun yaşamamak için. Arkadaşlar başlıktaki iki model arasında sürekli gidip geliyorum yardımcı olabilir misiniz acaba? Bütçemi belirttim lütfen aşmayacak şekilde yorum yaparsanız sevinirim müzik...
  12. R

Oyuncu ve sesli görüşmeler için kulaklık önerisi lazım. 1k₺

Arkadaşlar önceden de konu açmıştım ve diğer konularada zaten takip ettim lütfen yardımcı olunuz. 1k max bütçem var oyunlarda ses kasabileceğim ses seviyeleri yüksek mikrofonu tamamen sorunsuz uzun süre giden bir kulaklık istiyorum normalde GamePower Fujin alacaktım ama 500 tlden 750 ye çıktığı...
  13. R

Sizce hangi kulaklığı almalıyım? Bütçe max 1k.

Normalde GamePower Fujin alacaktım yakın zamanda ama malum 756 TL olmuş o yüzden dedim ki bu fiyat aralıklarında daha iyi kulaklık varsa ona yöneleyim daha iyi 1k ya kadar bütçemi zorlayabilirim oyunlarda iyi performans verebilecek 7.1 surround destekli ergonomisi iyi kafayı sıkmayan çok...
Top Bottom