Neler Yeni

8k Bütçeyle monitör dahil 2. el sistem toplama önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali
En iyi performansı verebilecek 144 hz monitöre sahip valorant oyununda yüksek fps değerleri verebilecek diğer oyunlarda da güzel fps verirse iyi olur fiyatının verebileceği kadar ortalama bir öneri yapabilir misiniz rica etsem yardımcı olursanız çok sevinirim (Bu fiyat bandına alabileceğim en iyisini istiyorum mümkünse teşekkür ederim)
Parçalar 2. el seçilecektir kasa ekran kartı mümkünse dahil monitör kesinlikle dahil.

fahrettinaga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
fahret yukas
En iyi performansı verebilecek 144 hz monitöre sahip valorant oyununda yüksek fps değerleri verebilecek diğer oyunlarda da güzel fps verirse iyi olur fiyatının verebileceği kadar ortalama bir öneri yapabilir misiniz rica etsem yardımcı olursanız çok sevinirim (Bu fiyat bandına alabileceğim en iyisini istiyorum mümkünse teşekkür ederim)
Parçalar 2. el seçilecektir kasa ekran kartı mümkünse dahil monitör kesinlikle dahil.
144hz monitor yuksek fpsler banada 8000 bintl bana da ordan ikiz kuleleri alsana

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Yusuf Armanc
2000 kaçtayız? :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
144hz monitor yuksek fpsler banada 8000 bintl bana da ordan ikiz kuleleri alsana
Dalga geçmene ne gerek var kendim için mi soruyorum? 50 klık laptopum var ihtiyaci olan birisi için soruyorum şaklabanlığın sırası ve yeri değil yardımcı olmak için değilde dalga geçmek için yazıcaksan yazma lütfen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2000 kaçtayız? :D

İşi dalgaya vuracaklar yazmazsa sevinirim gerçekten ben zaten bir kaç senaryo oluşturdum kendi kafamda 8k bütçe için farklı fikirlere ihtiyacım var sadece amacı troll yapmak olan veya şuraya da bir yazayım diyenler varsa yazmasalar daha iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Muhammet ali
Dalga geçmene ne gerek var kendim için mi soruyorum? 50 klık laptopum var ihtiyaci olan birisi için soruyorum şaklabanlığın sırası ve yeri değil yardımcı olmak için değilde dalga geçmek için yazıcaksan yazma lütfen.

İşi dalgaya vuracaklar yazmazsa sevinirim gerçekten ben zaten bir kaç senaryo oluşturdum kendi kafamda 8k bütçe için farklı fikirlere ihtiyacım var sadece amacı troll yapmak olan veya şuraya da bir yazayım diyenler varsa yazmasalar daha iyi olur.
Dostum o paraya fps değeri yüksek veren bir kasa bulunurda 1660 li filan ama monitör için biraz daha çıkman lazım 10 bin olursa yeterli olur gibi bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali
Dostum o paraya fps değeri yüksek veren bir kasa bulunurda 1660 li filan ama monitör için biraz daha çıkman lazım 10 bin olursa yeterli olur gibi bence
Yada şöyle bir senaryo da olabilir ona göre eğer önerebileceksen geçici olarak apu olur ben yine ona rx 6600 veya 6600xt takviye edebilirim ama iki türlü de 8k bütçeye 144 hz monitör dahil olabilmeli ve o fps i sağlayabilmesi lazım önerin varsa dinlemeye açığım yorumun için teşekkür ederim

ANtiQ08

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Furkan
Yada şöyle bir senaryo da olabilir ona göre eğer önerebileceksen geçici olarak apu olur ben yine ona rx 6600 veya 6600xt takviye edebilirim ama iki türlü de 8k bütçeye 144 hz monitör dahil olabilmeli ve o fps i sağlayabilmesi lazım önerin varsa dinlemeye açığım yorumun için teşekkür ederim
Hocam 5600g li apu sistem toplayıp sonra ekran kartı alabilirsiniz ama 5600g 5500 gücünde haberiniz olsun

Hocam 5600g li apu sistem toplayıp sonra ekran kartı alabilirsiniz ama 5600g 5500 gücünde haberiniz olsun
Ama 144 hz olmayabilir hocam 2.eli bile çok pahalı

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Yusuf Armanc
Özür dilerim hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali

Ama 144 hz olmayabilir hocam 2.eli bile çok pahalı
Evet aynısı benimde aklıma geldi ve bende bunu düşünerek bir şey yaptım hatta sana parçaları sıralayım istersen bu olmasa bile bu tarz bir şey yapmayı düşünüyorum 5600g li bir sistem yani monitörü de 1800-2k civarına getirmeyi planlıyorum senin önerin varsa eğer 5600gli bir konfigrasyon gösterebilir misin

Özür dilerim hocam.
Sorun değil benim adıma ama lütfen başka insanlara da yapmayın gerçekten parasını zar zor denkleştiren insanlar da oluyor harçlığını biriktirip buraya gelenler de oluyor bende bu sistemi oynamayı çok isteyen birisi için seçmeye çalışıyorum daha duyarlı olmamız daha iyi olur iyi forumlar.

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Yusuf Armanc
Efendim gamebooster ın itopyada g-sync li 165hz 3400tl görmüştüm.

Monitör için. :)

ANtiQ08

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Furkan
Evet aynısı benimde aklıma geldi ve bende bunu düşünerek bir şey yaptım hatta sana parçaları sıralayım istersen bu olmasa bile bu tarz bir şey yapmayı düşünüyorum 5600g li bir sistem yani monitörü de 1800-2k civarına getirmeyi planlıyorum senin önerin varsa eğer 5600gli bir konfigrasyon gösterebilir misin
Hocam benim ram olarak 850tl ye dual channel yapabilirsiniz anakart fiyatları da 1000tl felan 1850tl psu yu 0 alabilirsiniz 550w gayet yetecektir 900-800tl ye 80+ güzel bir tane alabilirsiniz veya ikinci el bölümündeki psuları değerlendirebilirsiniz kasa olarakta size bıraktım

Hocam benim ram olarak 850tl ye dual channel yapabilirsiniz anakart fiyatları da 1000tl felan 1850tl psu yu 0 alabilirsiniz 550w gayet yetecektir 900-800tl ye 80+ güzel bir tane alabilirsiniz veya ikinci el bölümündeki psuları değerlendirebilirsiniz kasa olarakta size bıraktım
4k ya geliyor ortalama böyle sistem 5600g ikince el fiyatı 2500-2.300tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali
Efendim gamebooster ın itopyada g-sync li 165hz 3400tl görmüştüm.

Monitör için. :)
Öncelikle monitör önerin için teşekkürler idarelik aldığımız için ama mümkünse monitörü de 2. el olarak 2k bütçe civarına getirmeyi planlıyorum x sitesinde bu fiyat bandında satan bir sürü kişi mevcut daha ileride zaten güzel bir sistem olacak bunda sorun yok idareten ama 8k bütçe ile valorantı ve diğer oyunlarda da fiyatı kadar mümkün olabileceği en yüksek fpsi vermesini istiyorum duruma göre 6600 den 6700xt ye kadar ekran kartı takviyesi de yapacağım ki sistemin tamamı dediğim gibi idarelik olacak en fazla 1 seneye değişecek bir sistem 1 senenin pek üstünü görmez

Top Bottom