Neler Yeni

6-8K Arası 2. El Toplanmış PC Önerisi

onurwiped

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Sosyal Medya, Bilgisayar
Instagram
@9unicornn @onurwires
Steam
onurwiped
Discord
9onur#1305
hocam tabii ki sizin kararınız ama yerinizde olsam klavyeye 700tl verip oyun oynanmayacak bi sistem almak yerne 40tlye klavye alır düzgün bi sistem alırdım. bu bütçede ekipmana vereceğim max fiyat 400tl falan olur klavye mouse kulaklık
hocam tabii ki sizin kararınız ama yerinizde olsam klavyeye 700tl verip oyun oynanmayacak bi sistem almak yerne 40tlye klavye alır düzgün bi sistem alırdım. bu bütçede ekipmana vereceğim max fiyat 400tl falan olur klavye mouse kulaklık üçlüsüne.
anladım sizin dediginiz daha mantikli geldi olmadi arkadaslarimdan kullanmadiklari klavye mouse idarelik ekipman alirim. ekipman parasini cikardik diyelim

omer_34

80+ Silver
anladım sizin dediginiz daha mantikli geldi olmadi arkadaslarimdan kullanmadiklari klavye mouse idarelik ekipman alirim. ekipman parasini cikardik diyelim
daha iyi olur hocam. zaten @Dash Zeus hocam da bi sistem toplamış uzay montaj olarak ben de beğendim şahsen ona göz atabilirsiniz. sadece psu sıfır alınabilir diye düşünüyorum onun harici güzel sistem olmuş

onurwiped

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Sosyal Medya, Bilgisayar
Instagram
@9unicornn @onurwires
Steam
onurwiped
Discord
9onur#1305
daha iyi olur hocam. zaten @Dash Zeus hocam da bi sistem toplamış uzay montaj olarak ben de beğendim şahsen ona göz atabilirsiniz. sadece psu sıfır alınabilir diye düşünüyorum onun harici güzel sistem olmuşp si
daha iyi olur hocam. zaten @Dash Zeus hocam da bi sistem toplamış uzay montaj olarak ben de beğendim şahsen ona göz atabilirsiniz. sadece psu sıfır alınabilir diye düşünüyorum onun harici güzel sistem olmuş
o sistem ornek olarak hangi oyunda hangi grafikte ne kadar fps verir hocam

omer_34

80+ Silver

çoğu oyunu oynarsınız hocam

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Olabilir hocam psu 700w sıfır ayarında ve thermaltake olduğu için gözüme gelmişti belki araştırılıp uygun fiyata daha iyi bir psu da bulanabilir onu bilemem

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,029
İsim
a l p e r
hocam tabii ki sizin kararınız ama yerinizde olsam klavyeye 700tl verip oyun oynanmayacak bi sistem almak yerne 40tlye klavye alır düzgün bi sistem alırdım. bu bütçede ekipmana vereceğim max fiyat 400tl falan olur klavye mouse kulaklık üçlüsüne.
5 saattir bunu demeye calisiyodum. adamsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,058
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom