Arama sonuçları: *

1. M

İtopya Sigma Rules Kasa

Sorunu nihayet çözebildim sorun anakarttaki xmp den kaynaklanıyor kapatıldığında hiçbir problem gözükmüyor ama tam olarak neyden kaynaklandığınıda anlayamadım xmp çalıştırınca driverlar siliniyor wattman yaşatıyor değişik bir şey belki birine yardımcı olur diye yazıyorum buraya
  2. M

İtopya Sigma Rules Kasa

Wattman dedim ya
  3. M

İtopya Sigma Rules Kasa

İTOPYA Bir daha asla alışveriş yapmayacağım sitedir.Bir kasa aldık temmuz ayından beri ekran kartı sorunu yaşıyoruz.Gönderiyoruz yanlış adrese geri gönderiyorlar kartı.İtopya ya da Teknik servise de kendi beyanları yüzünden hem mail hem telefonla adres burası dedim.Hala aynı durum söz...
  4. M

İtopya Müşteri Hizmetleri ve Teknik Servis

Garantiye gidip geldi hiçbir kullanıcı hatası veya yazılımsal bir hata felan demediler ayrıca bir sorun bile bulamadıklarını söylüyorlar. GPU yu gönderdim sadece biliyordum sorun onda çünkü.Başka gpu taktığımda sorunsuz çalışıyor sistem zaten. 1691776384 Hem yalan söylemiş olurdum hem de sorun...
  5. M

İtopya Müşteri Hizmetleri ve Teknik Servis

Konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya açtım.Kasım 22 de itopyadan youtube videosunda da olan sigma rules kasayı aldım.2 ay önce siyah ekran almaya başladım.Denemediğim çözüm kalmadı diyebilirim.En son garanti kapsamında teknik servise gönderdim soruna rastlayamadık şu bu testleri...
  6. M

Acer Aspire 7 A715-42G alınır mı?

2023 e giricez 8gb ram ve 4gb ekran kartı gerçekten yetmiyor bazen kesinlikle laptop mı alıcaksın
  7. M

fitness neden bu kadar az gelişiyorum

Ölçüleri okumadım bile sadece programı okudum vücudun en büyük kas gruplarından bacaklarını kalçanı çalıştırmıyorsun metabolizman ona göre aktif oluyor bacak kalça eklemelisin programını gelişimine faydası olacak hem de diğer kas grupların bir gün dinlenmiş olacaklar
  8. M

SIGMA-RULES Sistem FPS değerleri normal mi?

bende de vardı düşük fps problemi amd software dan güzel bir ayar çekmen gerekiyor fan ayarları dahil ayrıca asıl fps artışını driverı silip tekrar yüklediğimde yaşadım
Top Bottom