Arama sonuçları: *

1. Mechanist

Hz Muhammed Hz Ayşe ile kaç yaşındayken evlendi?

Sorgulama dostum bu kitle sorgulamayı sevmiyor nasılsa körü körüne inan İslam ya nasılsa :) 1719447120 Şaka gibisin gerçekten bu kadar ahlaki açıdan iğrenç sayılabilecek bir olayı evirip çevirip nasıl haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz akıl alır gibi değil. 9 yaşındaki bir kız çocuktur çocuk...
  2. Mechanist

Çalışmaktan Korkuyorum

Yok hocam erkeğim ben pp deki bir kadın ünlü yanlış anlaşılma olmasın. fakat cesaretiniz dediğin ben kendimi dünyanın en korkak ve yetemeyen kişisi olarak görüyorum ve özgüvenim yok fakat ben bunu yapabildiysem siz hayli hayli yaparsınız diye düşünüyorum.
  3. Mechanist

Çalışmaktan Korkuyorum

Normaldır hayatında ilk defa ciddi çalışacaksan normal stres yapman ben de hayatımda ilk defa 15 Eylül 2022 de çalışmaya başladım nerdeyse 2 senedir çalışıyorum ve başta yaşadığım korkunun saçma olduğunu görüyorum şimdi. kısacası zaman geçtikten sonra anlıyorsun korkunun yada stresinin saçma...
  4. Mechanist

Beynime verdiğim zarar

oha ya aynıları var inşallah çözüm çıkar takipteyim
  5. Mechanist

Sağlıklı yaşam için ne önerirsiniz?

Sağlıklı yaşam için gerekli tek şey stressiz bir kafa o kadar.
  6. Mechanist

Anime Önerisi Lazım (Güzelinden Bol Bol)

Valla ben hayatımda sadece Death Note izledim tadı damağımda zirvede bıraktım daha da anime manime izlemedim
  7. Mechanist

bu kupon gelir mi beyler

KG gelmeyebilir ama diğer ikisi banko gibi italya bi bo*luk yapmazsa
  8. Mechanist

hikayeli oyun önerisi

Alan Wake 1 ve 2 kesinlikle oyna.
  9. Mechanist

dış görünüşümle alay eden garip insana ne yapayım?

Kavga etmen şart değil hafif bir şiddet veya tehdit göstergesi bile yeterli olabiliyor genelde zorbalara. ayrıca kavga olması da şart değil sözlü bir şekilde de haddini bildirebilirsin ama sert bir şekilde.
  10. Mechanist

dış görünüşümle alay eden garip insana ne yapayım?

birincisi yaptıklarını saydığın şeyler hava atılacak yada marifet sanılacak bir şey değil kendinle gurur duyman gereken şeyler değil onu bir netleştirelim. konuya gelecek olursak böyle bir insana yapman gereken tek şey haddini seni küçük düşürdüğü ortamda bildirmek ikinizken değil bak küçük...
  11. Mechanist

Aynı şehirde olanlar arkadaş olmaya ne dersiniz?

Margotum da margotum :D
  12. Mechanist

kfc batıyor mu? en son ne zaman yediniz?

Zincir restoranlar artık fiyasko ve hayal kırıklığı butikler daha mantıklı bu devirde.
  13. Mechanist

Toplan Mezun Tayfa .

girici tayfa
  14. Mechanist

Ailenle en son ne zaman yemek yedin

galiba full aile bi 1.5 sene oluyor
  15. Mechanist

Bir Kız Vardı Bulamıyorum

Adam kokusunu aldı herhalde :D
  16. Mechanist

Papara’dan ceza yermiyim?

Hiçbir şey olmaz
  17. Mechanist

First Date çok heyecanlanıyorum

Süper hayırlı olsun hocam böyle güzel giden dateler görünce açıkcası moralim düzeliyor malum bizim yüzümüz gülmüyor gülen birileri oluyor en azından.
  18. Mechanist

Tipim kilo versem düzelir mi? (SSli)

her şeyden önce sen kendini sevmen lazım hocam lütfen kendinize bunları söylemeyin.
  19. Mechanist

Herkes masaüstünü atsın :D

Yengen hakkında düzgün konuş
Top Bottom