Arama sonuçları: *

1. B

8 GB Ram Yeterli mi?

Yeni nesil oyunlar için yetersiz hatta Pes 18 için bile oyun optimizasyon problemli olduğu için ekran kartı 2gb 8gb ram istiyor ki onu da beğenmiyor olmaz yani az ekran kartın bence 8 olmalı 8 den aşağı ekran kartı da artık tarih olacak pahalı biraz ama yapacak bir şey yok
  2. B

Ceza mı Sago mu

Fincan kahvem hatrına saydım bir yudumluk aşkım deli sarhoş...
  3. B

2500-3000 e telefon önerisi

Sar fazla
  4. B

https://donanimarsivi.com/forum/konu/xiaomi-red-mi7.10175/unread
  5. B

Red Mi7 kullanıcısıyım detaylar nasıl atacağım bilemedim bana tıkla orda yazdım az önce :))
  6. B

Xiaomi Red Mi7

Eylül itibariyle aldım ilk açtığımda şarj ikişer gitti sonra düzeldi.Başlarda iyi hoş şarj 7 dakikada bir otomatik gidiyordu parlaklık 60-70 gibi ekran karartınca şarj daha hızlı gitmeye başladı ilk başlarda mantıksız ama iyiydi gündüz kullanımı için taa ki birden sürüm güncellemesi gelene kadar...
  7. B

Laptop Soğutucuları

Bunları koyuyoruz fakat herhangi bir zarar verme durumu var mı ya da pc yavaşlatma gibi? Yanıtlar için teşekkürler.
  8. B

GTA 6 Fikirleriniz?

Fikirlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum şimdiden... Umarım Daha aksiyon dolu bir oyun gelir
  9. B

GTA 6 Fikirleriniz?

Herkes görüşünü bildirsin lütfen ne zaman çıkar grafikleri nasıl olur istediğimiz her yere girebilir miyiz vs ??? Fikrini paylaşanlara teşekkür ediyorum umarım bol aksiyonlu ve çok fazla görevle karşımıza çıkar.
Top Bottom