Arama sonuçları: *

• Users: Rynesquik
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

Playstation hesabımın e-postasını değiştirdim 2 aşamalı doğrulama gelmiyor

Dün hesabımın e-postasını değiştireyim dedim çünkü eski maile artık erişemiyorum değiştirdim hesaba tekrar girmemi istedi girdim ve 2 aşamalı kimlik doğrulaması geliyor ama eski telefon numarama geliyor eski telefon numaraya da artık sahip olmadığım için ortada kaldım hesaba giremiyorum telefon...
  2. R

Steelseries Arctis nova 7 bir şey izlerken arkadaşlarıma ses gidiyor

Arkadaşlarımla sohbet ederken arkadan bir şeyler izliyorum ama ses onlara da gidiyor bir çözümü var mı ?
  3. R

Öneri SteelSeries Arctis Nova 7 mikrofon ayarı nasıl yapılır?

Arctis Nova 7 aldım da, arkadaşlarım mikrofonun kötü olduğunu söylüyor. Bildiğiniz önerdiğiniz mikrofon ayarı var mı? Sonardan veya Engine'den?
  4. R

Arctis 7+ vs Nova 7 vs BlackShark V2 Pro

Genelde FPS oyunları oynarım valorant CS Fortnite gibi birde arada telefondan PUBG Mobile oynarım hem konfor hem kalite olarak hangisini önerirsiniz white noise yani dip ses olmayan bir kulaklık olursa çok iyi olur bundan 1 hafta önce Arctis Pro Wireless aldım acayip dip ses vardı herhalde...
  5. R

İtopya iade alır mı ?

Merhaba 4 gün önce itopyanın internet sayfasında Steelseries arctis pro wireless kablosuz kulaklık aldım ama ürün white noise yani dip ses problemi var galiba bunlarda kronikmiş o yüzden iade etmek istiyorum açıp bir kere kullandım jelatini falan her şeyi üstünde kablonun üstündeki jelatine...
  6. R

8000 TL civarı kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Bugün SS Arctis Pro Wireless aldım ve white noise problemi var maalesef şuan Nova 7 düşünüyorum sizce nasıl birde hem wireless hemde bluetooth özelliği olursa çok çok daha iyi olur.
  7. R

SteelSeries Arctis Pro Wireless White noise sorunu

arkadaşlar bugün SS Arctis Pro Wireless aldım ve white noise problemi var yani arkadan tıss diye ses geliyor aranızda bunu yaşayıpta çözen var mı ona göre iade edicem
  8. R

SteelSeries Arctis Pro Wireless arkadan hava sesi geliyor

Bugün SS Arctis Pro Wireless aldım ve kulaklık boştayken arkadan hava sesi gibi bir ses geliyor az düzeyde ama yine de rahatsız edici
  9. R

Arctis Nova 7 Vs Arcits 9

İkisi arasında kaldım sizce hangisi daha iyi ?
  10. R

IPhone 13 Pro ekran kaydı yapınca FPS düşüyor

PUBG Mobile oynarken ekran kaydı almak istiyorum ama alınca ekran 90 FPS'den 60'a düşüyor ve gerçekten akıcılığı bayağı bir düşüyor çözümü bulan var mı?
  11. R

Steelseries Qck 3XL nasıldır ?

Arkadaşlar Vatan Bilgisayar'dan SteelSeries QCK 3XL sipariş verdim sizce nasıl mouse pad kullananlarınız var mı bir de ölçülerine baktığımda 120x60 ama resimde bayağı küçük https://www.vatanbilgisayar.com/steelseries-qck-3xl-gaming-mousepad.html
  12. R

Vatan bilgisayar kargo süreci

Dün vatan bilgisayardan mousepad siparişi verdim baktım daha kargoya verilmemiş sizce ne zaman kargoya verilir ve ne zaman elime ulaşır bu arada ürünü antalyadan vericekler kargoya ben ise istanbuldayım
  13. R

Gran Turismo 7 otomatik mi kaydediyor?

Yanlışlıkla oyunu sildim de içindeki araçlarda gider mi otomatik kaydediyor mu?
  14. R

Razer Deathadder V3 pro kablosu zor çıkıyor

Yakın zaman içinde Deathadder V3 pro aldım ve bugün şarja takayım dedim taktım neyse doldu şarjı çıkarıcam ama o kadar sert yapmışlar ki kuvvet uygulamak lazım ve bi sağ bi sol yaparak çıkardım kabloyu bir sorun olacağını zannetmiyorum type c kablo zaten sizce?
  15. R

1500 TL e klavye önerisi

kuzenime klavye alıcaz genelde FPS oyunları oynuyor tepkime süresi düşük olsun switch farketmez brown veya red olursa daha iyi olur ama dediğim gibi farketmez @MuratTheFounderOfGariban hocam sen bu işlerden anlıyorsun diye etiketledim...
  16. R

Razer mouse mi ne zaman şarja takmalıyım

2 gün önce Razer Deathadder V3 Pro aldım geldiğinde %68 di şarjı bende takmadım bugün 50 oldu sizce ne zaman şarja takmalıyım ?
  17. R

Termal macun önerisi

Bundan önce hep arctic mx-4 kullandım ama artık değiştirmek istiyorum önerdiğiniz F/P termal macun var mı ? Bu arada işlemcim R5 5600
  18. R

BF tarzı FPS oyunu önerisi

6 senelik fortnite oyuncusuyum yaklaşık 5000 saatim var bu sıralar bf 2042 oynamaya başladım bf ye benzeyen ücretsiz veya çok pahalı olmayan FPS oyunu önerisi
  19. R

Razer Deathadder V3 Pro PC yi kapatmama rağmen ışığı yanıyor

PC yi kapatmama rağmen mouseyi hareket ettirince ışığı yanıp sönüyor ayrıca biostan ErP ayarını kapattım
  20. R

Bu Ram laptopuma uygun mu ?

Şuan kullandığım ram ramaxel 3200 MHz 8 gb ram alacağım ram kingston 3200 MHz 8 gb ram olur mu resimlerede ekledim birinci olan benim kullandığım 2. İse alacağım ram
Top Bottom