Arama sonuçları: *

1. V

2016 Peugeot 208 GT Line Alınır mı ?

Kral bütçe 700 ya.
  2. V

2016 Peugeot 208 GT Line Alınır mı ?

Beyler tekrardan konu açıyorum görünmesi için 2016 208 1.2Puretech Eat6 şanzıman full paket cam tavan vs var.67.000 Km 700K diyor.
  3. V

Wv Polo 2015 DSG Alınır Mı ?

anladım peki kroniği falan varmıdır ya sorunları genelde peugeot dan memnun olmazlar da.
  4. V

2016 Peugeot 208 1.2Puretech 110hp Gt line versiyonu var.Full paket cam tavan vs var.67.000 km dostlar ne diyorsunuz otomatik eat6 şanzıman.Fiyat 700k demiş.
  5. V

Beyler araç 2015 model 85.000 km de comfortline paket 700.000 TL alınır mı ? sizce.9 senelik araç dsg den korkuyorum biraz ama km düşük.2 boya 1 çizik var araçta.
  6. V

750.000 TL Otomatik Araba Önerisi

Beyler 750 k bütçemiz var.Otomatik Hb arıyoruz da Corsa 2020 kasa güzel geldi.Sizin öneriniz nedir ?
  7. V

Gece 4 de mesaj atan kız

Eyv beyler anladım dediklerinizi saolun <3
  8. V

Gece 4 de mesaj atan kız

Knk bir de flört dönemi bittikten sonra önceden konuştuğum kız vardı onla da flörttük onla da olmadı araya bişeyler girmişti 1 hafta sonra bana tekrardan yazmıştı.O kızla flörtmüydün diye de bu da son yazdığı yani son konuştuğumuzda mesaj atıyorum instaya giriyor 15 20 dk sonra bakıyo derdi ne...
  9. V

Gece 4 de mesaj atan kız

Ya beyler flörttük bu kızla daha önceden sonra olmadı.Neyse aradan 2 ay geçti dün gece sen hala geç uyuyon herhalde yazdı.Anlamadım derdi ne madem istemiyorsun o zaman niye yazıyosun bi taktik verin ya.
  10. V

1500 TL Kulaklık Önerisi Müzik İçin

Beyler 1500 TL ye kadar bütçem var.Kulak üstü olsa daha iyi olur.Önerilerinizi bekliyorum.
  11. V

6500 TL Telefon Önerisi

Beyler Galaxy M14 5G Düşünüyorum.Sizce mantıklı mı değilse önerir misiniz ? başka alternatifler.
  12. V

Razer Blackwidow 3 iade edip asus rog scope rx almak ?

Yay sesi var mı sizde peki ?
  13. V

Razer Blackwidow 3 iade edip asus rog scope rx almak ?

Arkadaşlar blackwidow v3 aldım birkaç gün önce ama çok ses çıkartıyor baya kafa ütülüyor.Ve yay sesi yapıyor Asus rog scope rx red switch var onu almalı mıyım ? iade edip.
  14. V

Razer Blackwidow v3 Yay Sesi

Hocam daha bilindik markalar olsa servisine hızlı bi şekilde ulaşabileceğim büyük markalar asus vs.
  15. V

Aslında iade etmeyi de düşünüyorum.Çok ses çıkartıyo ne önerebilirisiniz ? Bütçe 2K.
  16. V

Değişim Uygulaması Teknosa mağazalarından ve Teknosa.com'dan satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 1 ay içerisinde (30 gün) değiştirebilirsiniz. Memnuniyet değişimi uygulamasından sadece 1 kez faydalanabilirsiniz. Teknosa.com'dan satın aldığınız ürününüzün değişim işlemi için size...
  17. V

Arkadaşlar 1-2 gün önce aldığım klavyeden bazı yerlerinden yay sesi geliyor.Örneğin Shift,Capslock,enter,6 tuşu takır takır yazarken o yay sesi geliyor ve değişim yapmak istiyorum.Sizce yaparlar mı ? Kutusu faturası herşeyi duruyor.
  18. V

Valorant Gece Pazarı Yok Mu ?

Arkadaşlar bende görükmüyor gece pazarı şuan sizde var mı ?
  19. V

Öneri 1000-2000 TL Mekanik Klavye Önerisi

Arkadaşlar calypso aldım ama pek emin olamadım iptal ettiricem büyük ihtimal şikayetlerden dolayı.Yay sesi vs olmayacak klavye önerilerinizi bekliyorum.
  20. V

Öneri Gamenote HV-KB473L Mi Gamepower Calypso Mu ?

Saol kral.
Top Bottom