Neler Yeni

Gece 4 de mesaj atan kız

Vanestic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emir
Ya beyler flörttük bu kızla daha önceden sonra olmadı.Neyse aradan 2 ay geçti dün gece sen hala geç uyuyon herhalde yazdı.Anlamadım derdi ne madem istemiyorsun o zaman niye yazıyosun bi taktik verin ya.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Anıl Aykın
Ya beyler flörttük bu kızla daha önceden sonra olmadı.Neyse aradan 2 ay geçti dün gece sen hala geç uyuyon herhalde yazdı.Anlamadım derdi ne madem istemiyorsun o zaman niye yazıyosun bi taktik verin ya.
İstemediğini dile getirip kendi bir daha yazıyorsa
1- Boşta kalmıştır.
2- Aklındaki kişiyle olmamıştır.
Böyle durumda ben iyi düşünecek bir neden bulamam açıkçası, 2 ay gibi uzun bir zaman geçmiş üzerinden.

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
furkan gezgin
Bence engelleyip kendine olan saygını arttırmalısın.

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Hasan Erener
Dostum büyük ihtimalle kendi kafasındaki seçenekler olan çocuklarla bir ilişki kuramadığı için sana geri döndü. Bir duygun da yoktur ona karşı zaten. Sıcak yaklaşma, kısa kes. Kendi gidecektir zaten.

Vanestic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İstemediğini dile getirip kendi bir daha yazıyorsa
1- Boşta kalmıştır.
2- Aklındaki kişiyle olmamıştır.
Böyle durumda ben iyi düşünecek bir neden bulamam açıkçası, 2 ay gibi uzun bir zaman geçmiş üzerinden.
Knk bir de flört dönemi bittikten sonra önceden konuştuğum kız vardı onla da flörttük onla da olmadı araya bişeyler girmişti 1 hafta sonra bana tekrardan yazmıştı.O kızla flörtmüydün diye de bu da son yazdığı yani son konuştuğumuzda mesaj atıyorum instaya giriyor 15 20 dk sonra bakıyo derdi ne yemin ederim anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum büyük ihtimalle kendi kafasındaki seçenekler olan çocuklarla bir ilişki kuramadığı için sana geri döndü. Bir duygun da yoktur ona karşı zaten. Sıcak yaklaşma, kısa kes. Kendi gidecektir zaten.
Yok zaten konuşmuyoruz.Kafama takıldı ya konu açayım dedim.

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Hasan Erener
Knk bir de flört dönemi bittikten sonra önceden konuştuğum kız vardı onla da flörttük onla da olmadı araya bişeyler girmişti 1 hafta sonra bana tekrardan yazmıştı.O kızla flörtmüydün diye de bu da son yazdığı yani son konuştuğumuzda mesaj atıyorum instaya giriyor 15 20 dk sonra bakıyo derdi ne yemin ederim anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok zaten konuşmuyoruz.
Dostum eğer kızla çok yakın değilsen, şimdi senin ve kızın konumu ne bilmiyorum fakat. Kız senden kolay bilgi almamalı, eğer istediği zaman gidip istediği zaman gelen biriyse kimin senle konuştuğu onu ilgilendirmiyor.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Anıl Aykın
Bende zamanında böyle detaylara çok takılırdım :D şimdi gereksiz olduğunu fark ettiğim için sana önerim kesin ve net bir şekilde cevabını kıza verip gerekirse engellemeni tavsiye ediyorum. Önüne ve hedeflerine odaklan.

MythPhantom

80+ Bronze
Kanka ortada kalmış yazıyor zaman geçmeden engelle sonradan pişman ediyor unutamıyorsun...

Kara*

80+ Silver
Hemen at başından. Muhtemelen o saatlerde okşadı okşadı sana denk geldi yediremedi. Lavuk sanki nöbetçi uzman çavuş gibi her halini bekliyor.

ysuflix

80+ Gold
seni yedeğe atmış ilk 11'dekinin performansı beğenmeyince yedek oyuncuya yönelmiş gönder gitsin

Vanestic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emir
Eyv beyler anladım dediklerinizi saolun <3

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri