Neler Yeni

Artık bu konudan çok sıkıldım içimi dökmek istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mertsyl
bugün okuldan dershaneye geçecektim metrodan indim baktım karşımda arkasında kaldım hızlı adımlarla yanından geçip gittim. Artık ne olduğu ne olacağı umurumda değil düşünmeye değecek bir durum da yok. O yüzden sen de bırak olmuyorsa zorlama.
Kız çok güzel kanka tam karım diyeceğim kişi bide çok nazik çok güzel yüzlü

1721

80+ Bronze
Evet arkadaşlar 17 yaşımdayım ve 12'ye geçiyorum. Yoğun bir tempo beni bekliyor ama benim halledemediğim ve beni artık çok yoran bir konuyu sizinle paylaşmak istiyorum.

Hayır konu ders değil 11. sınıfımı çok sağlam geçirdim 10. sınıfım da iyi sadece 9'um yok. Hatta ders çalışmak bana bu konudan kaçmak için iyi bir yerdi. Konumuz ders olmadığı için geçiyorum.

(Anlattıklarım 3 bölümden oluşuyor asıl bölüm son bölüm ama bu kadar birikmişliği anlatmak için başından başlayarak anlatmam gerektiğini düşündüm. 1.5 senelik bir süreç var burda)

Ben 10. Sınıfın ortalarına kadar kafa rahat takılan aşkla meşkle pek işi olmayan bazen çok üşengeç ama nihayetinde mutlu biriydim. 9. Sınıfım evde geçti herkes gibi çok canım sıkılıyordu ama bu konu hiç kafamda yoktu o dönemler. Biraz garip gelecek ama 8. Sınıftan beri sevdiğim bir kız vardı okulların mart gibi tamamen kapanmasından sonra hiç görmedim karne günü eğer okula gelebilseydim açılacaktım kafamda bu vardı ama kafamı çok meşgul etmemişti o dönem. Ne mezuniyet gibi bişey oldu ne de karne günü. Lgs günü de hiç görmedim zaten aynı okulda olmamıza rağmen.

Neyse 9. Sınıfta gariptir ki bu durumun üzerine neredeyse hiç düşünmedim. Instagramdan takip ediyordum normaldi yani. 10. Sınıfın başlarında da öyle devam etti bi ara bişey oldu baktım hesabı yok. Engellemiş. Abi işte o gün içime öyle bir şey oturdu ki yani gerçekten şu 1.5 senedir yaşadığım şeylerin kafamdaki o berbat dertlerin başlangıcı bu oldu. İşte bi arkadaşla konuşmaya başladım neden nasıl olur falan diye. Ulan mal herif olabilir yani ne gidiyorsun üstüne. Neyse işte yazayım dedim ocak ayı gibi yazdım sen kimsin diyip küfür ederek fake hesaptan engelledi. Açıklamadan yazmıştım çünkü. Bir hesap daha açtım ordan da yazdım sevgilisi çıktı bana küfürler etti etmediğini bırakmadı kızla doğru düzgün konuşamadım bile. Meğersem sevgilisi yazıyormuş haberim yokmuş. Sevgilisi olduğunu bilseydim yazmayacaktım ama anladığımda da o kadar sinirlenmiştim ki sevgilisi bana her türlü küfürü ediyor ben de kışkırtıyordum. Sonra kız bir şekilde geçti sohbete uzatma falan yazdı ordan da engelledi. Tabi kızgınım ama çok ta hayal kırıklığına uğramıştım yani. Burdaki en üzücü detay ise benim bu muameleleri görmeden hala o kız için üzülmemdi. Bu kadar da düşük olmaz be insan. Nisan ayı yine bir fake hesapla uzunca bir veda mesajı gibi bir şey yazdım (ne alakaysa artık) . Oradan da aynı şunları dedi. Ben seni bir sınıf arkadaşından başka düşünmüyordum sevgilim var onu seviyorum uzatma bunlardan sonra benim için kötü hatırlanacaksın yazdı. Ben de özür dileyip vedamı ettim sildim hesabı.

Tabi bi boşluğa düştüm. İkinci dönem o şekilde bitti sınavları olduk karneleri aldık.
------------
Geldik 2. kısıma, bu kısmı hızlı geçicem çünkü kendimi en *****, zavallı ve pişman hissettiğim kısım burasıydı. Kendisiyle (başka bir kişi) hala arkadaş olduğumdan dolayı bunları düşünmüyorum artık. Ama olay akışı için anlatmam gerekiyor.

Sınıfta yakın olduğum bir kız arkadaş vardı. Ona bu önceki yaşadığımı da anlatmıştım sağolsun dinlemişti beni teselli etmişti. Dedim ya boşluktaydım diye. Bu sefer de okullar kapandıktan sonra buna aşık oldum. Var ya kafamda hiç böyle bir şey yoktu arkadaştık yani bu kadar. Ama demek ki ilk defa bir kızdan böyle bir ilgi alınca otomatik aşık oldum (bu kadar da zavallı olunmaz be). İşte her gün mesajlaşıyoruz falan ama o mesafeyi koruyor kral reis gibi kelimelerle. Ben de onun verdiği ilgiyi bana özel zannettim m a l gibi. Öyle olunca buna tutuldum. Ama bunda doğru olmayan şeylerin olduğunu ben de hissediyordum sanki emin değildim gibi. Çok düşündüm overthink yaptım işin içinden çıkamadım. Arkadaşlığım bozulabilirdi ne tepki verirdi bilemiyordum benden bekler miydi falan diye düşünüyordum. Her neyse bir gece arkadaşla konuşurken dedim yazacam. Yazdım açıldım (açılmak bu devirde hiçbir şekilde işe yaramaz bu arada) güzel bir red yedim. Bence arkadaş olarak çok sevdiğinden dolayı böyle düşünüyorsundur dedi kafan karışmış olabilir dedi. Öyleydi gerçekten de öyleydi çünkü önceki olayı biliyordu beni az çok tanıyordu ve benim boşluğuma denk geldiğini o da biliyordu. Ben de biliyordum ama kafam gerçekten çok karışıktı. Sonradan kız benimle araya mesafe koymaya başlayınca ben o kafayla çok sinirlendim ve bir gece sert çıkıştım. Her şeyin farkına varmaya yavaş yavaş başlıyordum ve aşık olmadığımın farkına varıyordum. Rahatsız oluyorsan söyle o hisler gerçek değildi vs diye yazdım bir gece. İşte o da soğuk davrandı bir tartışma oldu o gece her yerden çıkardı. Ondan sonraki aylar engeller attı ilişiğini kesti. Ben tabi zaman geçince hatamın iyice farkına vardım pişman oldum ama öyle bir pişmanlık yok. Gerçekten benim m a llığımla bir arkadaşlığımı mahvetmiştim. Ve az kız arkadaşım vardı zaten bir tanesini salakça hareketimden dolayı kaybetmiştim. Okullar açıldı hiç konuşmadık birbirimizden kaçındık ama sağolsun kimseye bu durumdan bahsetmedi bir kişiye söylemişti o kişiyi de ben de tanıyordum ve o da bu konuda benle konuşmuştu. Ben de zaten kendi bir arkadaşımla paylaşmıştım mevzuyu. İşte bir zaman sonra özür diledim smsten her şeyi açıkladım o da iyi karşıladı ama birden eskisi givi arkadaş olamayız yapmacık olur zaman gerekiyor dedi. Ve öyle oldu zaman geçtikten sonea yavaş yavaş düzeldi sonra kendisi engelleri kaldırdı ve normal arkadaş olarak devam ediyoruz. Eskisi gibi değil ama iletişimimiz var bu kadar yanlıştan sonra bu duruma gelebilmek te iyi bir şey.

Ama bu bölümden çıkarılacak tek şey. Gerçekten çok duygularıyla hareket ediyordum. Bunları şimdi düşününce mantığıma sığmıyor zaten. Bunlar hiç yaşanmasaydı ne olurdu?

Bu bölümü kapatıyorum yeni kısma asıl kısma geçiyorum. Benim gönlüm boş durur mu? Boş durmaz.

------------
Evet 3. Bölüme geldik. Bu sefer de tm sınıfından bir kıza aşık olmamdan bahsedicem.

Müzik hocası her sınıftan insanlar topladı ve 10 kasım gösterisi yaptık ve sonrasında 18 mart için tiyatro ve koro için aylar öncesinden çalışmaya başladık. 11. Dönemin sonuna doğru bir çalışma gününde aslında bayadır aynı ekipte olduğum bir kıza dikkat kesildim ve o an bir şeyler hissettim. İlk defa görmüştüm ve harbiden hissettim bir şeyler. Daha temkinli hareket etmeye kendime söz vermiştim işleri yeniden batırmak istemiyordum.

2. Sınavlar başladı bitti yarıyıl tatili araya girdi deprem oldu tatil 1 ay oldu derken bu kızı iyice düşünmeye başladım. Harbiden öncekilere göre daha çok hoşlanıyordum. Okul açıldı çalışmalar 18 mart yaklaştığından dolayı hızlandı ve ben iletişime geçmeye çalıştım muhabbet etmeye çalıştım ama genelde hazır cevaplar verdi kendisi hiçbir şekilde muhabbetlerş devam ettirmedi. Tm sınıfından bir arkadaşıma sorduğumda da çok dışarıya yönelik olmadığını kendisinin kız olmasına rağmen çok fazla iletişime geçmediğini kendi kız arkadaş grubu dışında erkekler özellikle pek yanaşmadığını söyledi. Kime söylesem herkes bu kızdan o sinyali alıyordu. Ve kime söylesem kısmında herkesin bir fikrinin olmasının sebebi de kızın 1. Dönem 11lerin okul birincisi olmasıydı. Kız tm sınıfındaydı ortalaması 96 ydı ben sayısal sınıftaydım ve ortalamam 91di. Okulumuz nitelikli bir okul bu ortalamaları yapabilmek için gerçekten düzenli çalışmak ve sağlam çalışmak gerekiyor yani herkes 90 ın üzerine çıkamazdı yani. Tm olsam ben de yapardım da neyse konu o değil :D

İşte 18 mart yaklaşırken dedim ki artık bir şey yapmam lazım böyle gitmeyecek yine m a l gibi doğum günüm olan 27 Şubatta gittim istek attım instagramdan. İşte eve geldim ettim derken baktım silmiş isteği takip et yazıyor. Çok ama çok şaşırdım beklemiyordum çünkü ederdi herhalde diye kafamda kuruyordum hatta %90 eder ben de instagramdan muhabbet etmeye çalışırdım diye kafamda kuruyordum. İstek silinince baya baya moralim bozuldu doğum günüm de yarım yamalak geçti. Neyse durmak yok diyip 18 marta yakın son provalarda daha yakın durdum gösteri günü sahneye çıkmadan önce sadece ona başarılar dedim teşekkür etti. Gösteri oldu bitti her şey sonraki hafta şimdi herhalde kabul eder diyip bir daha istek yolladım ve yine sildi isteği. O kadar kötü hissediyordum ki yani dedim bu iş te mi doğru düzgün gitmez. Sınavlar girdi yine araya (sınav haftası kimseyi düşünmem gerçekten stresli olmama rağmen bu konudan tek uzak kaldığım zamanlar sınav haftalarıydı). Sınavlar bitti ara tatil girmeden hemen önce okulda bir iftar yemeği ve eğlence gibi bir şey düzenlendi. İftardan sonra eğlencede şarkılar çalınmaya başlandı arkadaş grubunun bir kısmı gitti diğer kısmı da sevgililerinin yanına gidince tek kaldım oracıkta. İlk defa ama ilk defa bu kadar kötü hissetmiştim kendimi. Şarkılar da tam o modda herkes zıplıyor ediyor ben ise dokunsan ağlayacak gibiydim. Sonra sağolsun bir arkadaş sevgilsi olmasına rağmen beni görünce aldı yanına beraber eğlendik ama eve gittiğimde o kadar kötüydüm ki anlatamam. O arkadaş mevzuyu bilmediğinden bana yazmıştı kanka neden öyle oldun üzüldüm vs yazınca anlattım ona mevzuları uzunca konuştuk. O da kız hakkında pek lehime şeyler söylemedi ama kalbine girersen o tip kıza gerçekten yakınlaşabilirsin demişti. ama ne yapacağımı bilmiyordum. Yapacak bir şey de gelmiyordu aklıma salamıyordum da yapışmıştı bir kere. Tabi moral bozuk bozuk gitti o zamanlar son sınavlar geldi işte o sınav haftası ilk kez kızı kafamdan atamadım. Bundan önce her sınav haftası kimseyi düşünmezken ilk defa bu sınav haftası kafamdan atamadım. Sınavlar bitti ortalama 94 oldu karne haftası dedim ne yapayım edeyim arkadaşlarla konuşuyoruz wp den ben de pc deyim wp ye oradan bakıyorum. İşte öylesine kıza merhaba nasılsın yazdım taslağa bıraktım arkadaşa dedim bak taslak kaldı falan diye girdim sohbete taslağı tam silecekken backspace yerine hemen altındaki enter a bastım. Ama öyle bi ana denk geldi ki bağırdım yani lan naptım diye. Neyse dedim yaptık artık bir şekilde yapacaktık zaten. Tek tik gitti (pp si var rehberinde kayıtlıyım çünkü başka arkadaş göremiyordu ppsini) sonra birkaç dakika sonra iki tik oldu ama kalbim hızlı hızlı atıyor mavi tik olmasını bekliyorum. Yarım saat geçti 1 saat geçti 2 saat geçt 5 saat geçti dedim uyuyacağım. Sabah kalktım hala ses yok akşam oldu diğer gün oldu 5 gün geçti karne günü geldi okulda konuşacaktım 11. Sınıfların ilk üçü açıklandı 2. Oldu ama okula gelmemişti. 2. Olmuşsun ama okula bile gelmemişsin. Neyse 10 gün geçti aha şimdi de 3 hafta oldu görüldü bile atmadı mesaja. Son görülmemi açtım baktım 2 dakika önce çevrimiçi ama mesajı 3 hafta önce atmışım. Sinirlendim kendime kızdım ona kızdım ağladım ettim dedim böyle gitmeyecek bu iş artık s*** etme zamanı. Öyle bir bırakmıştım ki artık kafamda değildi kendimi de iyi hissediyordum rahattım. Taa ki dün geceye kadar. Gece rüyamda onu gördüm. Şaka gibi gerçekten. Rüyayı anlatabilirim ama yazı çok ama çok uzun oldu. İsteyen olursa anlatırım.

Bu benim bu konudaki ilk rüyam değil bu arada. Ben en baştaki olaydan itibaren hep böyle rüyalar gördüm o kişilerle alakalı. Her ne zaman kendimi düzeltmeye yaklaşsam hop bir rüya yine alt üstüm.

HER ŞEYDEN HEPSİNDEN. BU DÜŞÜNCELERDEN BU RÜYALARDAN ÇOK SIKILDIM ARTIK YETER DAYANAMIYORUM 12. SINIF OLUYORUM BUNLARLA UĞRAŞAMAM. 1.5 YILDIR HEP AYNI TANTANA ÇOK AMA ÇOK BUNALDIM AŞIK OLMAK İSTEMİYORUM O DERECEDEYİM ARTIK.
2-3 ve son anlattıklarını bizzat yaşadım. her şeyi zamana bırak kardeşim tek tavsiyem budur.

NightWish2434

80+ Silver
Takıntıya dönüşmesini ben istemedim ki. Bir şekilde oldu işte. En son bu kızı da bırakıp dedim normal devam edicem hatta çok iyi gidiyordum rahattım işte rüya görünce yine benzer duruma döndüm. Yani ben artık bu kızla olurunu değil zaten oluru yok ta ben bu konuları bırakmak istiyorum sıkıldım yani
2 yıl konuştuğum kız ota boka küfür edip heryerden engelledi. Hayranlık duyuyordum suan hala duyuyorum. Çokta etkilemiyor aslında.

Top Bottom