Neler Yeni

Artık Bu Konudan Bıktım

hpxtech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
hpxtech
Önümdeki kıza sürekli kağıt falan atıyorlar ve bize geliyor yanımdaki çocuk bildiğin zorba bir tip her şeye bağıran bir tip onlara da bağırdı ama hala yapıyorlar ve bizim sıramızla oynuyorlar ya da öndekine vuruyorlar benim eşyalar yere düşüyor yanımdaki de bağırıyor kim oynadı lan gene diye ama hala yapıyorlar ve ben bir şey desem dalga geçiyorlar uyyyy diye artık bu konudan bıktım lütfen tavsiye verin

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Okul değiştirebilirsin veya oluyorsa sınıf değiştir

Önümdeki kıza sürekli kağıt falan atıyorlar ve bize geliyor yanımdaki çocuk bildiğin zorba bir tip her şeye bağıran bir tip onlara da bağırdı ama hala yapıyorlar ve bizim sıramızla oynuyorlar ya da öndekine vuruyorlar benim eşyalar yere düşüyor yanımdaki de bağırıyor kim oynadı lan gene diye ama hala yapıyorlar ve ben bir şey desem dalga geçiyorlar uyyyy diye artık bu konudan bıktım lütfen tavsiye verin
müdüre yada sınıf öğretmenine durumu bildir eğer onlarda umursamaz ise rehberlik hocasının yanına git bir şekilde yerini değiştirsinler o çocuktan uzak durman daha iyi olur senin için

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,069
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Öncelikle Kendi Çözümlerinizle Başlayın. Müdür , Öğretmen , Rehberlik desteği vs. bu kişilerle konuşun. Çözüm oluşturmazlar ise Ailenize bahsedin. Aileniz ile okula gidin gerekirse Ailenize "sınıf değişikliği için" konuşun.

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Semih Aydın
Ben eşitlikçi bir insanım.
Birisi benim huzurumu bile isteye kaçırıyorsa ben onun huzurunun içinden geçerim.
Sıraların arkasında ayağının gireceği kadar boşluk var ise oraya ayağını katıyorsun öne doğru tüm gücünle ittiriyorsun sonrasında uyyyyy yapıyorsun bir daha da elleşmezler sana. (Yere kapaklanmazlarsa işe yaramaz.)

ibrahimua

80+
Güzel kardesim içlerinden birisini gözüne kestir eşşek sudan gelene kadar döv sonra bi daha sataşmazlar.

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Alperen kaya
bize de kağıt atıyolar durmadan biri kağıt depolarken 2 si fırlatıyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okul veya sınıf değiştirse ne olacak? Her yerde var bu veletler.
katılıyorum hocam bunlar her zaman sınıfın en düşük zırt pırt konuşanları ve akli dengesi yerinde olmayanlar oluyor

Top Bottom