Arama sonuçları: *

1. E

Yardım Cod Warzone Shadow Ban Hk.

Selamlar, Shadow ban yiyip çözebilen veyahut ne zaman kalkacağını bilen biri var mı aranızda ?
  2. E

El feneri ve Powerbank önerisi

Merhabalar, küçük lümen gücü yüksek kullanım süresi yüksek el feneri arayışındayım. Deprem çantası için gerekiyor. Powerbank ise voltaj dan dolayı kapasitesinin hepsini veremeyen dandik powerbanklerle dolu onun içinde öneri istiyorum varsa kullanan arkadaşlar
  3. E

Bu Sistem Ne Kadara Gider ??

İşlemci : Ryzen 5 5600 Anakart : Asus B550MK Ram : GoodRam 8x2 16GB 3600 MHZ Ram Ekran kartı : MSİ RTX 3060 GAMİNG X 12GB Sıvı Soğutma : ID-Cooling 240MM KASA : PowerBoost X59 Kasa PSU : PowerBoost 650W 80 plus PSU M2 SSD : MLD 500 GB NVME SSD M2 SSD :APACER 1TB NVME SSd SATA SSD : James Donkey...
  4. E

Yardım 12 aylık toplu ödeme ne kadar mantıklı ?

Sizce Türknetin toplu 12 ay ödemesi ne kadar mantıklı? biliyorsunuz aralık ayında 2 ay arayla 2 kere zam yaptı türknet. 1.000mbps paketi kullanmaktayım. Tekrar zam gelir mi ? Türktelekomda yakın zamanda zam yaptı diye biliyorum. Siz olsanız 12 ay peşin ödermiydiniz ?
  5. E

Öneri Hangi ssd'yi kullanmalıyım ?

Merhabalar, Elimde MLD M300 ve APACER 1 TB Modelleri bulunmaktadır. Anakartım : B450 MK-II Depolama açısından ziyade Hız ve istikrar istiyorum.
  6. E

Yardım Exevga siparişim HK.

Merhabalar, exvegadan sipariş geçtim biraz önce. Skolyozum var biraz pc ile uğraşıp ve işimde pc de olduğu için kamburluk ve ağrılarım bulunuyor. Visco sünger eklettim acaba bana zararı olur mu ?
  7. E

10.000 ₺ - 15.000 ₺ Tv Önerisi ?

Merhabalar, 50-55" Televizyon önerisine ihtiyacım var hocalarım. İstediğim özellikler 4K Android HDR
  8. E

Bu sistem ne kadar eder ?

Merhabalar sistem ne kadar eder sizce ?
  9. E

Yardım Turknet 1 gigabit internet Paket lose sorunu !

Hocam selamlar, Turknet'in 1 gigabit Fiber internet altyapısını kullanıyorum. CS-GO oyununa girdiğimde paket lose(Paket kaybı ) yaşıyorum. Turknet saha ekibi 2 kez geldi. İlk gelişinde fiber kablo uçları ve Ethernet kablolarını değiştirmekle denedi. Sonuç yine aynı. İkinci gelişlerinde modem...
  10. E

Yardım PCIE TO NVME M2 Hakkında.

Merhabalar, B450MK-II anakarta sahibim 1 adet M2 yuvası bulunmaktadır. Belirttiğim portlara PCİE to Nvme taksam ne gibi sonuçlar alırım sizce ? NVME hızlarım GB hizlarda.
  11. E

Çözüldü✓ Ramlerin CL değeri neden yüksek ?

Elimde İtopyadan alınma GOODRAM 16GX(2X8) IRDM IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 ram bulunmakta. XMP de 3600 MHZ ye çektiğimde ramlerin CPUZ daki görüntüsü bu şekilde CL değeri neden yüksek ? NOT : Yanlış kısıma bakmışım çözüldü kusura bakmayın kapanabilir konu hocam.
  12. E

PowerBoost PSU hakkında

Merhabalar, PowerBoost X59 kasası ile birlikte gelen 80+ 650W %85 verimliliğe sahip bir PSU bulunmakta. Sistemimi Psu hesaplayıcılarda kontrol ettiğimde ekte belirttiğim şekilde değer veriyor. Sizce bu elimdeki ile bir süre devam edebilir miyim ? Almak istediğim: Asus TUF Gaming 650W
  13. E

Çözüldü✓ B 450MK-II BİOS HK !!

Hocam merhaba, B450MK-II Anakart için ekte belirttiğim biosu indiriyorum. Rename ile flaş belleğin içine atıyorum. Flaş bellek biçimlendirmesinde exFat. Biosa giriyorum tool kısmından o dosyayı göremiyorum. Bios update yapma sebebim Windows 11 için Secure boot kısmını enable veya disable...
  14. E

Vatan bilgisayar iş başvurusu mülakat HK.

Merhaba, Vatan bilgisayara başvurdum mülakata çağırdılar. ındeed gibi sitelerde çalışan yorumlarının aşırı kötü olduğunu gördüm var mı çalışan veya çalışmış arkadaşlar ?
  15. E

Öneri Kule tipi soğutucum için fan önerisi

Elimde XIGMATEK WİNDPOWER 1264 modeli bulunuyor. Kullandığı fan ses çıkartıyor bu fanı değiştirmek istiyorum veyahut arka tarafına bir fan daha eklemek istiyorum. Teknobiyotik sitesinde bir kaç farklı marka gördüm viper vs. Önerebileceğiniz model bulunuyor mu ? Ve ikinci fanı eklemek istesem bu...
  16. E

Öneri Monitör Tavsiyesi HK.

Merhaba Acer VG272X Modelini dün forumdaki bir arkadaşın sayesinde 4199₺ ye sipariş geçtim. Ancak 27" 1080P olduğu için biraz kararsızım. Asus VG249Q1R Modelini kullanmaktayım bu model 165 hz 1ms ips panel ve 24"dir. 1080 24" de pixel sayamıyorum rahatsız etmiyor beni. Ancak bu yeni aldığım...
  17. E

JBL 460BT Kulaklık Pedi HK.

JBL 460BT Modelini kullanmaktayım diğer JBL modelleri gibi kullandıkça yıpranan pedleri mevcut yenisini almak istiyorum pedlerin şu linklerde gördüğüm kadarıyla bu model dahil değil standart değil mi ölcüleri ...
  18. E

Türknet Gigafiber %65'lik ZAM !

Merhaba, ekte belirttiğim mesajda ne anlatılmak istenmiş bakabilir misiniz ?
  19. E

2500 - 3000 TL arası tablet önerisi

2500 3500 TL arası yayın izlemek için bir tablet arıyorum yardımcı olabilecek veyahut kullanıp memnun kalan var mı ?
  20. E

20-24K Sistem önerisi HK.

Merhabalar, birazdan pckolik bayisine gidip 20-23 arası sistem bakıp sipariş geçmeyi düşünüyoruz. Artemis Oyun Bilgisayarı – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri Kasayı NZXT ve psu coolor master olarak değiştireceğiz. Nasıl bir yol izleyelim tavsiyelere açığız.
Top Bottom