Arama sonuçları: *

• Users: Oisan
  • Order by date
  1. O

Cbiko usp ye gitmezsek ne olur

Not: asgari ücret üzerinden 20 günlük yatıyor. Ayrılmak isteyen yazı işlerinden talep edip çalıştığı gün kadar ücretini alıp çıkabiliyor.
  2. O

Cbiko usp ye gitmezsek ne olur

Cbiko usp (üniversite) zorunlu olmayan staj teklifi aldım ve kabul ettim.... gideceğim yer çok uzak ve ulaşımı zahmetli. Eğer staj ücreti asgari ücret olarak veriliyorsa gideceğim. %30 veriliyorsa gitmek istemiyorum gitmezsem ne olur? Not: Üni sigorta girişini başlattı
  3. O

Laptop temizleme sonrası açılmıyor

umarım pcyi hemen kapatıp söküp termal yenilememişsindir ben 10 yıllık laptopuma yaptım çöp oldu termali sürdükten sonra bi daha açılmadı içinde geforce 105m vardı :(
  4. O

asus dsl n16 (ap) kablosuz router yapma

dsl n16 model modemim var yedeğe çıktı access point olarak kullanmak istiyorum superonline zte h3600 v9 var ana modem olarak yardımcı olursanız sevinirim. 1679139960 yada ap destekliyormu ? :kekw:
  5. O

Rog gladius 3 vs basiliks x hyperspeed

Rog gladius 3 yada razer basiliks hyperspeed x alacağım hangisi daha iyi özellik açısından. razer kablolumu kablosuzmu tercih etmeliyim. Fiyatları hemen hemen aynı
  6. O

Çözüldü✓ mining pcie kartlarıyla laptopa ekran kartı takılırmı?

usta yatırımlık almayı düşünüyorum laptoptan pcye geçiş macerası olucak bi nevi 1671061705 exp gdc
  7. O

eyvallah. ne yazarak bulabilirim
  8. O

https://www.hepsiburada.com/hidir-ticaret-riser-v010-pci-e-yukseltici-kart-versiyon-010s-010x-usb-3-0-kablosu-ledli-pci-express-1x-to-16x-p-HBCV00000UEUID örnek bunu laptopun usb 3.1 - tip c -usb 3.0 portlarına taksam çalıştırabilirmiyim pc nirvana s500 i3 10100u 12 gb ram
  9. O

Acer Nitro 5 FPS Sorunu

katılıyorum 4 vardı 8 ekledim %30 civarı bir fps artışı yaşadı pc (csgo için)
  10. O

acer nitro 5 pcie 4.0 desteği varmı

an517-41 model acer nitro 5 marka pc de pcie 4.0 desteği varmı. Müşteri hizmetlerini arayınca garantiye gönderin o zaman öğrenebilirsiniz diyor. ve sadece İstanbulda var.
  11. O

🔥İndirim 3.549,00 TRY Dell 23.8″ G2422HS IPS 165Hz 1Ms

paylaşıyorum alanlara hayırlı olsun
  12. O

Fanlara WD-40 sıkmak zarar verir mi?

sorun olmaz çok sıkma kötü kokuyor
  13. O

ÖSYM Başkanı Halis Aygün görevden alındı.

bende katılıyorum kuzenim incelemiş 20 soru şıklar bile aynı dedi. iptal edilmesi gerek
  14. O

Türk Telekom Fiyat Hakkında

taahhütün yoksa zamdır port ücretinde zam yapmışlardı
  15. O

PMYO Sağlık > Göz Kusurları

miyop 1.25 1.5 astigmat 0.75 olabilir stajdayım müdürden izin alabilirsem öğle arasından sonra gideyim hastaneye ayrıca hepinize teşekkür ederim
  16. O

Minecraft Survival Gelicek Varmı?

trdeyiz knk çoğu kişinin sistemi kötü adamlar 1.18 kasar kimi 1.19 kasar diyor 20 30 mod zorlar anca tekkit hexxit oynanır onada katılım az olur diye tahmin ediyorum(teknik bilgi eksikliğinden)
  17. O

acile gitmeyi düşünüyorum ek olarak göz damlası ne işe yarıyor? yeni gözlük aldım doktor bey çok ilgili olduğu için! hiçbir şey bilmiyorum.
  18. O

tlauncher
  19. O

usta 1.16.5 eski ama 1.17.2 kasmaz sanırım
  20. O

25 temmuz 5 ağustos arasında pmyo başvuruları yapılabiliyor. pmyo şartlarını karşılıyorum(göz dışında endişem yok) gözlük kullanıyorum göz numaramı bilmiyorum ve bu süredede öğrenmem mümkün değil gibi başvuru yapmadan önce evde test edebileceğim taktik vs. varmı 6" telefon 15.6" pc var elimde...
Top Bottom