Neler Yeni

Laptop temizleme sonrası açılmıyor

ncpfaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necip Fazıl
Dostlar merhaba laptopun fanlarını temizlemek için açtım güzelce temizledim fanı çıkarıp falan sonrası geri herşeyi taktım ekran yok fanda 1 sn dönüp donuyor tüm ışıklar power ışığı her şey tamam ama tek sorun fan ve görüntü

meth4sX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
ahmet alaca
Güzelce temizlemeden kasıt ne yaptın açabilirsen ?

ncpfaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necip Fazıl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzelce temizlemeden kasıt ne yaptın açabilirsen ?
Sadece fırçaladım yani laptopa zarar verebilecek herhangi bir hamlede bulunmadım. Az önce laptopu birkaç dakika açık bıraktım fan çalışıyor ama hala görüntü alabilmiş değilim. Şimdi HDMI kablosu ile bilgisayarımın monitörüne bağlayacağım görüntü verecek mi deneyim geri dönüş yapacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

HDMI Kablosu ile bağladım fanın dönmesini bekledim. Sonuç aynı 3 kez böyle oldu her seferinde yakın sürelerle fan döndü ama HDD Takılı değildi yani ortada Windowsun açılması sonra fanın dönmesi gibi bir durumda söz konusu değil. Şimdi HDD Takıp tekrar deneyeceğim.

Son düzenleme:

ncpfaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necip Fazıl
Herhangi bi görüntü gelmemeye devam ediyor RAM leri temizledim sonuç aynı lütfen yardımcı olun yarına laptop acil lazım.

Oisan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Fatih KAYNAR
umarım pcyi hemen kapatıp söküp termal yenilememişsindir ben 10 yıllık laptopuma yaptım çöp oldu termali sürdükten sonra bi daha açılmadı içinde geforce 105m vardı :(

ncpfaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necip Fazıl
umarım pcyi hemen kapatıp söküp termal yenilememişsindir ben 10 yıllık laptopuma yaptım çöp oldu termali sürdükten sonra bi daha açılmadı içinde geforce 105m vardı :(
Termal surmedim ama termali kucaladim biraz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorunu duzelttim arkadaşlar işlemci ile metal çubuk arasında yükseltgenme yeri varmış orayı çevirmeyi unutmuşum :)) aynı sorunu yaşayan dostlar deneyebilir Laptop modelim ise NP305 Samsung :) yarın kütüphanede lazım olacaktı düzelttim mutluyum.

Son düzenleme:
Top Bottom