Neler Yeni

Bilgisayar açılmıyor ama fanlar çalışıyor

Bakiki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Baki Değirmenci
Arkadaşlar bilgisayar kasasını temizlemek için içini açtım. Ekran kartını çıkardım tozları falan süpürdüm sildim sonra herşeyi yerine geri taktım. Fakat tekrar bilgisayarı açtığımda fanlar son hızda çalışmaya basladı ama bilgisayar açılmadı. Olan şey de şu, bilgisayar güç tuşuna bastığım zaman fanlar son hızda calısıyor, ekran kartının ışığı yanıyor, işlemcinin ışığı yanıyor, monitör açılıyor ama görüntü gelmiyor sinyal yok diyor, ama klavye ve farenin ışığı yanmıyor hiçbir şekilde. Bios pilini çıkarıp geri taktım ekran kartını çıkarıp geri taktım hiçbi türlü çözülmedi hala aynı allah icin yardım edin :(

Ekler

• Screenshot_2024-05-11-21-26-56-803_com.microsoft.emmx.jpg
    Screenshot_2024-05-11-21-26-56-803_com.microsoft.emmx.jpg
    268.9 KB · Hit: 17
  • Screenshot_2024-05-11-21-27-07-372_com.microsoft.emmx.jpg
    Screenshot_2024-05-11-21-27-07-372_com.microsoft.emmx.jpg
    292.4 KB · Hit: 11

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Volkan
Bende de olmuştu bir ara ramlari çıkarıp takınca düzelmişti dene istersen.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,014
İsim
umut şahin
Arkadaşlar bilgisayar kasasını temizlemek için içini açtım. Ekran kartını çıkardım tozları falan süpürdüm sildim sonra herşeyi yerine geri taktım. Fakat tekrar bilgisayarı açtığımda fanlar son hızda çalışmaya basladı ama bilgisayar açılmadı. Olan şey de şu, bilgisayar güç tuşuna bastığım zaman fanlar son hızda calısıyor, ekran kartının ışığı yanıyor, işlemcinin ışığı yanıyor, monitör açılıyor ama görüntü gelmiyor sinyal yok diyor, ama klavye ve farenin ışığı yanmıyor hiçbir şekilde. Bios pilini çıkarıp geri taktım ekran kartını çıkarıp geri taktım hiçbi türlü çözülmedi hala aynı allah icin yardım edin :(
statik elektirik ihtimali var knkm tüm parçaları sök işlemci dahil çıkar bios pilini çıkar bekle sonra tekrar tak sorunun çözülmüş olur

Bakiki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Baki Değirmenci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de olmuştu bir ara ramlari çıkarıp takınca düzelmişti dene istersen.
Denedim simdi olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

statik elektirik ihtimali var knkm tüm parçaları sök işlemci dahil çıkar bios pilini çıkar bekle sonra tekrar tak sorunun çözülmüş olur
Bu kasa sökme işlerinden de tam anlamıyorum eğer baska bir çözüm yoksa en son olarak bunu deniyim bari

Top Bottom