Arama sonuçları: *

• Users: Kleew
  • Order by date
  1. K

Nike af1 mi dunk low retro mu?

Yok reis af1 gidiyor tabi benim dediğim çakma af1 ler 3 4. Ayda patlak veriyor kaçarı yok 1713983224 Ben çok ayakkabı beğenemiyorum renkli falan gelmiyor bana en fazla siyah beyaz daha ucuza da çok güzel ayakkabılar varda af1 dayanıklılığı olsun duruşu olsun cezbediyor. Aldım bakalım hayırlısı...
  2. K

Daha almadım ama çakma alırsan patlar 3 4 ayda orj daha dayanıklıdır doğal olarak birazda özen gösterirsen uzun süre gider bence
  3. K

Nike Airforce Konusunda Yardım Ricası

Bende bu af1 pandayı almayı düşünüyorum acaba hangisini aldın memnun musun ve nerden aldın acaba aldıysan tabi
  4. K

Genelde kot giydiğim için yüksek bilek sevmiyorum pek yinede eyw reis siteye bakayım
  5. K

Hediye önerisi lazım

Bence altın yerine daha baktığında seni hatırlayacağı bir şeyler alabilirsin çiftler için saat veya mıknatıslı çift kolyesi olabilir daha zarif ve şık şeyler düşün bence hediyenin yanına içinede güzel bi kağıda not mektup gibi birşeyler yazıp fotoğraflarınızdan bir kaçını yapıştırabilirsin bu...
  6. K

Bütçe bu 2 ayakkabıyı geçmezse iyi olur ayrıca low dışında hiç ayakkabı giymedim şimdiye kadar numaramda 43
  7. K

Beyaz ayakkabım var zaten reis düz beyazdan daha başka bunlar gibi siyah beyaz veya farklı modellerden bir şey istediğimden bunları attım
  8. K

19 um reis
  9. K

Yks 300 bin sıralama zor mu?

Tyt yi 60 65 lere çekmeye çalış ayt yide 25 30 yap girersin 300k yapmak zor bir şey değil emin ol. Sınava kadar düzenli çalışmaya başla eksiklerini kapatmaya odaklan. Deneme çözüp eksiklerine bak elinden geldiğince çok ve verimli çalışmaya bak milletin ağzına bakma çalışırsan olur
  10. K

Yks 300 bin sıralama zor mu?

Netlerin kaç?
  11. K

Yeni ayakkabı almayı düşünüyorum farklı bir model olsun diye ama karar veremedim sizce https://nike.sng.link/Astn5/6tbz/r_9aea9d9455 https://nike.sng.link/Astn5/6tbz/r_08905e4d69 Sizce hangisini tercih etmeliyim? Ya da etmeli miyim? Öneriniz varsa başka bir ayakkabıda olabilir.
  12. K

Üni not düzeltilmesi

Benim notu hoca yanlış girmiş söyledim ve dilekçe vericeğini söyledi. 1 hafta oldu tekrar yazmalı mıyım kaç günde düzeltilir notum?
  13. K

Öneri Stanley termos renk önerisi

BU modelin sadece siyah beyaz ve mavisi var
  14. K

Öneri Stanley termos renk önerisi

Arkadaşlar yılbaşı öncesi termos alacağım ancak rengine karar veremedim sizce siyah mı yoksa beyaz mı alayım?
  15. K

Öneri Hangi Telefonu Seçmeliyim?

ben olsam s22 yi alırdım eğer oyun falan oynuyorsan telefondan s22 1 günü zor çıkarır muhtemelen pil problemse 12t al
  16. K

Sweatshirt alabileceğim yerler

Güzel sweat satan yerler önerir misiniz?
  17. K

Flawwear güvenilir mi?

Kalitesi nasıldı sweatlerin
  18. K

Flawwear güvenilir mi?

Flawwear dan 1 2 sweat buldum hoşuma giden ancak ne kadar kaliteli ve güvenilir mi bilmiyorum sizce nasıl?
Top Bottom