Neler Yeni

Nike Airforce Konusunda Yardım Ricası

cnbskya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Halim Can Başkaya
Selamlar dostlar,

Uzun zamandır gündelik ayakkabı için Vans'in klasik modelini kullanıyorum. Yanına bir ayakkabıda daha alacağım ve hangisi olacağına karar verdim. "Nike Air Force 1 '07" veya "Nike Air Force Panda". Sadece fiyatları ciddi tuzlu. Daha iyi fiyata alabileceğim bildiğiniz güvenilir bir yer var mı? Siz tercih ediyor olsanız hangisini tercih ederdiniz. Bir çok kıyafet ile uyumlu olması tercihim olduğu için düz beyazı almak istiyorum ama panda da her şey ile giyilebilir gibi. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammed emin efe
Selamlar dostlar,

Uzun zamandır gündelik ayakkabı için Vans'in klasik modelini kullanıyorum. Yanına bir ayakkabıda daha alacağım ve hangisi olacağına karar verdim. "Nike Air Force 1 '07" veya "Nike Air Force Panda". Sadece fiyatları ciddi tuzlu. Daha iyi fiyata alabileceğim bildiğiniz güvenilir bir yer var mı? Siz tercih ediyor olsanız hangisini tercih ederdiniz. Bir çok kıyafet ile uyumlu olması tercihim olduğu için düz beyazı almak istiyorum ama panda da her şey ile giyilebilir gibi. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Kaç numara giyiniyorsun?

cnbskya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Halim Can Başkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kleew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Murat minnet
Selamlar dostlar,

Bende bu af1 pandayı almayı düşünüyorum acaba hangisini aldın memnun musun ve nerden aldın acaba aldıysan tabi

Top Bottom