Arama sonuçları: *

1. B

IOS Ekran süresinde 36 saat açık bir sayfa gözüküyor

İphone telefonumda ekran süresini incelemek için gerekli kısma girdim fark ettim ki telefon da pazartesi gününden itibaren tam 36 saat boyunca fruugo.com sayfası kullanılmış gözüküyor ancak ben ne bu sayfaya girdim nede duydum neden olmuş olabilir herhangi bir güvenlik önlemi almak gerekir mi?
  2. B

İPhone 6s şarj olurken elektrik çarpıyor

şuanda iPhone 6s kullanıyorum bu olayı 1 haftadır yaşıyorum ama sebebini yeni fark ettim. Telefon şarjdayken video izliyorum telefon elimde oluyor o sıra hemen yanımda ki metal kalorifere diğer elimle dokununca o değen kısım çarpılıyor telefonu bıraktığımda çarpılma hissi gidiyor elime aldığımda...
  3. B

Laptopumun güç ışığı yanıp sönüyor ancak açılmıyor

Acaba neden kaynaklanmış olabilir çünkü hiç bir sıkıntısı yoktu kapattım sonra bir daha açamadım
  4. B

Reis fanlar dönmüyor bilgisayarda çalıştığını gösteren tek bir işaret yok sadece köşede 3-4 saniye yanıp sönen bir power ışığı var
  5. B

Evet denedim nitekim işe yaramadı
  6. B

Öncelikle merhaba Casper marka eski bir laptopum var. Oyun oynadıktan sonra dışarı çıkmak için kapattım eve geldiğimde ders çalışmak için açmak istedim ancak sağ altdaki güç ışığı 3-5 saniye yanıp sönüyor ancak bilgisayarda hiç bir tepki yok fan dahi yanmıyor bir kaç forumda ramları sök tak...
  7. B

Oyun önerir misiniz

Düşük performanslı bilgisayarım var Özellikleri 4 GB ram Nvidia 2 GB ekran kartı İntel duo işlemci Bu özelliklere uygun oyun önerilerine ihtiyacım var Şimdiden teşekkürler
  8. B

Bilgisayarımın hoparlörü durduk yere gitti

Dizüstü bilgisayarımı evde bırakıp 1 haftalığına şehir dışına çıktım gitmeden önce hiç bir sıkıntısı yoktu dönüp bilgisayarı film izlemek için açtığımda ses hışırtılı gelip birden gitti dahada düzelmedi neden kaynaklanmış olabilir
  9. B

Laptopumun 4 gb ramı var ama bilgisayar 32 bit

400 gb ssd İndeg İyide ram 4 gb
  10. B

4GB ram Ge forge 2 gb ekran kartı gddr3 32 bit
  11. B

Laptopumun 4 gb ramı var ama bilgisayar 32 bit bilgisayarcıya format attırmaya gittiğimde beyefendi sadece 2 gb kullanabildiğini söyledi böyle bir şey var mı? Varsa bu konuda ne yapablrm?
  12. B

Cod mobile mi? Pubg mobile mi?

Şuanda google play store ve app storede bulunan geniş oyuncu kitlesine sahip olan iki online oyundan bahsediyoruz iki oyununda yapımında TENCENT GAMES'in parmağı var ancak bazı oyuncular taraflarını net bir şekilde belirtti COD daki Battle royale modunu beğenmeyen ve pubg mobile oynamayı tercih...
  13. B

Telefon almayı düşünüyorum önerileriniz

Şuande general mobile 5 plus gibi bir çöp kullanıyorum yeni telefon alıcam xiaomi 8 pro yada 9 düşünüyorum ancak biraz daha araştırmak istiyorum önerileriniz varmı?
  14. B

Oyun YOK

Mobilde karantinada vakit geçirebileceğimiz doğru düzgün oyun kalmadı trend listelerini saçma sapan oyunlar kaplamış durumda oynayabileceğimiz güzel oyun önerisi olan var mı?
Top Bottom