Arama sonuçları: *

1. A

🔥Xena-Ghost V3 Oyun Bilgisayarı – GeForce RTX 4060TI 18.999🔥

Fiyat mükemmel. DDR5 sistemler çoğaldıkça DDR4 sistemlerde böyle indirimler görmeye devam edeceğiz anlaşılan.
  2. A

❌İndirim Bitti! AMD Ryzen 5 7600x 4949 TL

Dogru. 15 tane sipariş var arkadaşlar. Diğer arkadaşları yardım için arıyordur.
  3. A

Bir tane almıştım. Aradılar iptal ettim. Çalışan arkadaşa üzüldüm.
  4. A

Mükemmel fiyat
  5. A

🔥İndirim 4070 sistem 28k pckolik

İşlemcisi biraz daha iyi olup 30 bin olsa imis daha iyi olurdu.
  6. A

PNY RTX 4070 12 GB 19.300 TL

https://www.sinerji.gen.tr/pny-geforce-rtx-4070-xlr8-gaming-verto-epic-x-rgb-oc-12gb-gddr6x-192-bit-dlss-3-ekran-karti-p-47256 1695115293
  7. A

🔥 LEGO® Technic BATMAN – BATMOBİL 42127 Model Yapım Seti 🔥 1575 TL 🔥

Amazonda yakin zamanda 1600 TL civarındaydı zaten.
  8. A

🔥İndirim Kellogg's Markalı Ürünlerde Sepette %40 İndirim!

Denemek amacli bir kaç paket çektim.
  9. A

GENÇER GAMİNGDEN ÜRÜN ALINIR MI?

Hazir sistemlerde gecikme normal. En son hazır sistemde 100 adet stok vardı. Bu bilgisayarların toplanması zaman alır. Diğer sorunlar için birsey diyemem.
  10. A

Çözüldü✓ DA-c6 hazır sistem eleştirisi

Ben en ufak ram taksam bile dikkatlice takıyorum. Sistem topladığımda en az 3 kere gözden geçiriyorum. Hazır sistemlerin en riskli yani tamamen toplayanin vicdanına ve dikkatine kaldın. Hele ki bu adamlar günde kaç pc topluyordur kim bilir. Bu sebeple hergun toplasa, tecrübe sahibi olsa bile...
  11. A

🔥🔥🔥 SAMSUNG 980 1TB M2 SSD 1290TL (KARGO DAHİL) 🔥🔥🔥

NAND ibaresi varsa DRAM bulunmuyor diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin. Kesin konuşmayayım
  12. A

Bunda dram olmayabilir. E2000 lerde var diye biliyorum.
  13. A

Ben ek depolama ihtiyacım olsa dedim. Oyunlar çok güzel kurulur. Saglamda calisir. Dram in olmaması dosya kopyalama hızlarında anı düşüşler olur ve ssd nin ömrünü kısaltır biraz.
  14. A

Dram in oyunlarda hiç bir etkisi yok diye biliyorum. Ek depolama ihtiyacim olsa alır geçerdim.
  15. A

Çözüldü✓ DA-c6 hazır sistem eleştirisi

Sistemleri alan onu parça parça çok güzel fiyatlara satar. Bu tür şeylerin önüne geçmek zordur ama en aza indirmek mümkündür.
  16. A

Gainward 4070 18.299 TL

https://www.hepsiburada.com/gainward-rtx-4070-ghost-12gb-gddr6x-192-bit-nvidia-ekran-karti-p-HBCV00004BNYR0?url_src=and-product-detail
  17. A

Ana Konu 💥 GELDİ D.A. İMZALI F/P KRALI DDR5 SİSTEM GELDİ 💥

Arkadaslar kasıma kadar bekleyin derim. Genelde kasımda mükemmel indirimler oluyor. Ben öyle yapacağım.
  18. A

Simdi kimsenin günahını almak istemiyorum. Saçmalık şurada. Ben link açılır açılmaz sepete ekliyorum. Sepetten direk siliyor. Sepete eklediğim anda 1 yazısını görüyorum ama sepet bos. Fiyat yükseldi tamam stok bitti. Bu sefer niye Sepetten direk silmiyor. Millet o bilgileri girip ödeme kısmına...
  19. A

Saol araştıralım bakalim. İki yada üç farklı hisse alirim belki.
  20. A

Sistemi, sistemsel hatalar nedeniyle alamadık. 28 bin TL cebimizde kaldı. Pazartesi ilk işim o parayla hisse senedi almak olacak. Vardır bir hayır. Belki de sistem bedavaya gelecek. Yatırım tavsiyesi değildir. 😆
Top Bottom