Neler Yeni

❌İndirim Bitti! AMD Ryzen 5 7600x 4949 TL

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
iptal edin yazıktır.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,111
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,111
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ben alt limitsiz kuponumu isterim
dostum bosver uzatmayalım baska kampanyalar denk getırırz kac kısı aldıgını dusun belkı bır ac ay bos yere calısıcak arkadas zararı karsılayabılmek ıcın

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
dostum bosver uzatmayalım baska kampanyalar denk getırırz kac kısı aldıgını dusun belkı bır ac ay bos yere calısıcak arkadas zararı karsılayabılmek ıcın
istemese zaten göndermez ki bence kendilerinin iptal etmesini bekleyin

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Gençler şöyle bir durum var. Sözleşme gereği satıcı sizi özelden kesinlikle ARAYAMAZ. İptal etmeyin bırakın kendileri iptal etsinler. Parasında değilim ama Hepsiburada aradıklarını öğrenirse bu işten daha çok zararlı çıkarlar. İptal etmeleri onlar için daha iyi.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Ben 2 tane almıstım iptal ettim hata oldugu çok belli. İnsanların rızası olmadan hatalı fiyattan ürün alırsam bana o maldan hayır gelmez diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gençler şöyle bir durum var. Sözleşme gereği satıcı sizi özelden kesinlikle ARAYAMAZ. İptal etmeyin bırakın kendileri iptal etsinler. Parasında değilim ama Hepsiburada aradıklarını öğrenirse bu işten daha çok zararlı çıkarlar. İptal etmeleri onlar için daha iyi.
KVKK sebebiyle evet arayamazlar bizi.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,111
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kesınlıkle haklısın ama biz insanız be kardeş. insan empati kuran anlayış gösteren kişidir. ben vicdanen rahat hissetmedim kendılerıde ıptal etseler sonucta maddı olarak ceza alıcaklar ve bu ceza o genç kardeşimize yansıyacak. şahsen arkadaşın konuşmasından çok fazla tedirgin ve korku hissettim o yüzden vicdanen rahat edemedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
Aramaları yasal değil doğru, kendileri iptal etmeliler fakat yüksek ihtimal hb yaptırım uygulayip yine zararlı çıkacaklar ve bu durum yine o çalışan arkadaşa patlayacak hb zorlasa ve o fiyattan o ürünü bana gönderselerde o islemciden hayır gelmez bana, Ben iptal ettim.
Screenshot_20230922_140901_Hepsiburada.jpg

Top Bottom