Neler Yeni

❌İndirim Bitti! AMD Ryzen 5 7600x 4949 TL

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kaçırdığıma üzülmediğim indirim, cayır cayır yanıyor bu işlemci yanına 420mm sıvı soğutma alın ya da bios üzerinden 95w modunda kullanın

adral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
a a
88 derece bu işlemcinin gram umrunda olan bir şey değil ki. AMD 7000 serisinin optimal çalışma sıcaklığını 95 derece belirledi ve harcadığı enerji yine 100-110w. Boost algoritması ve kalın IHSden dolayı yüksek sıcaklıklarda olması umursanmaması gereken bir şey bu işlemcilerde.
cpu-temperature-blender.png

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
EFEKAN SARIKAYA
Kaçırdığıma üzülmediğim indirim, cayır cayır yanıyor bu işlemci yanına 420mm sıvı soğutma alın ya da bios üzerinden 95w modunda kullanın

bu işlemcide öyle bir mod mu var. ilk defa duydum nasıl açabilirim :D

The Semih

80+ Gold
Yanlış Bilgilendirme
Neden iptal ediyorsunuz ? Satın aldıysanız kargolamak zorunda iptal etmeyin boşuna.

YazılımKafa

80+ Silver

Satıcı puanı yüksek. Mobildeyim detay bakamadım. Yorumlarını vs okuyun lutfen. Bir olumsuzluk varsa yorum olarak belirtirseniz ya konuya sabitlerim ya da linki silerim
Tüm mesajları okudum. Vallaha helal olsun forumdaki arkadaşlara. Bence doğru olanı yaptınız. Bi hatadan dolayı bir çalışan arkadaşın binlerce ₺ zarara girmesi yazık olurdu. Ayrıca taksit yapınca da para iade de tek seferde geliyor. Geçen de böyle bir muhabbet olmuştu. Neden pek çok kişi bunu yanlış biliyor anlamış değilim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden iptal ediyorsunuz ? Satın aldıysanız kargolamak zorunda iptal etmeyin boşuna.
Hatalı girmiş fiyatı.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,675
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Gerçek indirim olsa neyse hatadan kaynaklı zarar eden firma yüzünden oradaki 2binTL yi çalışan birinden keserlerse bi de bakmakla yükümlü olduklarını düşünmek lazım. 1K olsa hadi neyse ama o kadar siparişten 2bin tl demek cok büyük para.

Top Bottom