Arama sonuçları: *

• Users: onuridvan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. O

Batarya değişimi konusunda yardımm

Arkadaşlar dell latitude e5270 laptopuma n11den yan sanayi bi batarya aldım. Şimdi 2 sorum var 1- bu yan sanayi ürünlerinin patlama gibi tehlikeli bi sorunu var mıdır? 2- bataryayı takarken fotodaki siyah çıkartmayı çıkartmalı mıyım YouTube’da bi batarya değişimi videosunda adamın taktığı...
  2. O

Yeni nesil bir oled tvnin ömrü ne kadardır?

Evet soru başlıkta arkadaşlar 2023 model bir oled tvnin ömrü ortalama ne kadardır? tabii ki kullanışa göre değişir ama şöyle söyleyim sadece film dizi ve oyun için düşünüyorum tv kanalları gibi statik logo bıraktıracak şeyler olmayacak (oyun hubları hariç) günlük 2 saat ortalama kullanım olur...
  3. O

250-500 gb ssd önerisi lazım

Nvme olmayan ssd önerebilir misiniz Windows kurmak için değil sadece oyun indirmek için istiyorum şimdiden teşekkürler
  4. O

Ekran kartı için rgb sleeve kablo almak istiyorum

Merhabalar arkadaşlar. Bu custom işlerine yeni giriyorum internette çok güzel rgb güç kabloları görüyorum ben de almak istedim ve internetten ekteki kabloyu buldum bu benim ekran kartım ve anakartım ile uyumlu mudur yardımcı olabilecek var mı? (8 pin vga yazıyor acıklamasında) Ekran kartı rtx...
  5. O

Sizce bu rog flow x13 alınır mı 24K

ASUS ROG FLOW X13 İlan No: 1131851546 https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-asus-rog-flow-x13-1131851546/detay Sizce alınır mı çok temiz duruyor? Ders ve oyun için alıyorum oyundan kastım %90 cs ve Valorant. Bu işlemci nasıl pek bilgim yok...
  6. O

Çözüldü✓ i5 12400f turbo kaç olmalı

Merhabalar i5 12400f işlemciye sahibim valorantta en son 3950 MHz’ye çıkıyor internette turbo için 4.4 ghz yazıyor bu değer normal mi yoksa daha çıkması mı gerekiyordu (rtx3060ti ile kullanıyorum işlemci sıcaklığı valoda 50 derece)
  7. O

Cyberpunk 480 liraya değer mi?

Herkese merhaba. Çok fazla hikayeli oyun oynayan birisi değilim çabuk sıkılıyorum ama bi yandan da hikayeli oyunlara yavaştan başlamak istiyorum artık sizce cyberpunk 480 liraya değer mi? Veya sıkılır mıyım tavsiye eder misiniz almamı? Oynayanlardan fikir almak çok isterim
  8. O

Valorant fps drop sorunu

Valorantta tur içinde ve tur sonunda fps drop sorunu yaşıyorum normalde 300+ fps alırken tur içinde smok ve skiller atıldığında fps 200e kadar düşüyor ve ben 240hz monitör kullandığım için kasıyormuş gibi görünüyor. Bir de tur sonu aynı sorunu yaşıyorum yok mu bunun bir çözümü? (İ5 12400f- rtx...
  9. O

Pc açılırken sürtünme sesi

Merhabalar son bir iki gündür pc açılırken 2 saniyelik bir sürtünme sesi geliyor aynı arabayı bi yere sürtünce gelen ses gibi (cw sesine benzemiyor) ama tam olarak nerden kaynaklandığını bulamadım en iyi tahminim sıvı soğutmadan gelmesi (corsair h100 240mm) geçen hafta aldım daha yeni. Bunu...
  10. O

Hangi sıvı soğutucuyu almalıyım

Arkadaşlar bütçem yaklaşık 3.000 TL bana kronik sorunu olmayan bir sıvı soğutucu lazım hangisini tavsiye edersiniz? Lian li galahad aio 240mm ve corsair icue h100 240mm düşünüyorum. i5 12400f için kullanıcam kasam max 240mm için destek veriyor
  11. O

msi mag coreliquid 240r v2 kronik sorunlar çözülmüş müdür biliyor musunuz

Arkadaşlar soru başlıkta. Kronik sorunlar devam ediyor mu? İndirimliydi 2250 civarına aldım naysla bu fiyatlarda başka güzel rgbli sıvı soğutma göremedim 240mm. Kasamın diğer parçaları da msi olduğu için de almak istedim bir yandan. Bunda kronik sorunlar devam ediyorsa ne alabilirim rgbli 240mm...
  12. O

Hangi cod önerirsiniz

Eskiden ps3 te bi call of duty black ops oynamıştım ama hangisi hatırlamıyorum hikayesinin bi kısmında ileri teknolojik aletler kullanıyorduk veya dağdan aşağı kanat takıp uçuyorduk çok eğlenmiştim o oyunda ama hangisi hatırlamıyorum bilen var mıdır veya hangi cod oyununu önerirsiniz steam...
  13. O

Spiderman miles morales 333 liraya değer mi?

Arkadaşlar soru başlıkta. Normal oyuna sahibim. Sizce 333 lirayı miles moralese vermeli miyim yoksa bunun yerine ne alabilirim oyun olarak? (Acık dünya olmayan, aksiyon ve hareketlilik olan oyun önerir misiniz?) ( bir de horizon zero dawn oynayanlar var mı aranızda nasıl oyun sizce)
  14. O

Blackshark v2 almalı mıyım

Arkadaşlar razer blackshark v2 kulaklık almayı düşünüyorum bu kulaklık hakkındaki yorumlarınız nedir? Bir de usb ses kartıyla geliyor değil mi ses kartsız modeli yok? Mediamarktta hiçbir açıklama yazmadığı için kafam karıştı
  15. O

3000TL gaming kulaklık önerisi lazım

Arkadaşlar herkese selam. Arctis 1 kullanıyorum şu an kulaklık son zamanlarda değişik sesler çıkartıyor ben de değiştirmek istiyordum zaten bahane oldu. Var mi öneri? Blackshark v2 Önermişlerdi sanırım bir modu varmış ama çok bilgim yok
  16. O

Çözüldü✓ Viper v2 pro solma ve batarya sorunu

Arkadaşlar bundan 5-6 önce razer viper v2 pro aldım ve şu an haftada 1 bi bakıyorum batarya 0lanmış oluyor (önceki gün şarjı 80 olsa bile) anlam veremiyorum hadi bir kez olsun iki kez olsun da haftada bir oluyor üstelik ben mouseu günde 8-9 saat kullanan biri de değilim max 3 yani. Her şeyden...
  17. O

240 veya 360hz monitor tavsiyesi

Merhabalar bundan 4 ay önce 240 hz ips acer monitor almıştım şimdi o monitörde panelde sarılık ortaya çıktı garantiye göndermeyi düşünüyorum aynısıyla değişim yaparlarsa ne ala ancak yapmazlar da para iadesi verirlerse yardıma ihtiyacım var monitor önerir misiniz önceliğim 240+ hz İPS ve...
  18. O

Abdullah abinin kullandığı rgb led

Arkadaşlar herkese selam. Abdullah abinin masasının arkasındaki şerit ledin linkini atabilecek var mı. Masam için 3 nerede rgb led almayı düşünüyorum onunkinin sağdan sola akar tarzdaki modu çok hoşuma gidiyor
  19. O

Efektli RGB led önerisi lazım

Arkadaşlar selam. Bana efektleri güzel (klasik renk değişiminden ziyade ileri geri giden tarzlarda?) 3 metre Rgb led önerebilir misiniz masam için. Bütçem max 500. Bu fiyata var mı bilmiyorum bi sorayım dedim
  20. O

Slash it kampanyası İle 0.01 dolar

Get it free! Please help me slash it! https://banggood.onelink.me/zMT7/ofstdkt9 Rica etsem şu linkle bedava klavye almama yardımcı olabilir misiniz link banggooda açılıyor
Top Bottom