Arama sonuçları: *

1. Dramatik Tenor

L carnitine mi preworkout mu?

L-Carnitine öven insanlar genelde, affınıza sığınarak, bok gibi beslenen insanlar. Günde bilmem kaç öğün küçük küçük yerseniz ve mütemadiyen ağzınıza glisemik indeksi yüksek bir şeyler atarsanız, glikojen depolarınızı da direnç egzersizleriyle düzenli olarak boşaltmıyorsanız insülin seviyenizi...
  2. Dramatik Tenor

L carnitine mi preworkout mu?

hayvansal protein ve doymamış yağ alımıyla ilgili probleminiz yoksa hiçbir supplement size dramatik kazanımlar sağlamayacaktır. öte yandan, uzun vadede sağlıklı sonuç istiyorsanız zaten kardiyoyu olabildiğince kısa tutmanızda fayda var. unutmayın; kardiyo saman alevi gibidir ve egzersizin...
  3. Dramatik Tenor

Çözüldü✓ (ÇÖZÜLDÜ) Gaming.Gen.Tr

Konuya açıklık getirmek istiyorum. 1 - @maury adlı kullanıcının argümanı yasalar referans alındığında da ticari ahlâk referans alındığında da tam anlamıyla saçmalıktır. Yasalar yani 6502 sayılı kanunun 48. maddesinin 4. fıkrasında mutat kullanım nedeniyle meydana gelen değişikliklerden ve...
  4. Dramatik Tenor

Donanım Satıcılarının Yasal Sorumlulukları Üzerine...

Zaten maksadım tam olarak bu. Beni arayıp "başvurunuzu çekin, para iade işleminizi şimdi başlatalım" gibi çirkin bir teklifte bulundular çoktan, reddedildiler tarafımdan. Bu meseleleri sessiz sedasız kapatabilme ve göze batmadan gemilerini yürütebilme güçleri olduğu sürece çok sayıda insan yine...
  5. Dramatik Tenor

Inno3d 3060ti ve i7 12700kf sistem değerlendirmesi

Tuhaf ama şu anda RTX 3060 ti görünmüyor GameGaraj'da. Bir de işlemciyi yenilemenize çok lüzum kalacağını sanmıyorum zaten 12400 kullansanız dahi. RTX 4000 serisi ile anlaşıldığı üzere artık ekran kartlarının doku işleme becerilerinin yetmediği noktalarda imdada yazılım yetişecek. Güç yetmedikçe...
  6. Dramatik Tenor

Inno3d 3060ti ve i7 12700kf sistem değerlendirmesi

Hocam ihtiyaçlarınızı dikkate alsak da almasak da bu işlemci bu konfigürasyon için biraz ekstra masraf gibi duruyor. Neticede oyun oynarken RTX 3060 ti sürebilecek bir işlemcinin çok ötesinde olan işlemcinizin tam performansına hiçbir zaman ihtiyaç duymayacağınız gibi developement işlerinizde de...
  7. Dramatik Tenor

Sinerji.Gen.Tr pişmanlıktır !

Firmalar uyuşmazlıklarda konuyu çözümsüzlüğe itmeye bayılıyorlar. Hakem Heyeti kararı aleylerinde çıksa dahi aylar sonra ödeyecekleri para yine aynı, ekstra bir yasal yükümlülükleri yok. Bu sürede pes eden tüketicinin de parasına, emeğine, alın terine çökmüş oluyorlar. Sinerji Bilgisayar ile...
  8. Dramatik Tenor

DOA Raporu Ve Para İadesi

Ürün tesliminde arızası çıkan ürün ayıplıdır. DOA raporu ürünün ayıbının kanıtıdır. Ayıplı ürünlerde iade istemek, değişim istemek ya da ürünü alıkoyup ayıp oranında satıcıdan indirim talep etmek tamamen tüketici inisiyatifindedir. Şimdi iade için sizi THH ile uğraştıracaklar ve paranızı geri...
  9. Dramatik Tenor

İncehesap kutusu açık ve yırtık ürün gönderdi ve iadeyi kabul etmiyor

Kanunlar gereği iade alınmış ürünü refurbished olarak satabilirler yalnızca. Bu bilgiyi vermeden daha önce birine satılmış ürünü size satmaları suçtur. Lütfen insanları yanlış bilgilendirmeyin. - - - - - - - - - - - - - - - - Tam da bu meseleler yüzünden bir başlık açtım bu akşam, oraya da...
  10. Dramatik Tenor

1 - Change.org kampanyası 2 - CİMER aracılığıyla Ticaret Bakanlığı'na, ortak metin üzerinden binlerce kişilik şikâyet başvurusu 3 - Teknoloji yayıncılarının Twitter'dan işe dahil edileceği birkaç saatlik bir hashtag hareketi 4 - Benzer olay başından geçmiş tüketicilerin ellerindeki materyalleri...
  11. Dramatik Tenor

İşte problemimiz de tam olarak THH'nin 4 ay sonra çıkacak olan kararı lehimize olduğunda o ürünsüz geçirdiğimiz 4 ay bizim yanımıza zarar olarak kalırken firma 4 ay boyunca enflasyon etkisiyle erimiş bir parayı bize ödemenin tadını çıkarıyor. Bununla ilgili bir yaptırım olmadığı için her...
  12. Dramatik Tenor

Merhabalar, foruma bir farkındalık çalışması adına katıldım ve hem bilgileneceğinizi hem de yardımlarınızla daha çok insanın yardıma ulaşmasını sağlayacağınızı düşündüğüm bir konu var. Bu konu ile ilgili Ekşi Sözlük'te de bir başlığım mevcut. https://eksisozluk.com/entry/147331914 adresinden...
Top Bottom