Arama sonuçları: *

• Users: BeroGreen
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. BeroGreen

Çözüldü✓ MCPE inmiyor (Poco X6 Pro 5G)

Merhaba, aşağıdaki sste de görüldüğü üzere MCPE ekteki hatayı veriyor ve inmiyor. Eski cihazım olan Redmi Note 9 Pro'da aynı sürüm aynı linkten inmişti ve çalışıyordu. Cihaz kaçak değil, orijinaldir. Lütfen yardım edin.
  2. BeroGreen

Öneri F/P Kablosuz gaming mouse önerisi + mousepad

Önerilerinizi bekliyorum.
  3. BeroGreen

Yardım Realtek Audio 6.0.9350.1 Driver'ı Lazım (AÇIKLAMAYI OKUYUN LÜTFEN)

Cihaz resmi sitesinde ALC287 olarak geçiyor öncelikle. Şimdi benim laptopta mic ile ilgili ağır problemler yaşanıyordu, servise gittiğinde bunlar haberim olmadan formatlayım Win11 Home kurup gönderdiler bana (ben Win11 Pro KMS aktivasyon) kullanıyordum. Bunlar gönderince sorun yaşamadım ve...
  4. BeroGreen

Öneri İnternet Sağlayıcı Önerisi: AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ.

İyi forumlar, Türk Telekom 24 mbps internet kullanıyoruz. Fiyat rezil, internet daha da rezil. Babam değiştirmek istiyor ve çeşitli altyapı sorgulama sitelerinde baktırdığımda 100 mbps "Türk Telekom Altyapısı" olduğunu gördüm. Hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim. Fiyat/performans en iyisi...
  5. BeroGreen

Yardım Tarayıcıdan herhangi bir aramaya girince sesler bozuluyor?

Merhaba, PC'den Instagram üzerinden aramaya katılınca veya Omegle'ye girince bilgisayarımdaki diğer bütün sesler bozuluyor. PC bugüne kadar 3 format gördü yine de sonuç aynı. Çok araştırdım fakat bir çözüm bulamadım. PC teknik servise gitti mikrofonla ilgili sorunlar vardı, çözüldü ama seslerle...
  6. BeroGreen

Yardım CS2 FPS Drop ve Çökme Sorunu

CS2de shaderlar ve bir tane ayar hariç en düşük grafiklerde oynuyorum. Birkaç gün öncesine kadar böyle bir sorunum yoktu fakat şimdi çok büyük bir fps drop problemim ortaya çıktı. Oyun oynanmaz hâle geliyor. 190 sabit FPS'ten 45-60 arasına düşüyor normal yürürken vesaire. Sürekli drop yiyor...
  7. BeroGreen

Windows 11'de Sesler "Sistem Sesleri" ile Beraber Yükselmiyor

Arkadaşlar Win10'da bilgisayarın sesini ne kadar açarsak ya da ne kadar kısarsak diğer bütün uygulamaların da sesi onunla aynı düzeye gelirdi ama Win11'de bu olmadığı için sesle ilgili sürekli kıs, sürekli aç sorunu yaşıyorum. Çözümü var mı?
  8. BeroGreen

[Çözüldü ✅] Steam hesabı tekrar kısıtlanır mı?

Sonunda 5 dolarlık harcamaya ulaştım ve hesabımın kısıtlaması kalktı. Peki hangi durumlarda hesabım tekrar kısıtlanır? (İllegal olaylar hariç.) Kısıtlanmaması için ne yapmalıyım?
  9. BeroGreen

Çözüldü✓ Ekran parlaklığımı artıramıyor ya da azaltamıyorum.

Bugün ilk kez başıma geldi. Bütün driverlarım güncel ama Driver Booster "AMD Graphics(TM)" (tam hatırlayamadım) diye bir sürücüde hata olduğunu söylüyor ve kendisi de düzeltemiyor. Ekran parlaklığımı HİÇBİR şekilde düzenleyemiyorum. Henüz yeniden başlatmayı denemedim. Çünkü oyun indiriyorum. Ha...
  10. BeroGreen

Öneri Laptop'ıma hangi 16 GB RAM'i almalıyım?

Merhaba, imza kısmımda bulunan laptop'ım için tek parça 16 GB DDR5 bir RAM almak istiyorum. Bilgisayarımda hali hazırda takılı 8 GB DDR5 RAM var. O RAM'in tıpa tıp aynısının sadece 8 GB versiyonu bulunuyor (Samsung 8 GB 1Rx16 PC5-4800B-SC0 M425R1GB4BB0). Hangi 16 GB RAM'i alırsam uyar? Daha...
  11. BeroGreen

Çözüldü✓ Dahili Mikrofonum Kafasına Göre Gidip Geliyor

Merhaba, laptop'ımın dahili mikrofonunu kullanmaktayım. Bu sorun daha önce başıma yaklaşık 4-5 kez geldi. Bugün oyunda normalde sesim gidiyordu, sonra arkadaşlarım sesimin gelmediğini söyledi. Mikrofonumu test ettiğimde başta büyük bir cızırtı, sonra sessizlik, sonra aralıklı cızırtılar duydum...
  12. BeroGreen

Yardım Dahili Mikrofonum Kafasına Göre Gidip Geliyor

Merhaba, laptop'ımın dahili mikrofonunu kullanmaktayım. Bu sorun daha önce başıma yaklaşık 4-5 kez geldi. Bugün oyunda normalde sesim gidiyordu, sonra arkadaşlarım sesimin gelmediğini söyledi. Mikrofonumu test ettiğimde başta büyük bir cızırtı, sonra sessizlik, sonra aralıklı cızırtılar duydum...
  13. BeroGreen

Çözüldü✓ DLSS Sürümü Nasıl Öğrenilir? Doğru Güncelleme Nereden İndirilir?

Merhaba, RTX 3050Ti ekran kartına sahibim. Ekran kartımın anlık olarak kullandığı DLSS sürümünü nasıl öğrenebilirim? Ayrıca en güvenilir olarak sürümümü nereden güncelleyebilirim? Linkteki DLSS sürümü ekran kartıma uygun mudur? ( https://www.techpowerup.com/download/nvidia-dlss-dll/ )
  14. BeroGreen

❌İndirim Bitti! Acer Nitro 5 AN515-46 26999TL

Bende kasa modeli olarak aynısı var, işlemcim R5 ve RAM'im 8 GB ve benim bilgisayarım Amazon'da 28.000 küsür lira. Bu bilgisayar daha üstün parçalara sahip, kaçırmayın...
  15. BeroGreen

Windows masaüstü fotoğrafı ayarlayınca kalite düşüyor

Merhaba, bilgisayarımın ekran oranına göre bir wallpaper bulup kullansam bile kalite düşüyor. Önerileriniz nelerdir?
  16. BeroGreen

Laptopuma RAM alacağım ama...

Arkadaşlar, merhaba. İmza kısmımda yazan laptopum için uyumlu olan, CPU-Z'den bakarak aynısı olduğunu anladığım bilgisayarım için +8 GB RAM takarak yükseltme yapmak istiyorum. Söz konusu olan parçayı 670 liralara kadar düşmüşken yakalayamadım ve bugün bu fiyattan satılıyor. Sizce elimi çabuk...
  17. BeroGreen

Discord'u tamamen kaldıramama sorunu

Merhaba arkadaşlar, Discord'u bilgisayarımdan tamamen kaldırmış olmama rağmen (localappdata, appdata vs her yerden) her açılışta virüs misali 2-3 dakika sonra bir anda ekranda beliriveriyor. Bu durum benim aşırı sinirimi bozdu ve canımı sıktı. Bilgisayarda Discord'un "D" si bile bulunmazken...
  18. BeroGreen

Modelini bilmediğim dijital saat bozuldu detaylar aşağıda

Arkadaşlar saat normal çalışırken birgün kendi kendine saat modu A.M. P.M.'ye döndü.Ben "mod" kısmından düzeltmeye kalktığımda, yani her mode tuşuna bastığımda uzun bir bip sesi geliyordu.Sonra koydum kenara pilide vardı bitmemişti 3.5-4 yıldır bugün aldım elime mode'a bastım bi bip geldi uzun...
Top Bottom