Neler Yeni

Öneri İnternet Sağlayıcı Önerisi: AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ.

BeroGreen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
RTX 3050Ti
İyi forumlar, Türk Telekom 24 mbps internet kullanıyoruz. Fiyat rezil, internet daha da rezil. Babam değiştirmek istiyor ve çeşitli altyapı sorgulama sitelerinde baktırdığımda 100 mbps "Türk Telekom Altyapısı" olduğunu gördüm. Hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim. Fiyat/performans en iyisi nedir? Sözleşmenin yenilenmesine 2 ay var lütfen bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Van'da yaşıyorum, merkezi sayılabilecek bir bölgede.

yerçileği

80+ Bronze
İyi forumlar, Türk Telekom 24 mbps internet kullanıyoruz. Fiyat rezil, internet daha da rezil. Babam değiştirmek istiyor ve çeşitli altyapı sorgulama sitelerinde baktırdığımda 100 mbps "Türk Telekom Altyapısı" olduğunu gördüm. Hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim. Fiyat/performans en iyisi nedir? Sözleşmenin yenilenmesine 2 ay var lütfen bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Van'da yaşıyorum, merkezi sayılabilecek bir bölgede.
internetiniz çok iyi değil ev içi tesisatınız sorunlu ise türknet fiyat olarak tuzlu olsada sorun olursa çözeler eğer ev içi tesisatınız iyi ise sorun olmuyorsa comnet fiyatı çok uygundur ama destek bekleme bence benim fikrim bu

BeroGreen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
RTX 3050Ti
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
internetiniz çok iyi değil ev içi tesisatınız sorunlu ise türknet fiyat olarak tuzlu olsada sorun olursa çözeler eğer ev içi tesisatınız iyi ise sorun olmuyorsa comnet fiyatı çok uygundur ama destek bekleme bence benim fikrim bu
Hocam ev içi tesisatta bir sorun var, o da modemin kablosunun evin ana şartelinin bulunduğu yerden çekilmemesi. Sebebi ise kablonun ucunun kaçmış ya da kopmuş olması (emin değilim) bu yüzden yani. Dolayısıyla modem odalardan gelen ethernet çıkışından bağlandı. Bu bir sorun yaratmıyorsa COMNET araştırabilirim.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,876
İsim
Lokman Doğan
fiber mi altyapın

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
oturduğun bölge sıkıntılıysa hiçbirşey yapamazsın ben kayserinin en kötü semtinde oturuyodum maksimum altyapı 24 mbps veriliyordu 10 sene boyunca 24 kullandım idare ettim bir şekilde.
mersine taşındım şuan 1000mbps altyapı var ama 500 aldım yetiyor da artıyor hatta çağ atlamış gibiyim allah sabır versin çok zor :D

BeroGreen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
RTX 3050Ti
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oturduğun bölge sıkıntılıysa hiçbirşey yapamazsın ben kayserinin en kötü semtinde oturuyodum maksimum altyapı 24 mbps veriliyordu 10 sene boyunca 24 kullandım idare ettim bir şekilde.
mersine taşındım şuan 1000mbps altyapı var ama 500 aldım yetiyor da artıyor hatta çağ atlamış gibiyim allah sabır versin çok zor :D
Hocam altyapım 100'ü destekliyor. 24'ten katiyen iyi olduğuna eminim. İnternet Sağlayıcısı önerilerinizi bekliyorum.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,876
İsim
Lokman Doğan

C4L0X

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yunus
Ben neredeyse 3 yıla yakın bir süredir gıbırnet kullaniyorum memnunum müşteri hizmetlerine ne zaman ulaşsam yardımcı oldular fiyat konusunda da geçtiğim zamandan beri hep senede 1 zam yaptilar şuan birçok iss ye göre fiyat performans bir hizmet veriyor bence

BeroGreen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
RTX 3050Ti
göknetten sorgula bakim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sonuç:
1706604343883.png

BeroGreen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
RTX 3050Ti
Teşekkür ederim yardımınız için hocam. Peki hangi internet sağlayıcısını öneriyorsunuz? 24 MBPS'ye 400 küsur lira diyor Türk Telekom. Babam değiştirmek istiyor, 100'lüğe geçiş yapcağız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,839
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom