Arama sonuçları: *

1. ByKlass

Yeni Konu Resim yüklenmiyor

“Yüklenen dosyanın izin verilen bir uzantısı yok” aynen böyle yazıyor
  2. ByKlass

Yok gene aynı 53 KB büyük değil küçük zaten ama sorun ne anlamadım telefondan olmuyor mu acaba illa PC den mi atmak gerek
  3. ByKlass

.jpg resim olarak
  4. ByKlass

Yüklenen dosyanın izin verilen bir uzantısı yok diyor ?
  5. ByKlass

6. ByKlass

Ücretsiz Maske E-devlet

E-devletten de yapmakta fayda var tabii ki
  7. ByKlass

Arkadaşlar yeni konuda açarken resim yükleyemiyorum bir sorun mu resim eklenmiyor ?
  8. ByKlass

Ücretsiz Maske E-devlet

https://basvuru.turkiye.gov.tr/
  9. ByKlass

Pupg Mobile???

Ne öğrenmek istiyorsun ?
  10. ByKlass

FORUM DONANIM YARDIM KAMPANYASI

Arkadaşlar aramızda üç beş bişey toplasak ya ihtiyaç sahibi birine yada belirtilen iban numarasına göndersek nasıl olur ne dersiniz ?
  11. ByKlass

Ptt bedava maske

Şuan oluyor sipariş numarasını aldım ben ?
  12. ByKlass

Pupg Mobile???

Millet acayip para kazanıyor yıldız falan diyerek, teknoloji nereye gidiyor böyle ?klan kurup savaşmak lazım ?
  13. ByKlass

Bilgisayarıma virüs programı gerçekten gerekli mi ?

Yani öyle güvenilir sitelere giriyorsa “ HTTPS://“ ile başlayan sosyal medya gibi gazete okumak için hiç gerek yok bence, yıllardır kullanmıyorum kişinin kendi elinde bilmediğin güvenmediğin sitelere girmiyorsan gerek yok bence, makinayı kasmasın :cool::cool:
  14. ByKlass

Önereceğiniz iyi dizi yada film ?

Yedi uyuyanlar yani Ashab-I Keyf var İran yapımı muhteşem bir dizi, keşke izleye bilseniz
  15. ByKlass

Ptt bedava maske

Bekliyorum ama bu seferde onaylama tikinin süresi geçti diyor
  16. ByKlass

Hafif Kasmayan Antivirus programı Önerisi

Symantec 64 bit yükleye bilirsin ne kadar ne bişey norton un ürünüdür kasma yapmaz çok da denemişimdir ?
  17. ByKlass

Öğrenmek istediğiniz PROGRAMLAMA DİLİ ?

Şuan JavaScript de para var onu öğrenip gelişmek gerek tabi altyapı olarak c# bilmek gerekir
  18. ByKlass

İlk başlıyorsun, HTML kod ile bir süre sonra php, sonra asp, bunalt bitiyor, c#, C++, Dreamwiwer, frontpage, macromedia, pyton, belki java oda hiç zannetmiyorum ya bide Oracle oda sadece üstün körü kod bile göstermezler
  19. ByKlass

Detaylı bilen yok ki zaten gelen hoca üstünden geçip bi hesap Makinası programı bir ders programı yapıp yılı bitiriyor , neden çünkü kendi de çok bilmiyor, bilsede öğretmez zaten, o bilgiler o okul sıralarında sana bana öğretilmez
  20. ByKlass

Ptt bedava maske

Site donuyor işim girdikten sonra ilerlemiyor, sabit kalıyor yapan varmı ?
Top Bottom