Neler Yeni

Öğrenmek istediğiniz PROGRAMLAMA DİLİ ?

cexu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Beyza Nur Ortakaya
Aslında hazırlık sınıfında bize dersi veriliyordu ve şu anda ana döngüleri öğrendim keşke daha kapsamlı çalışıp bu dili yalayıp yutsaydım
bende 10.sınıfta görmüştüm keşke üstüne düşseymişim

ByKlass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Seyit
Detaylı bilen yok ki zaten gelen hoca üstünden geçip bi hesap Makinası programı bir ders programı yapıp yılı bitiriyor , neden çünkü kendi de çok bilmiyor, bilsede öğretmez zaten, o bilgiler o okul sıralarında sana bana öğretilmez

• Beğen
Reaksiyonlar: cexu

ByKlass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Seyit
İlk başlıyorsun, HTML kod ile bir süre sonra php, sonra asp, bunalt bitiyor, c#, C++, Dreamwiwer, frontpage, macromedia, pyton, belki java oda hiç zannetmiyorum ya bide Oracle oda sadece üstün körü kod bile göstermezler

Toroslu

80+ Bronze
Gönlümde taht kuran dilleri biliyorum, uzmanlaştım da. Ekstra olarak farklı diller de biliyorum. Öğrenmek isteyeceğim bir dil ancak mevcut bildiğim dillerde değil de o dilde yaparsam projem daha verimli olacaksa öğrenmek istemem, öğrenirim. Önemli olan paraya mı yoksa projeye mi baktığınız. Para için dil öğrenirsen dili bilirsin hatta uzmanlaşabilirsin de, ama asla developer olamazsın.

dostveviski

80+ Bronze
geçen sene c ve c++ yapısal olarak öğrendik. Şuan Nesne Yönelimli Programlama felsefesini kavramaya çalışıyorum bunu da kavradığım da tüm dilleri öğrenmiş kadar olacağım.

Toroslu

80+ Bronze
geçen sene c ve c++ yapısal olarak öğrendik. Şuan Nesne Yönelimli Programlama felsefesini kavramaya çalışıyorum bunu da kavradığım da tüm dilleri öğrenmiş kadar olacağım.
Bu düşünceyle giderseniz hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

dostveviski

80+ Bronze
Bu düşünceyle giderseniz hayal kırıklığına uğrayacaksınız.
5 yıldır yazılımcıyım bu işin okuluna geçen sene başladım bundan önce ki geçmişim Php'ye dayanıyor. NYP karşına çıkacak çoğu dilde olan bir felsefe c,c++,c#,java,python... Yapısal Proglamlama işin sadece mantığıdır her dilde vardır if-else,while,for.

Top Bottom