Arama sonuçları: *

1. SOLBEKAYATA

2.EL SİSTEM TOPLAMA ÖNERİSİ

Arkadaşlar çoğunluğu ikinci el olacak şekilde sistem dizeceğim i5 12400F düşünüyorum işlemci olarak hikaye tarzı oyunlar daha ağırlıklı olacak H610M-A anakart bana yeterli olur mu ekran kartı olarak da rx6700xt düşünüyorum sizin fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim Neden...
  2. SOLBEKAYATA

XMP Ayarı Açınca Mavi Ekran Hataları.

XMP AKTİF EDİNCE SORUN YAŞIYORUM NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM ANAKART MODELİM MSI B550 A PRO MODELİ
  3. SOLBEKAYATA

Cooler Master Mastergel maker Nano vs TG 50

2700x işlemcime uygulayacağım macunum yok bu ikisi dışında başka alamam aciliyeti olduğu için vatan üzerinden alacağım ikisi hemen hemen fiyatı aynı hangisini tercih etmeliyim? Cooler Master Mastergel maker Nano partiküllü veya THERMALTAKE TG-50
  4. SOLBEKAYATA

A320 M A-PRO R7 2700X Besler mi?

Arkadaşlar geçici süre şekilde Max 3-4 ay sonra anakart değiştiririm bu süreçte sorun olurmu Metin2 ve valo oynayacağım bu süreçte film vs. Metin2 oynarken yayın açacağım
  5. SOLBEKAYATA

1000 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

Arkadaşlar evet biliyorum bu fiyata çok yüksek bir şey beklememek gerekir ama en azından fiyatını hak eden bir kulaklık istiyorum mikrofon çok önemli benim için oda iyi olursa mutlu olurum
  6. SOLBEKAYATA

600 TL Sata ssd önerisi

Arkadaşlar Windows ve valorant kuracağım diğer şekilde 1tb HDD var beni üzmeyecek SSD önerir misiniz? kafamda bütçe yok 600 civarında olabilir
  7. SOLBEKAYATA

6000 7000 TL Arası telefon önerisi

Arkadaşlar telefon arayışı içerisindeyim yd de alabilirim oyun bağımlısı değilim ama kötü de olmasın işlemcisi kamera ve ekranı iyi olması önemli film izliyorum sürekli veya dizi bürçeme göre en iyi telefon önerilerinizi bekliyorum
  8. SOLBEKAYATA

B450 ANAKART GÜNÜMÜZDE KULLANILIR MI

Arkadaşlar 5600 ile kullanacağım uygun fiyatlı giriş seviyesi b550 almak yerine Üst düzey b450 almak mantıklı geldi 4.0 desteği b450 serilerinde yok biliyorum fakat bu da çok büyük bir dezavantaj değil klasik bir oyuncu olarak amacım işlemciyi oc yapıp az da olsa frekans yükseltip takilmak b450...
  9. SOLBEKAYATA

Ryzen 5 5500 + RX6600XT DAR BOĞAZ OLUR MU ?

Arkadaşlar sistem diziyorum 5500 ve 6600xt şeklinde düşündüm 2.el dizeceğim dar boğaz sorunu yaşarmıyım yardımcı olursanız sevinirim ?
  10. SOLBEKAYATA

A520 Hazır sistem Alınır mı

Bütçeden dolayı alacağım kasada bu anakart var oc yapmayacağım FPS ve mmorpg oynuyorum gündelik 2-3 saat takılmak için alacağım önerir misiniz? ve bu anakart ile neleri yapmam kısıtlı açıkça anlatırsanız çok sevinirim
  11. SOLBEKAYATA

Corsair Void RGB Elite USB Carbon Alınır mı

Arkadaşlar kulaklık alınır mı bu fiyat bandında daha iyisi varmı Corsair kalitesi hepiniz biliyorsunuz olabildiğince ekipmanları Corsair üzerinden dizmek istedim FPS ve MOBA tarzı oyunlar oynuyoruz ts3 çevresinde mikrofon kalitesi iyi olması gerekiyor ve ses düzeyi Corsair Void RGB Elite USB...
  12. SOLBEKAYATA

NZXT H5 FLOW ALINIR MI?

Uzun bir arayış ve benim göz zevkime hitap eden kasayı seçtim ama kafamı karıştıran bir konu var bu konularda uzman olmadığım için bu platforma danışmak istedim bilgi edinmek amaçlı kasayla kontrolcü geliyor mu ? Ve ben bu kasaya sıvı soğutucuyu aldığım zaman fanları program üzerinden kontrol...
  13. SOLBEKAYATA

Bitfenix Kasa Alınır mı?

Arkadaşlar kasa bunu uygun gördüm görüntü olarakta hoşuma gitti mesh olmasıda çabası Max 3060 ile i5 12400F ile kullanacağım alınır mı? https://www.hepsiburada.com/bitfenix-nova-mesh-se-matx-white-3-fans-120-cm-ar-p-HBCV00003SAJA9?magaza=Gen%c3%a7er+Gaming&url_src=and-product-detail
  14. SOLBEKAYATA

Intel Anakart LGA1700 Önerisi

Arkadaşlar AMD sistem topladım yakın zamanda performansından memnun kalmadım FPS droplar yani FPS düşüp artıyor sürekli buda benim canımı sıktı İ5 12400F Aldım şimdi anakartlardan gram anlamıyorum üst seviye b660 mi almam gerek giriş seviyesi z690 mı 1080p takılan biriyim ilerde yükseltme yapmam...
  15. SOLBEKAYATA

İ3 12100F sabit turbo frekans ayarında kalabilirmi?

Arkadaşlar i3 12100F almak istiyorum AMD de gibi sabit frekans ayarında tutabilirmiyiz?
  16. SOLBEKAYATA

Ryzen 5 3600 ALINIR MI

Arkadaşlar ikinci el sistem diziyoruz Metin2 odaklı olacak ve yanı sıra hikaye temalı oyunlar giricek arkadaşımız sizce kullanılır mı? Alınır mı
  17. SOLBEKAYATA

4.0 veya 3.0 SSD önerileri

Arkadaşlar anakartin Asus prime b550 mk mod li ona göre 2 tane SSD alacağım sanırım bir tane yuvası 4.0 diğeri 3.0 Windows ve oyun için ayrı ayrı SSD takacagim önerilerinize açığım ikisine toplam verebileceğim fiyat 3bin ama aşşasi da olabilir sizin bilgilerinize bırakıyorum.
  18. SOLBEKAYATA

XPG marka M2SSD ONERİSİ

Hayırlı geceler öncelikle, Kiminize abartı Kiminize komik gelebilir öyle düşünüyorum 😅 Marka takıntım var benim ramleri xpg model aldım diye diğer olabilen bütün parçaları xpg almak istiyorum xpg de onerebileceginiz M2 SSD varmıdır teşekkürler şimdiden Anakart modelim Windows kurulacak oyunları...
  19. SOLBEKAYATA

PSU ÖNERİSİ 650 WATT

Abiler bütçem 1.500 civarı ben bunu düşünüyorum sizin önerileriniz varmı bunu alırsan daha iyi olur dediğiniz PSU önerilerini bekliyorum benim attığım linktekiyle ne gibi farklılıkları veya dezavantajı bulunuyor 1674737928...
  20. SOLBEKAYATA

Çözüldü✓ B550 Serisi anakart önerisi

Arkadaşlar her ay bir parça alıyorum b550 serisi bir anakart alacağım ama anlamıyorum anakart konusunu içi dolu olan boş olmayan bir anakart almak istiyorum bana yardımci olursanız bu konuda sevinirim
Top Bottom