Neler Yeni

NZXT H5 FLOW ALINIR MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
EYÜPA.
Uzun bir arayış ve benim göz zevkime hitap eden kasayı seçtim ama kafamı karıştıran bir konu var bu konularda uzman olmadığım için bu platforma danışmak istedim bilgi edinmek amaçlı kasayla kontrolcü geliyor mu ? Ve ben bu kasaya sıvı soğutucuyu aldığım zaman fanları program üzerinden kontrol edebilmek için aynı marka mi kullanmak zorundayım sıvı soğutma önerisine de açığım işlemcim 5600 işlemciden pahalı olmasın yeter 😂 ve bu arada anakartim Asus rog strix B550-F modeli kasayla herhangi bir sorun olurmu mosfet soğutucusuna radyatör değer gibi gibi veya ramlere

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,589
İsim
misfit
Ben bu bütçede NZXT'ye pek sıcak bakamıyorum.
Hem fan hem de kablolama açısından 110M daha iyi bir tercih olur bence.

Edit: Üst tarafa 240mm, ön tarafa 360mm sıvı soğutma takabiliyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
EYÜPA.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben bu bütçede NZXT'ye pek sıcak bakamıyorum.
Hem fan hem de kablolama açısından 110M daha iyi bir tercih olur bence.

Edit: Üst tarafa 240mm, ön tarafa 360mm sıvı soğutma takabiliyorsun.
Peki ya hava akışı olarak hangisini tercih edersiniz ve ben sıvı soğutma kullanacağım için herhangi bir sorun oluşturur mu

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth
Nzxt h5 bildiğim kadarıyla 2 fanla geliyor. Msi ise 3 rgb 1 normal fanla geliyor. Hava akışının güzel olması için ayrıca fan alırdım şahsen ama hali hazırda üstte ki msi kasayı tercih etmek daha mantıklı diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
EYÜPA.
Nzxt h5 bildiğim kadarıyla 2 fanla geliyor. Msi ise 3 rgb 1 normal fanla geliyor. Hava akışının güzel olması için ayrıca fan alırdım şahsen ama hali hazırda üstte ki msi kasayı tercih etmek daha mantıklı diye düşünüyorum.
O zaman MSI seciyorum MSI sıvı soğutma önerebilir misiniz ve bu önerdiğiniz kasada kontrolcü varmı yoksa anakart üzerinden mi bağlantı yapiliyor

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,813
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Sıvı soğutma ile kasa aynı olmak zorunda değil, soğutucunun pinini analarta takıp hem anakartın uygulamasından yani armory creat den hem de varsa aldığın soğutucunun yazılımından kontrol edebilirsin örnek olarak corsair icue.
NZXT H5 alacaksan önerim X53 Rgb Modeli olur şuan fiyatı 3K ve H5`de rgn fan olmadığına için güzel gider.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
EYÜPA.
Sıvı soğutma ile kasa aynı olmak zorunda değil, soğutucunun pinini analarta takıp hem anakartın uygulamasından yani armory creat den hem de varsa aldığın soğutucunun yazılımından kontrol edebilirsin örnek olarak corsair icue.
NZXT H5 alacaksan önerim X53 Rgb Modeli olur şuan fiyatı 3K ve H5`de rgn fan olmadığına için güzel gider.
Anladım reis çok teşekkür ederim

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,589
İsim
misfit
Peki ya hava akışı olarak hangisini tercih edersiniz ve ben sıvı soğutma kullanacağım için herhangi bir sorun oluşturur mu
MSI hava akışı olarak daha başarılı. Ben MSI tercih ederdim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,851
Üyeler
143,873
Son üye
safayilmz0
Top Bottom