Arama sonuçları: *

1. A

Yardım DÖNÜŞTÜRÜCÜ OLMADAN OLUR MU?

Merhabalar ben şu 2. monitörümden çok çektim dün kulaklık kablosuyla oynar iken bir anda 2.monitör de görüntü gitti sök tak olmadı farklı bir girişe taktım bu girişler Display port dönüştürücü olarak kullanıyorum VGA girişi ekran kartın da yok. Neyse görüntü 1 kez geldi gitti dönüştürücü tık tık...
  2. A

Öneri HZ YÜKSEK OLURSA NE SORUNU OLUR?

Teşekkür ederim arkadaşlar
  3. A

Öneri HZ YÜKSEK OLURSA NE SORUNU OLUR?

Merhabalar dün yeni bir telefon aldım. Marka vermek istemiyorum kesin neden onu aldın o fiyata bu var falan filan diyenler çıkacaktır. Neyse soruma geçiyorum şimdi aldım ekran yenileme hızı 60 ve 90 olmak üzere 2 tane var default olarak 60hz de geliyor telefon. 90hz e çekersem ne gibi sorunlar...
  4. A

Çözüldü✓ Elektrik gitti geldi monitör açılmıyor!

Sorunu ilginç bir şekilde çözdük. Bugün tamire götürmeye karar verdim tamiri yapan kişi orada test etmiş ve monitör sorunsuz açılmış. Aradı beni hemen aldım harbiden de açılıyor ne yaşadım anlamadım :D
  5. A

Çözüldü✓ Elektrik gitti geldi monitör açılmıyor!

Merhabalar iyi forumlar. Sabah 8 gibi PC yi açtığım da her şey gayet normal şekilde çalışıyordu. 9 gibi elektrik gitti bir arıza oluşmuş 12 de geldi Pc yi açtım ama 2.ekranıma görüntü bir türlü gelmiyor. LG marka baya bi eski monitör kare şeklinde. VGA tip bağlantısı var neyse sök tak yaptım onu...
  6. A

Steam Hesabımı Nasıl Koruyabilirim

Steam Guard aktif edebilirsin dostum.
  7. A

Çözüldü✓ Ryzen 7 6800H Chipset sürücümü nasıl bulabilirim ?

https://www.amd.com/en/support/apu/amd-ryzen-processors/amd-ryzen-7-mobile-processors-radeon-graphics/amd-ryzen-7-6800h Sanırım bundan bahsediyorsun. Alt kısımda indirme seçenekleri var.
  8. A

İntel i3 12100f, RX 6600'lü sistem nasıldır?

Alınabilir NVIDIA ekran kartlı bir sistem bulursan bence daha güzel olabilir. Tabii sana kalmış bir durum.
  9. A

Yazılım mühendisliği için Laptop önerisi

Çok laptoplarla alakam yok ama şunu duymuştum yazılımcılar genel de macbook kullanıyor bütçen varsa bir araştır derim.
  10. A

Acer Aspire 7 A715-43G Alınır mı?

Laptoplarla çok aram yoktur ya kusura bakma.
  11. A

A101. Com daki xBox kulaklığı alınır mı?

Diğer yerlere göre ucuz ise alınabilir. Ama ben olsam almam a101 bu 1 2 ay sonra bir sorun çıksa mağaza da artık garantiye göndericem diye uğraşıp durmayı hiç sevmem onun yerine büyük teknoloji mağazasından almayı tercih ederim.
  12. A

Acer Aspire 7 A715-43G Alınır mı?

Bence biraz daha araştır eminim ki bundan daha iyisini bulursun en kötü ihtimalle üstüne 1 2k koyarsın. Bulamazsan yani alınabilir.
  13. A

LGS için 4 Ay yeter mi??

LGS o kadar korkulacak bir şey değil. 1 yıl dershaneye gittim ve o 1 yıl içerisinde adam akıllı hiç ders çalışmadım 350 aldım çalışsam belki 400 450 alırmışım. Tabii benim önerim herkesin de olduğun gibi şimdiden başla 4 ay yeterli bir süre.
  14. A

max 50 lira mousepad

https://www.hepsiburada.com/razer-goliathus-buyuk-boy-mousepad-70x30-cm-an-900-pm-HB000013BXV2 Şöyle bir şey var ne kadar iyi ne kadar kötü bilmiyorum 50tl dedin 49tl lik atıyorum 1tl ye de sakız alırsın.
  15. A

FPS Drop Sorunu

Öncelikle geç gördüğüm için kb. Çözüm yöntemim arka da çalışan bir uygulamadan dolayı olduğunu anladım nasıl diye sorarsanız beynimi fazlasıyla yordum. Formattan sonrasını hatırladığım da hiç böyle bir sorun yoktu. Formattan sonra ben bir çizim programı yükledim SolidWorks crackli bir program ve...
  16. A

FPS Drop Sorunu

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Sorunu farklı bir yöntemle çözdüm 2 3 gündür sorun olmuyor.
  17. A

FPS Drop Sorunu

Yükleyip rest attım ztn yarına kadar illa ki olur 2 3 gün olmaz ise çözülmüş olabilir.
  18. A

FPS Drop Sorunu

Bakmadım ama ağır oyunlar oynamıyorum main oyunum minecraft işlemci zaten %20 lerde takılıyor kendi kendine ısınma problemi olsa daha fazla kullanırdı sanırsam. 1674576218 Teşekkür ederim deneyeceğim. 1674576416 Burada hepsini seçip mi kurayım yoksa önerdiğin bir şey var mı ?
  19. A

FPS Drop Sorunu

Tamamdır deniyeceğim hemen.
  20. A

FPS Drop Sorunu

Hayır sadece ekran kartını güncel tutmak için onun driver ını indirip onu güncel tutmuştum. Ne yapmamı önerirsiniz ?
Top Bottom