Neler Yeni

Acer Aspire 7 A715-43G Alınır mı?

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Alınmaz 10k daha koy 3060 maxp al

Conquarer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Fatih Gökmen
Çok rahat işini görür hocam gönül rahatlığıyla alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ali Şahin
Bence biraz daha araştır eminim ki bundan daha iyisini bulursun en kötü ihtimalle üstüne 1 2k koyarsın. Bulamazsan yani alınabilir.

wKahraman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kahraman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence biraz daha araştır eminim ki bundan daha iyisini bulursun en kötü ihtimalle üstüne 1 2k koyarsın. Bulamazsan yani alınabilir.
onerın var mıdır hocam sana zahmet bayadır arastırıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok rahat işini görür hocam gönül rahatlığıyla alabilirsin
acer tarafından bir sorun çıkar mı bu fiyat bandında daha iyisi bulunabilir mi ayrıca bana uygun geldi sizcede oyle midir

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ali Şahin

acer tarafından bir sorun çıkar mı bu fiyat bandında daha iyisi bulunabilir mi ayrıca bana uygun geldi sizcede oyle midir
Laptoplarla çok aram yoktur ya kusura bakma.

Conquarer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Fatih Gökmen

Dostum rtx 3050 kartli piyasadaki en uygun laptop bu, eğer bütçen bu kadarsa oynayacağın oyunlar da o yazdıklarınsa çok rahat işini görecektir belki ramin 8 GB olması eksiklik olabilir o da çok sorun değil gerekirse sonradan ilave edersin. Acer da neden sorun çıksın bı Lenovo bı MSI değil belki ama çok kötü bı marka da değil

wKahraman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kahraman
10k parası olsa zaten o laptoplara bakar?¿
harbiden dostum

Dostum rtx 3050 kartli piyasadaki en uygun laptop bu, eğer bütçen bu kadarsa oynayacağın oyunlar da o yazdıklarınsa çok rahat işini görecektir belki ramin 8 GB olması eksiklik olabilir o da çok sorun değil gerekirse sonradan ilave edersin. Acer da neden sorun çıksın bı Lenovo bı MSI değil belki ama çok kötü bı marka da değil
teşekkürler umarım bir hata yapmıyorumdur bu fiyata daha iyisini bulamam diye düşünüyorum. bu bilgisayarı alıcam.

uknowpain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mertcan Özsucu

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,527
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
selamlar laptop almak istiyorum gündelik kullanım ve oyun oynamayı düşünüyorum. lol,valo,ets,fifa vs gibi oyunlar
https://www.amazon.com.tr/dp/B0B8NM1KX6#customerReviews alınır mı bana gayet uygun geldi bütcem bu kadar çıkıyor yardımcı olur musunuz (1-2 aya 8gb ram daha takmayı düşünüyorum)
Yaklaşık 1 ay öncesine kadar bu modeli almayı düşünüyordum sonrasında bütçe arttırıp nitro modelini aldım.
O dönem araştırdığım kadarıyla bu fiyata alınabilecek en ekonomik 3050 bulunan model. Tabii içerisinde bulunan 3050 60w oluyor diye biliyorum.
Bütçe yoksa ve az çok oyun oynanmak isteniyorsa bence alınabilir.
Geçen gün bu model 13500TL olmuştu vatanda belki tekrar düşer takip edin.
İmkanınız var ise bütçenizi 17k civarına çıkarabilirseniz daha güzel modeller bulunabilir aklınızda olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,778
Üyeler
155,627
Son üye
thekillingroad
Top Bottom