Arama sonuçları: *

1. muhammet.37

Pc duvara asacam ama

Mdf tahtanın üzerine yapmak istiyorum
  2. muhammet.37

Pc duvara asacam ama

Slm arkadaşlar benim pc kasası baya bi eski ve ben bunu duvar pc ye nasıl cevirim buraz araştırma yaptım ve yapmaya karar verdim ama elimde hiçbir malzeme yok sizce nasıl yaparım bir de kac tl tutar tahmini yardımcı olursanız sevinirim
  3. muhammet.37

Pc kapanip kapanip açılıyor ve her sabah boyle

Herkese selam arkadaşlar iyi forumlar pc iki sabahtan beri ekrana görüntü vermiyor ilk power tuşuna bastığımda çalışıyor görüntü yok 10 sn sonra 3 4 kere açılıp kapanıyor ama yine görüntü yok ancak bios pili ve ram leri sok tak yapınca görüntü veriyor psu 550 watt 80 plus silver serftlika li...
  4. muhammet.37

Win 11 kuracam ama yardim istiyorum

Tmm çok saolun
  5. muhammet.37

Evet bios güncel peki secure boot açılmıyor nasıl açarım onu win 11 i indirirken mi
  6. muhammet.37

Evet anakart b450 ve uefi var ama eski anakart im uefi değildi bu yüzden win 10 uefi siz kurmuştum şimdi ise yeni anakartim ama eski anakarttaki uefi siz win10 var bu yüzden yeni anakarttimda secure boot özelliğini açamadım sizce ilk win 10 uefi yi mi indirmeliyim yoksa direkt win 11 kursam olur mu?
  7. muhammet.37

herkese iyi günler benim eski pc de uefi desteği yoktu şimdi yeni pc geçtim ama eski pc deki ssd taktim bu yüzden uefi değil şimdi gelelim asıl konuya win 11 yukleyecem ama secure boot ozeligini açamıyorum şimdi ben ilk win 10 uefi olarak mı kuracam yoksa win 11 i uefi yuklesek direk çalışır mı...
  8. muhammet.37

B450 m dragon erp ayari yok

Merhaba b450m dragon model anakartjm var ancak erp ayari yok sadece bendemi yoksa diğer b450m dragon model kartlarda da mı yok
  9. muhammet.37

B450 m dragon kirmizi isik yaniyor

Hocam benim bios uefi değil ama güncel uefi olmadığından mıdır
  10. muhammet.37

Pc kapalıyken neden yanar peki sendeki de ayn
  11. muhammet.37

Pc kapalıyken neden yanar peki sendeki de aynı mi
  12. muhammet.37

Arkadaşlar acil yardim lazım b450 m dragon anakart ta ekran kartının altın da bir kırmızı ışık yanıp sönüyor pc kapansa bile sönmüyor neden olabilir (ssd eski pc den aldığım için bios eski yani uefi değil en kısa zamanda uefi bios yükleyeceğim)
  13. muhammet.37

B450 m dragon anakartim da sikinti var

Arkadaşlar b450 m anakrt var ve pc kapatılınca rgbler yanıyor bios dan da bulamadım evrp ayari gibi birsey var yt de öyle gösteriyor ama bende yok birde ekran kartının altında kırmızı led var nasıl kapatılır uefi değil sistem
  14. muhammet.37

Blutv kumada algılamıyor

Merhaba blutv tv uygulamasına guncelleme geldi ve artık dizi ve film izlerken kontrol edilemiyor filmden de tv kapatılarak çıkılıyor aynı şekilde uygulamada kapanmıyor bilen varsa ya da benimle aynı sorunu yaşayan varsa beni aydınlatabilir mi sadece bende mi oluyor?
  15. muhammet.37

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

Fiyat 12.999 Cpu Ryzen 5 5600 Anakart B550 m s2h Ram Corsair Vengeance LPX CMK16GX4M2E3200C16 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz Vga Rx 6700 xt Ssd Mld M300 MLD22M300P13-500 500 GB NVMe Kasa Asus TUF GT301 Psu FSP HYPER 80+ PRO H3-650 650 W Power Supply
Top Bottom