Arama sonuçları: *

• Users: Kimyager85
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

hogwarts legacy oyundan atıyor

arkadaşlar merhaba, bu sorun çözüldü mü çok araştırdım ama bulamadım. 4080 li sistemde de 6700XT li sistemde de kafasına göre 5-10 veya 30 dk sonra aniden atıyor.
  2. K

ARGB 5v3pin anakarttan ekran kartına kablo

merhabalar, ekran kartının ARGB ışıklarını anakarttan kontrol etmek için gereken kabloyu nerden bulabilirim? yardımınızı rica ederim.
  3. K

RTX 4080 // 12VHPWR PSU Kablosu

merhabalar, rtx 4080 ekran kartı ve corsair RM850 Gold plus güç kanağım var. aşağıdaki linkte yer alan kablo ile dönüştürücü olmadan direkt güç kaynağından ekran kartına takıp sorunsuz kullanabilir miyim sizce? https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0BLXYJ8VR?ref=ppx_pt2_dt_b_prod_image
  4. K

2. pc mi satmayı düşünüyorum ne kadar eder?

merhabalar, kullanmadığım 2. pc mi satmak istiyorum. sistemim şu şekilde; Ryzen 3 3300x Asus Tuf B450 8GB*2 16GB Hp 3000mhz ram 250gb SSD RX 6700XT Red devil powercolor (amazon) 850W PSU Gold+ Sharkoon Performax Tyrant BI 3*Argb Gaming Kasa
  5. K

RTX 40 için güç kablosu önerisi

herkese merhaba, iyi pazarlar dilerim öncelikle. rtx40 serisi kullanıp kasanın yan kapağını kapatma sorunu yaşayan var mıdır benim gibi :) 90 derece açılı noname gibi farklı kablolar gördüm. tecrübesi olan öneri yapacak arkadaşım var mıdır :) RTX 4080 ve Corsar RM850 kullanıyorum.
  6. K

rtx 4080 güç kablosu aksesuarı

arkadaşlar merhabalar, aşağıda linkte yer alan ürünleri önerir misiniz? gpu kablosu ısınma yanma gibi şeyler duydum. sonuçta bu kablo da orjinal ekran kartı kutusundan çıkarn bir ürün değil. sizce kullanım için güvenli midir...
  7. K

Corsair 465x icue - RTX 4080 Palit Gamerock led senkron

Merhabalar, Spesifik bir konu aynı zamanda bu ne şımarıklık da diyebilirsiniz :) ancak ben Ekran kartı ledlerim ile kasa ledlerimin senkron çalışmasını ve tek bir program üzerinden kontrol edebilmeyi istiyorum. ekteki görsellere istinaden aşağıdaki linkteki kabloyu alsam, bir ucunu ekran...
  8. K

Çözüldü✓ RTX 4000 serisi güç kablosu bağlantısı

Herkese merhabalar, Ekte ilettiğim görsele istinaden RTX 4000 serisi grafik kartları 3 ayrı PCI-E kablosu ile mi bağlanmalıdır? Açıkçası ben sağdaki gibi iki kablo ile bağladım, bu yanlış mıdır? Tecrübenize istinaden önerinizi rica ederim.
  9. K

gpu riser 3.0 ve 4.0 RTX 4080

herkese merhabalar, rtx 4080 ekran kartı aldım. elimde Cooler master v2 3.0 dikey kart tutucu kiti var. anakart asus x570 prime ekran kartı 4080 Cooler master v2 3.0 diket kart tutucu sizce 4.0 riser mı almalıyım yoksa 3.0 riser RTX 4080 bant genişliğinde performans verir mi?
  10. K

dikey ekran kartı tutucu önerisi 4.0 pcı // corsair 465x

merhabalar, RTX 4080 ekran kartı için; sanırım PCI-E 4.0 olmalı, dikey ekran kartı tutucu önerisi rica edebilir miyim? kullanan ve memnun olan arkadaşlarımdan destek rica ederim. Kablo+aparatlı arıyorum. kasam Corsair 465X
  11. K

bu ekran kartı alınır mı RTX4080

herkese merhabalar, bir süredir RTX 4080 arayışındayım. Fiyat Fayda olarak en iyisini arıyorum hepimiz gibi malum.. sizce biraz daha beklemeli miyim yoksa direk aşağıdaki ürünü alayım mı? Bu ürün OC değil markanın alt sınıfı gibi ve aman aman RGB de yok :) beklenebilecek kişi ve yerler malum...
  12. K

ryzen 7 5800X3D // 2*16GB 4000MHZ ram

Arkadaşlar merhabalar, Ryzen 7 5800X3D işlemcim, Asus Prime X570 4400 anakart ve GSKILL 32GB (2x16GB) TRIDENT Z NEO DDR4 4000MHz CL18 1.40V Dual Kit RGB Ram var. RX6800XT ekran kartı... ramlerimin MHZ kullanımları konusunda kafam karıştı. bios tan profil1 i seçtim ve 4000mhz gözüküyor biosta şu...
  13. K

oyunlarda CPU kullanımı değerleri düştü normal midir? Ram 32gb 4000mhz

Merhabalar, Daha evvel Corsair Vengence 2*8gb 3200Mhz ram kullanıyordum, şimdi yeni 2*16gb 4000Mhz Gskill Neo Z Trident ram e geçtim. MSI Afterburner programından kontrol ettiğimde daha önceki ramlerim ile CPU kullanımı %40-%60 aralıklarındayken şimdi yeni ramler ile CPU kullanımın %3-%8...
Top Bottom