Neler Yeni

RTX 4080 // 12VHPWR PSU Kablosu

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emir CANFES

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,742
İsim
Eren Güven
Evet PSU n da direk 12 vhpwr girişi olmadığı için bu kabloyu pcie slotlarına takıp tek soket halinde 4080 e bağlayabilirsin. Corsair olduğu için güvenilirdir diye düşünüyorum ama fiyatı bana pahalı geldi. Çok gerekli değilse kartın içinden çıkan dönüştürücü kullansan daha iyi gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emir CANFES
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet PSU n da direk 12 vhpwr girişi olmadığı için bu kabloyu pcie slotlarına takıp tek soket halinde 4080 e bağlayabilirsin. Corsair olduğu için güvenilirdir diye düşünüyorum ama fiyatı bana pahalı geldi. Çok gerekli değilse kartın içinden çıkan dönüştürücü kullansan daha iyi gibi
şu ana kadar dönüştürücü kullanıyordum ama kasamı kapatamıyorum ve kasa içinde 3 farklı uç gözüksün istemiyorum. ondan dolayı sipariş etmeyi düşünüyorum.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,742
İsim
Eren Güven
şu ana kadar dönüştürücü kullanıyordum ama kasamı kapatamıyorum ve kasa içinde 3 farklı uç gözüksün istemiyorum. ondan dolayı sipariş etmeyi düşünüyorum.
Daha ucuza kaliteli kablo var mı bilmiyorum ama Corsair yeterince güvenilir. Sadece fiyatı kafama takıldı biraz

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emir CANFES
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha ucuza kaliteli kablo var mı bilmiyorum ama Corsair yeterince güvenilir. Sadece fiyatı kafama takıldı biraz
açıkçası farklı markalar ile riske atmak istemem ekran kartımı :) sağlam olsun pahalı olsun sorun değil diye düşündüm.
bence sizde benim gibi düşünürsünüz malum sisteminize istinaden :):)

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,742
İsim
Eren Güven
açıkçası farklı markalar ile riske atmak istemem ekran kartımı :) sağlam olsun pahalı olsun sorun değil diye düşündüm.
bence sizde benim gibi düşünürsünüz malum sisteminize istinaden :):)
Bütçe sorun değilse alınır tabi ki

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Eren
Bu corsair kabloyu alsam başka psu ile kullanabilir miyim acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
8